Môj super týždeň

nicky95
14. okt 2009

Od pondelka mám chripku ako hrom, starší syn si stratil novú bundu, ktorú mal 3 razy oblečenú. Včera sa manželovi zlomila vrtačka za 200eur a bodka za včerajším dňom bola, že nabúral naše 5 ročné auto. Myslím, že si prečítam horoskop na tento týždeň.

roasha
14. okt 2009

"super tyzden "sme mali styri roky dozadu,najprv odisla pracka,potom televizor,a potom tiez naburane auto.
vyslo nas to zbytocny vydavok 100.litrov. 😝 😀 🤐

pacna
14. okt 2009

tak my mame pravidelne kazdy tyzden cosi odisla pracka,nesla voda,pes ochorel,jachora deti chore skoda reci
ako to hovori muz na chudaka aj hajzel spadne 😀 😀

macka01
14. okt 2009

niekedy je to tak že nevychádza nič,inokedy na čo človek siahne sa podarí.Čo už,treba veriť,že bude viac toho dobrého,a keď nejde o život,nejde o nič.Hlavne že sa máte radi,tiež sme mali niekoľko nehodových udalosti,takto pred rokom,nemohli sme ani za jednu,škoda nervov a peňazí,jasné,ale sme zdraví,tak to je hlavné.

maznacik007
14. okt 2009

ja som mala taky tyzden toto leto....

najprv som potratila /po 5 rokoch snazenia som bola tehu/ a o dva dni muz prisiel o robotu o este nam vykradli pivnicu a zobrali vyzhinac co sme mali cca mesiac novy...

a s tym suhlasim ze na posrateho aj hajzel padne... to je pravdive

😀

macka01
14. okt 2009

to je smutne,osud si s nami niekedy nepekne pohrava 😠

maznacik007
14. okt 2009

macka to ano... ale proste musime bojovat... ale dodam ze v toto leto potom k nam prisiel nas syn z DD... takze aj to pozitivne tam urcite bolo... a velmi pozitivne
🙂

murinka
14. okt 2009

suhlasim...ked sa dari tak sa dari...aj u nas je to tak...a vzdycky nieco ,,odide,, ked do ineho investujeme vacsi obnos penazi... 😅

kisska
14. okt 2009

tak aj ja mam svoj "kronikovy" den - najprv svokor a cela rodinna rada nesuhlasili, ze nam pomozu pri kupe bytu zalozenim svojho bratislavskeho, poobede mi v praci oznamili, ze mi nepredlzia zmluvu a nakoniec sa drahemu pokazila nasa skodovenka 120ka, takze stal vedla nej na kopci so slzami v ociach a zapalkami v ruke, ze ju podpali a pusti dolu tym kopcom ☹ . No den jak krava... no nakoniec to nebolo take zle - kupili sme byt mimo BA, ktory sme zvladli vlastnymi silami a nie sme nikomu z rodiny nic dlzni (a inak by sme boli po usi zadlzeni asi az do dochodku a teraz uz mame hypo splatenu), nasla som si lepsiu pracu a aj auto uz mame ine 😉

miskachrumka
14. okt 2009

ahojte tak tento tyzden nemozem vobec nazvat supeeer lebo to pocasie sa neda zniest 😠

aleachim
14. okt 2009

miska, ale takto to asi ještě chvíli bude. Léto je pryč a do jara daleko:o(

macka01
14. okt 2009

tiež ste si s odstupom času povedali,že všetko zlé je na niečo dobré?mnohokrat sa nám stalo niečo,čo nás sklamalo,alebo sme niečo prešvihli a bolo nám to ľuto,prešiel nejaký čas a ukazalo sa,že dobre že sme to nestihli vtedy,teraz by sme mali trampoty...no neviem či som sa zrozum.vyjadrila,snáď ano,nám sa tak veľa krát stalo,že nakoniec sme boli radi.To sa jasné že netýka dopr.nehôda iných katastrof 😉

diapozitiv01
14. okt 2009

ja som nemusela mat ani super tyzdne stacili mi super 2 hodiny ked som este robila vo Francuzsku,
v dany den sme mali mat hned rano dolezite prezentacie vo francuzstine pre nasich vyssich nadriadenych,,,
rano som zaspala, no super sa to zacina, vyjdem z izby a privolam si vytah, uz tam bol nejaky ujo, nastupim do vytahu, zrazu sa vytah zasekne, s neznamym muzom a uplnej tme cakame asi 5 minut na vyslobodenie. Potom utekam na vlak, sakra nastupim na zly smer, ale zistim to az po dlhsej dobe, lebo tie vlaky sa delili asi tak nejakych 15 km od roboty, tak vystupujem z vlaku a chcem ist naspet, vlozim listok do turniketu, sakra listok zostal v turnikete, nemohla som prejst,
nakoniec som si tam zanadavala, pobuchala po turnikete a ten hnusak mi konecne vyplul listok,,,,
tak to boli moje 2 stastne hodiny v zivote...

kisska
14. okt 2009

macka z takychto situacii vzniklo moje motto 😉 A bohuzial aj z katastrof a ludskych nestasti - niekey az taketo veci su treba na to, aby sa ludia zamysleli, aby si vazili dobre dni, aby hovorili ludom, ze im na nich zalezi, ked maju prilezitost a aby si upratali priority...

macka01
14. okt 2009

presne,tiež si myslím že sa stane čo sa má stať alebo tak nejak to je.skutočne veľa negatívnych zážitkov sa obrátilo na dobre a bola to skúsenosť a poučenie. 😉 dobrúúú