• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môj snúbenec je mladší. Môže to fungovať?

12. decembra 2013 
Ahoj ,
tak já se teda přidávám.
Mám partnera o 8 let mladšího a k tomu je Slovák.Takže to chvíli bylo i o dálce a jen přez skype a webkamery a věčné telefonování.. Mi je 27 a jemu je 19 let.
za pár měsícu spolu oslavíme 2 roky vztahu .Mám 4 letého syna z prvního vztahu .

Rodina mě přijala i synav naprostém pořádku.

VÍM JISTĚ , že vztah není o věku .Určitě tím ž eje přítel mladší o 8 let musím v hodně věcech byt splachovací,protože prostě nemužu chtít s 19 leteho přítele udělat 30 leteho chlapa.Vím že je mladší a musím si uvědomit ž eněkdy když řekne pitomost nebo tak že je to věkem.
Očekávám odněj věrnost a to že mě bude milovat i mého syna.Zatím to vše klape .
Jedinej problém je ten žE má horkokrevnou povahu .Takže když jsou u nás hádky není to kvuli věku,ale kvůli povahy.

Není typ co by chodil na diskotéky.Hudbu miluje,ale nemusí chodit na diskotéky.Nepije a nekouří.Dá si občas pivo akorát doma .
Celkově není moc společenskej typ,takže v tom to je asi lepší že se nemusím stresovat jestli nenatrefí na nějakou mladší partnerku někde :slight_smile:
jsme stejně žárlivý takže jsme k sobě i tolerantnější.Nezakazujeme si nic,ale děláme kompromisy.
Třeba když každej po nás chtěl at si zařídíme facebook vyřešily jsm eto společným facebookovým učtem a mužeme být v klidu oba dva:slight_smile:.
Bohužel jsme ted oba nezamestnaní tak je to oto mnohem horší.
Hádky jsou unás občasná rpavidelnost,ale já jsem občas za ně i ráda.Jsem ráda že ikdyž je mladší,že si nenechá s prominutímnasrat na hlavu,ale že projeví svuj nazor.-)
VĚK opravdu nevnímám a ikdyž ty mlade holky jsou krásnější a krásnější budu doufat,že mi ho nesvedou:grinning:
hodně by mě to mrzelo. A vztah má promě mnohem hlubší význam ,než jakejkoliv jinej vztah co jsem kdy měla.

22. dec 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@hyacint já mám sice manžu mladšího jen o rok ale moje teta má partnera mladšího o 13 let. Její manžel je druhý a jsou spolu už 15 let. Strýc je stejně starý jako já a moc jim to klape . Nikdy neměli svoje děti ale on přijal kluky za své, už jsou dospělý a teď jsou pěstouni mají 3 sourozence z dětského domova. Záleží opravdu na vyzrálosti a prioritách jaké druhá polovička naše vyznavá. Mnohdy je mladší partner víc schopen mít rodinu a žít jako klasický muž než playboj ve 40 letech co vidí v každé ženě jen lovnou kořist a rodina mu nic neříká :wink:. Pokud cítíš že je to harmonické neřešila bych :wink: hodně krásných dnů do společného života :wink: :dizzy_face:
22. dec 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brusinka.pusinka
ano to máš pravdu:slight_smile:
ze začátku jsme pořád s ehlodala tím jestli ten věk nebude dělat problem,ale každej týden navíc cojsme spolu byly mi jen ukazovalo,že to važně řeším jen já a že zbytečně se tím jen stresuju:slight_smile:.
jasně jsou dny kd ybych ho nejradši zastřelila,ale to by řekla každá ženská i kdyby měla manžela staršího nebo stejně stareho že to je běžná věc:grinning: každej den nemuže být posvícení haha . :grinning:

22. dec 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chtěla jsem hodit i foto tady jsou 3 děti v pěstounské péči na jedné foto a s rodiči a na druhé tetiny dospělí kluci :wink:
22. dec 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ppperla jj však se staršími to někdy není také lehké :wink: :grinning:
22. dec 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka

koukala jsme ti do albíčka.Malá je kouzelná :slight_smile:
už s etěším až s prckem nazdobím stromeček .Je trošku zmatenej stoho santy co furt ukazuji v televizi,ale začal mu říkat mikuláš takže žije vtom že santa je mikuláš:grinning:
22. dec 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ppperla Děkuji za malou a u nás je ježíšek který leží v betlemu a malá ví kdo to je ukazuje na něho Santa je v pohádkách a nosí dárky jiným dětem, hold Bráška vysvětlil :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja sa tiez pridam ak mozem...mne je 41 a moj manzel ma 32 sme manzelmi uz 9rokov teraz mame 13 mesacnu dcerku a mame priam idealne manzelstvo :slight_smile: podla mna na veku vobec nezalezi vsetko je na tolerancii a porozumeni :slight_smile:
31. dec 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka40 já mám 41 a moje dcera 22 a její přítel 32. Manžel má 52. Pro mně je nepředstavitelné mít mladšího chlapa. Ale držím Vám , které ste na to našli odvahu palce. Poznám pár lidí kde to funguje perfektne. :slight_smile:
31. dec 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mateson no jestli on neměl odvahu spíš ten chlap :grinning: :grinning: :grinning: . mm je o 4 roky mladší (42,38) a vzhledem k povahám a přístupu k životu to ani neregistrujeme. jsme spolu šestý rok, synovi jsou tři, nahlas to neříkám, ale pohoda:slight_smile:.
31. dec 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môj manžel je tiež mladší - o 5 rokov, až na pár maličkostí fungujeme perfektne :wink: aj pred ním som mala mladších partnerov, najväčší rozdiel bol 6 rokov, ja môžem len odporúčať :sunglasses:
1. jan 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj priatel je mladsi o 10 rokov, uzasny je , o chvilu sa nam narodi chlapcek, myslim , ze lepsieho chlapa som nestretla este, som pre neho vsetko ako aj nas chlapec v bruchu, uvidime co prinesie buducnost...
7. okt 2013 o 00:39  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hyacint já mám o 8 let mladšího manžela, který přijal mého syna (nyní 16 let, takže puberťák), spolu máme 2 letého chlapečka a klape nám to skvěle. O rodinu se stará vzorně, nemám s ním žádný problém. Sice jsme spolu teprv 5 let, ale stále si máme co říct a vše je jako na začátku. V tvém případě bych se jen asi bála, jestli je, jak se říká, vybouřenej. Aby mu pak něco nechybělo. No hlavně ti držim palce, ať vám to klape a ať se rozhodneš jak chceš, aby to rozhodnutí bylo správné.
7. okt 2013 o 00:47  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hyacint, já mám manžela taky o 10 let mladšího a nemůžu si na nic stěžovat. Mě je 32 a mám už 2 odrostlé dcerky a ted čekáme 3, taky jsem se toho zprvu bála, ale ted vím že nebyl důvod.
13. okt 2013 o 14:10  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mile baby a aj chlapi :slight_smile:
Nejako sa stalo, ze som sa zacitala do tejto temy a neskutocne by ma zaujimalo, ako sa vam vsetkym po troch rokoch (mozno aj viac) dari ;)
Normalne som sa kvoli tomu zaregistrovala :slight_smile:
Tak piste piste.... pa
12. dec 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok