Moje sny, túžby, priania - sníčkareň 🙂

maybee
9. jún 2008

Ahojte žienky 😉 ,

založila som túto tému preto, aby sme mali kam chodiť snívať... aby sme aspoň na chvíľku zabudli na realitu a mohli snívať koľko len chceme a o čom chceme a nikto nás (dúfam) za to nebude "hanobiť" 🙂
A možno nájdeme návod, ako si niektoré sny, túžby a priania môžeme splniť 😉

"Sneste si svou hvězdu a spňte si sny." Barbara Berckhanová 🙂

smardik
9. jún 2008

helcah: moc ne ☹, jen je to u našich dost blbé, místo aby se těšili na vnoučátku řeší tohle. Brácha už na léčbě byl a čistý vydržel 3měsíce tak tomu už moc nevěřím ☹. Je mu 18, má jen ZŠ, v práci ho asi brzo vyhodí prootže ho tam s drogama nenechají ☹. Navíc je mu 18takže bez jeho souhlasu ho tam nikdo nedostane ☹. a o tom, kolik peněz doma ukradl, co prodal se asi ani bavit nebudem

expertka8
9. jún 2008

...ja snivam o tom..ze sa raz splnia vsetky moje sny 😀 😀 😀

smardik
9. jún 2008

expertka8: to by se mi asi nelíbilo,neměla bych se na co těšit 🙂

helcah
9. jún 2008

Nerada bych odbočovala od tématu, ale jediný, v čem bych asi byla opravdu bezradná jsou problémy s drogami někoho blízkého. Ale ty mysli na Tomáška, protože to je pro tebe to nejdůležitější.
A teď sis tady přála aby se to vyřešilo tak se to určitě splní. 😀 😀 😀

smardik
9. jún 2008

helcah: je to taková bezradnost, vidím jak si brácha ničí život, jak ubližuje lidem kteří ho mají radí ale nemůžem s tím nikdo nic dělat

lenerka
9. jún 2008

no o novém velkém bytě,kde si budeme žít šťastně a spokojeně
a brzy snad přijde Kačce sourozence
no nějakou pěknou dovolenou u moře bych taky brala 😉

rusovcanka
10. jún 2008

Ja mám len taký obyčajný sen:dve zdravé detičky,manžela,ktorý by sa nám venoval,rodinná pohoda,sedieť v kresle,pri nohách jedna-dve mačky a pozerať,ako sa deti hrajú...a pri všetkej tej pohode mať doma poriadok a uvarený dobrý obed 😀 Alionuška,čítam,že sa snažíte a druhého drobčeka 😉 Ja som sa nevedela rozhodnúť,ale posledné dni trávim veľa času na koníkovi a čítam a čítam...a dnes som sa zobudila a VIEM,že chcem aj ja druhého drobca,takže idem do toho!!Ešte to oznámiť drahému... 😀
Z materiálnych vecí mám asi všetko(dom,záhradu,auto...)a ja som nikdy nebola nejako zameraná na matériu.prednejšia mi je rodina,aj keď v dnešnej dobe je bez peňazí ťažko...

musilka
10. jún 2008

můj sen je miminko 😵 už dlouho se snažíme aby tu bylo s námi tak snad už si to rozmyslí a splní mi můj sen 🙂

maybee
autor
10. jún 2008

terorista 😀 😀 😀

maybee
autor
10. jún 2008

smardik, prajem Ti veľa, veľa síl.. a možno aj vďaka tejto téme bude na Teba a na Tvojho brata myslieť omnoho viac ľudí a hádam to pomôže.

A Alionuska-veľa šťastia v bábätkovaní 🙂

malaskoricka
10. jún 2008

maybee 😀 k tym svokrinym kurencom kazdu nedelu aspon 3na obed a sa ich zbavis😀

alionuska
10. jún 2008

Maybee,dakujeme.Myslim si ze uz by mohlo byt len lepsie a to vsetko zle je uz za nami!!Teda aspon si to prajem...

maybee
autor
10. jún 2008

malaskoricka 😀 budem musieť, a štvrtú do polievky 😀

maybee
autor
10. jún 2008

alionuska, podľa mňa všetky trápenia majú svoj zmysel, ale to uvidíme až neskôr.. veľa šťastia...

expertka8
10. jún 2008

...clovek je najstastnejsi pri dosahovani svojix tuzob a snov 😉
...v momente..kedy dosiahneme svoj ciel...opat nastava "nastartovanie" 😅

...preto snivajte...realizujte...a najma...budte stastni 😵 😵 😵

malaskoricka
10. jún 2008

maybe:D:D:D alebo ich vsetky sprataj niekam v noci aa svokre povies ze zmizli bez stopy:D

maybee
autor
10. jún 2008

malaskoricka- náš pes ich už zožral sedem 😀 takže mi pomohol 😉

malaskoricka
10. jún 2008

maybe to mas dobre😀 aspon ze ti ma kto pomoct😀a ostatne sprataj niekam prec a povedz na psa

danielitka26
10. jún 2008

môj sníček je miminko 😵

malaskoricka
10. jún 2008

moj priatel ked terza uvidel tuto temu tak povedla taky pekny poradovnik:
1. miminko
2.byvanie
3.miminko
4.svadba
🙂

smardik
10. jún 2008

můj sen byl miminko a už je v bříšku 🙂 ted jen at je to zdravé miminko

cuchre
10. jún 2008

ja by som si zelala, aby mangi konocne poskladal kniznicu, ktoru uz mame 2 roky kupenu....a aby na mna nezvysoval hlas, ked soferujem (ved za volantom som sedela len 3x ☹ )

duskaf
10. jún 2008

Snívala som o človeku, ktorý by ma ľúbil takú aká som, potom o detičkách o záhradke v ktorej šantia moje deti, všetko mi nebesá dopriali. A teraz už chcem len, aby boli moji milovaní zdraví až do mojej neskorej staroby.

malaskoricka
11. jún 2008

cuchre od toho kricania pri soferovani ho isto neodnaucis chlapi su taki budu hucat do vsetkeho o com su presvedceni ze to je robota len pe chlapov...

duska krasne napisane🙂 jedna z mala ktorej vsetko vyslo...skoro vsetko ale aj to co doteraz nevyslo sa bude pomalicky naplnat

abetka
11. jún 2008

Ja snivam o dome so zahradou, dobrej praci , v ktorej by som bola spokojna, aby som spravne s manzelom vychovala nase deti, aby sme boli zdravi a mali dostatok penazi a mohli mat aj tretie babo 🙂 .A o tom ako ma budu svokrovci respektovat a zacnu ma brat ako sucast rodiny.

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz