Môj snúbenec je mladší. Môže to fungovať?

hyacint
4. okt 2006

Ahojte všetky a všetci.
Mám snúbenca - čo je fajn, len je o 10 rokov mladší. Ja mám 30. Je to veľa alebo málo? Neviem. Niekedy mám dojem, že je rozumnejší ako ja. A hlavne : nechce nič viac, ako svadbu a bábo so mnou...Som presvedčená, že z jeho strany to nie je iba "úlet". Je si aj vedomý toho, čo všetko je na to potrebné (teda, nielen na to, aby sme si mimi "urobili", ale aj sa postarali). Ja neviem, zatiaľ sa na to necítim... Chcem sa len spýtať : stretli ste sa už s niečím podobným - teda s takým výrazným vekovým rozdielom? Môže taký vzťah fungovať ? Ďakujem za každý názor.

imro1984
31. dec 2009

ma styri pekne deti na ktore otec kasle a ja ich mam rad ako keby su moje. je to vo vstahu problem lebo vsetci m maju za blazna

imro1984
31. dec 2009

Ja sa za blazna nepovazujem

rani
31. dec 2009

imro, laska nepozna hranice ani prekazky. ked sa lubite a klape vam to, nie je co riesit, nech si to riesia ostatni... 😀

imro1984
31. dec 2009

Som rad ze su tu ludia s ktorymi si viem o tom popiisat. bal som sa ze to nie je normalne ale moje srdce mi vzdy nieco kaze ine a toho sa drziim. A oto ma to tesii viacej ze ma v tom podporuje aj jej rodin. Moja mama je strastne proti

imro1984
31. dec 2009

Takze podla vas je to normalne

titkovamiriam
31. dec 2009

ja mam tolko len deti menej 🙂 ked si rozumiete neries 🙂

roasha
31. dec 2009

imro,keď ju máš rád,nie je čo riešiť/ako hovorí Miriam/ 😉
...aj keď pri tom jej veku som sa zľakla,keď si písal že má už 387 😅 ...to by už bol fakt dosť veĺký rozdiel... 😅 😀

titkovamiriam
31. dec 2009

ja som rozmysla ktore cislo je navyse som sa bala ze 3 to by bol uz fakt extrem-dufam ze sa imro nenahnevas 🙂 trochu srandy na silvestra 🙂

rani
31. dec 2009

mamina si bude aspon moct pokecat pri kave so seberovnou... 😉

majacska
31. dec 2009

imro mozno ten vekovy rozdiel ani nie, ale vychovat jej styri deti, tak to je teda odvaha, klobuk dole 🙂

mywiel
31. dec 2009

10 rocny rozdiel nemusi byt vela, ale 20 rocny chalan na to aby bol otec mi pride ako ze si fakt odvazna, kedze chlapy dozrievaju ovela neskor, aby si nebola sklamana neskor... 😒

mywiel
31. dec 2009

Podla mna 20 rocny chlapec, sorry pre mna je to chlapec sa ma este zabavat, uzivat si zivot a nie mat rodinné povinosti tak skoro, ale asi som zastarala. 😝 😀 Teraz je to asi moderné. Proti vekovym rozdielom nie som ale asi od 30t a vyssie skor urcite nie...na rodinny zivot s dietatom zo str. chlapa mi to pride fakt skoro. 😕

bronia13
4. jan 2010

moj manzel je odomna o 5 rokov mladsi a klape nam to bez problemu - ani nevydno ten rozdiel ☹

mam jednu znamu a ona ma hm.... nieco cez 70 a on ma ani nie 40 - tak to sa mi zda uz trochu chore - no neviem, ale su spolu uz asi tak 10 rokov co ja viem - to je dost divne.

dominka11
4. jan 2010

MM brat ma ženu staršiu o 10r. on 30, ona 40. su spolu nejakych 10r. ale mne to skor pripada, ako keby on potreboval byt niekým vedeny.

rani
4. jan 2010

aj ja mam znameho, ktory ma ani nie styridsat a jeho zena do sestdesiatky... ale tam to bolo jasne. ozenil sa z vypocitavosti - koli svedskemu pasu. 😢

imro1984
8. jan 2010

Som rad ze su tu zeny ktore maju mladsiich priatelov.Niekedy ma okolie nechape preco som so strasou ako keby to bolo tabu. ja si to nevsiimam ale moja priatelka sa nad tym niekedy pozastavy a trapiju to

imro1984
8. jan 2010

ja mam 25 a priatelka ma 37 rokoov je to normalne podla vas?

imro1984
8. jan 2010

Je tu niektokto ma nato nejaky nazor?

meandra
8. jan 2010

Tabu to dnes určině není, ale běžné taky ne. V mém okolí mám dvě kamarádky, které jsou o 3 až 5 let starší, než jejich partner. Myslím, že se tvá přítelkyně nad tím někdy pozastaví proto, že má obavy, abys někdy neodešel za mladší. To je věc, která ženu, když má mladšího partnera, může trápit.

greta24
8. jan 2010

Imro, ja mam 39, moj priatel 25 a mame spolu 2-rocneho syna.... Takze si uplne normalny 🙂

lena13
9. jan 2010

muj manzel je o 5 let mladsi (me je 32 a mu 27),jsme spolu 8 let a mame 2letou holcicku.klape nam,tak se toho neboj 😉

enilora
9. jan 2010

ahojte
mne by velmi vadilo keby bol moj manžel mladší.Ja mám 30r on má 31r no mám pocit akoby mal rozumovo maximálne 25t 😝 moj osobný názor je taký že keby sa to dalo zmeniť tak určite by som si vybrala staršieho aspon o 7r a viac..Podla mňa chlapi dospievajú neskor a neskor majú v hlave zosúladené čo vlastne chcú ..Napr sestra má staršieho manžela o 10r a ich vsťah je celkom iný to sa s napr s mojim vsťahom nedá porovnať.Jej manžel sa nezaoberá malichernosťami ,nerieši napr presolenú polievku..pre neho je podstatná rodina ako celok nie maličkosti.
Je to ale individualne...
Držím vám palce!!!

lena13
9. jan 2010

ja mela i starsi kluky,ale fakt to nebylo nic pro me.s michalem si hodne rozumime,navic co se narodila claudinka tak hodne vyrostl.....jsem stastna,ze ho mam a mezi vekem opravdu nic neresim......imro jen jdi do toho 😀 bud to vyjde nebo ne,jsem si teda rikala ja,zkus to taky tak brat........ale ver ve vas vztah,to hodne pomuze a nepripominej roky 😀

imro1984
11. jan 2010

Ahoj je tu niekto na popismenkovanie?

greta24
11. jan 2010

Ahoj Imro, pozeram, ze si rovnako stary ako moj priatel 😀

gejbule1
11. jan 2010

Ahojte toto téma mě oslovilo.mě je 40 a můj přítel má 35.Jsme spolu 6let a máme spolu 1,5letou dceru.Nikdy jsem si z nikým tak dobře nerozuměla jako s ním.Někdy si říkám jestli ten rozdíl nebude vadit za pár let ale zatím ho necítím.Znám kolem sebe hodně takových věkových rozdílů,

imro1984
14. jan 2010

tak dako to tu nezije xi xi memate si tu o com pisat xi xi. dajte nieco do eteru nech to tu troska ozije.

imro1984
14. jan 2010

Hmmm sem moc csto asi nikto nechodi. Ludia co je s vami kde ste? Sice ani ja som tu neni kazdy den ale vzdy sa sem pridem aspon mrknut ci tu dakto je. Hmmmmmmmmmmmmmm

imro1984
14. jan 2010

Tusim ze som tu len sam chlap 🙂 🙂 🙂
Su tu aj daky iny chlapi? Dakto napiste ako sa mate.

lena13
14. jan 2010

tak ja vcera slavila narozky uz 33 😅 .muj roztomily svagr nesnasime se do krve mi rekl,ze jsem stara oproti michalovi ,ale respektuje,ze se vubec obetoval a vzal si tak starou kravu jak jsem ja......aspon mi to tak vyznelo,debil 😒