Moje sny, túžby, priania - sníčkareň 🙂

maybee
9. jún 2008

Ahojte žienky 😉 ,

založila som túto tému preto, aby sme mali kam chodiť snívať... aby sme aspoň na chvíľku zabudli na realitu a mohli snívať koľko len chceme a o čom chceme a nikto nás (dúfam) za to nebude "hanobiť" 🙂
A možno nájdeme návod, ako si niektoré sny, túžby a priania môžeme splniť 😉

"Sneste si svou hvězdu a spňte si sny." Barbara Berckhanová 🙂

magg
9. jún 2008

z materialnych veci tuzim jedine ist na koncert Jamiroquai 😅

maybee
autor
9. jún 2008

magg 😀 tak to si na tom dobre, z toho potom vyplýva, že prakticky máš všetko 😉

Ja momentálne snívam o krásnom aute, novom zamestnaní, o chápavejšom priateľovi 😅 ... nie som náročna, však?

magg
9. jún 2008

aha, ja neviem, auto nepotrebujem, lebo nemam vodicak a manzel zvladne aj nasu favoritku 😅 , kym som na materskej , tak netuzim ani po praci a chapavejsi priatel? nuz co som si vybrala, to mam 😀
Takze mi staci snivat o tom koncerte 😵

maybee
autor
9. jún 2008

magg 🙂 keď som ešte nemala priateľa, tak som si ho predstavovala úplne ako dokonalého muža.. a mám presný opak 🙂 , ale čo už.. presne, čo som si vybrala, to mám.. takže sa nemôžem sťažovať.
A aký máš problém neísť na ten koncert? 😕

malaskoricka
9. jún 2008

.....miminko :....

maybee
autor
9. jún 2008

malaskoricka-výstižné... a nedá sa? 😕

maso
9. jún 2008

Ja snivam o svojom babatku, snivam o tom, ako budeme zit v domceku s detmi a budeme stastna rodinka 🙂

misicka455
9. jún 2008

Tak já sním taky jen o jednom a to o mimi 🙂

mywiel
9. jún 2008

Ja budem mat za par tyzdnov vsetko po com som snivala, male babo... 😵 Mam manzela co mi vyhovuje, zachvilu budem mat nove auto ake som chcela este casom najst nejaky domcek, ale to tiez pride. Netuzim po viac ako zit normalnym kludnym zivotom s detickami. 🙂

malaskoricka
9. jún 2008

maybe....zatial sa nevydarilo ale casu dost raz sa urcite podari🙂

maybee
autor
9. jún 2008

malaskoricka-tak Ti to veľmi želám.. a dúfam, že tu čoskoro napíšeš, že si tehu 😉

unka7
9. jún 2008

Tak já už jsem si jeden sen splnila, pořídila jsem si autíčko a teď to poslední neskromný a to je baráček se zahrádkou

maybee
autor
9. jún 2008

Všetky ste napísali detičky... aj ja si ich želám, ale ja mám do toho ešte ďaleko.. najskôr snívam, aby sme si prerobili domček, svadba a priviedli bábo do hotového... dúfam, že to tak bude....

malaskoricka
9. jún 2008

maybe🙂 dakujem to si zelam najviac aj ja.....
a potom by nezaskodil taky domcek s bazenikom .-)

maybee
autor
9. jún 2008

dom s bazénom.. tak po tom túžim už hádam 100 rokov 🙂 a aj si to splním.. to nie je nesplniteľné, tak všetko čo môžem, si splním 🙂 Aj keď kvôli bazénu budem musieť vysťahovať svokrine sliepky.. dúfam, že to prežije 😀

tinaa
9. jún 2008

krasna tema maybee, ja som snivala o babatku, to sa mi splnilo. Bytik sa nam uz stavia, ale velmi tuzim po domceku. Nie velkom, stacil by aj 3 izbovy, ale ta zahradka, to je môj sen. Tam by sa mala vybehala 🙂

maybee
autor
9. jún 2008

tinaa, aj mne by stačil malý domček, ale obrovská záhrada 🙂 ale.. to už viem, že sa mi to nesplní 🙂 Pretože si budeme prerábať podkrovie a poschodie a budeme mať aj svoju záhradu, ale nie moc veľkú, ale stačí... aj za to som rada 😉

maruschka
9. jún 2008

chcela by som mať vlastný dom...Bývame síce v krásnom veľkom 3-izbovom byte v historickom centre blízko prírody,ale viete,dom je len dom+bazén 😀 ...Chcela by som byť samostatná,na to potrebujem auto. 😅 ..chceli by sme ísť na dva mesiace na nejaký opustený ostrov k moru-teda kopec peňazí na dovolenku 😕 ....
Tak celkom reálne to vidím na pár miliónov z Jackpotu... 😀 😕 Toto je môj sen 😉 😉

alionuska
9. jún 2008

Ja snivam iba o novom babatku a z celeho srdca si zelame aby bolo zdravucke a mala Alenka mala konecne vysnivanu sestricku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aniel
9. jún 2008

já snívam o tomže raz určite splatím všetky pôžičky a budem si môcť užívať 😀

monkula
9. jún 2008

Ja chcem ,aby sa splnil sen Alionuške...

A pre mňa. domček, so záhradkou, a pohodu a kľud, pozitívnu náladu...

nikka.vo
9. jún 2008

tak můj sen je šťastné manželství až do smrti 😅 a taky baráček 😔 a abychom byli všichni zdraví 😔

papaya
9. jún 2008

já bych si na smrtelném loži chtěla říct - jo,ten život stál za to,bylo to skvělý,už můžu umřít a samozřejmě je mým snem zdravá a spokojená rodina

alionuska
9. jún 2008

Monkulka 😔 🙂 🙂 🙂 DAKUJEME!Aj ja chcem aby sa splnil ten vas! 😉

tinaa
9. jún 2008

a este by som velmi velmi chcela pre Sarinku surodenca, dufam, ze sa mi to splni, lebo mi nedavno vyoperovali endometricku cystu ☹ Ale dakujem Bohu za Sarinku

helcah
9. jún 2008

Já bych si přála teď ležet někde na bílé pláži ve stínu pod palmou a kochat se pohledem na tyrkysové moře.

smardik
9. jún 2008

já bych zas chtěla at už brácha dostane rozum a přestane trápit rodiče ☹, je mu 18 (v sobotu měl ) a po třech měsící bez drog a po návratu z PL zase začal brát drogy doma krást ☹

helcah
9. jún 2008

Smardik koukám že s Tebou život moc nemazlí. Tak já vlastně nic nepotřebuju, tak Ti přeju ať se Ti všechno zlepší.

kasli
9. jún 2008

Tak já bych si přála momentálně nějakou klidnou dovolenou někde u vody s hezkým počasím a strašně hodným dítětem! (páč ten náš terorista nám dává dost zabrat 😅 ) 😉

tinaa
9. jún 2008

smardik, tak si prajem este, aby sa to u vas vsetko vyriesilo, drogy su strasne svinstvo.