Moju dcérku obťažoval pedofil. Kedy ho už zavrú?

janaa33
4. nov 2009

Ahojte neviem ako zacat.Uz nemam sil,moja dcerka mi prezradila jednu hroznu vec.Nas byvaly rodinny priatel ju obtazoval.Zle sa mi to pise,ale premna to je najvacsia rana v zivote.Podala som na neho trestne oznamenie,ale stale neviem nic nove.Policia mu zabavila pocitac a vsetky Usb kluce a mobilne telefony.Bol na vysluchu kde samozrejme vsetko poprel,pustili ho na slobodu,ale vysetrovanie pokracuje.Moja dcerka bola vypovedat vsetko na kameru..policia tvrdi, hladame viac dokazov,nestaci moja dcerka vsetko povedala,ona je dokaz..ma prisny zakaz sa priblizit k mojej rodine.Neviem naco cakaju kym neublizi dalsiemu dievcatku?..uz neviem co dalej..moja dcerka je velmi silna a som hrda,ze mi vsetko povedala..mala som chut toho chlapa zabit,verte mi ☹ ..je tu niekto kto sa stretol sv rodine ci v blizkom okoli s niecim podobnym???kolko budem este cakat,kym ho zatvoria do vazenia?

sue
5. nov 2009

Jani, to je strašné 😔 našťastie s tým nemám skúsenosti...ale držím palce nech ju táto skúsenosť poznačí čo najmenej 😔 a nech je ten "človek" čo najdlhšie v base 😔 vychovala si dcérku veľmi dobre, keď sa zdôverila 😔

daniela1983
5. nov 2009

kamoske sa take nieco stalo v rodine. otec obtazoval malu dcreku. hnus

janaa33
autor
5. nov 2009

Sue,dakujem.Moja dcerka to znasa v podstate dobre,len sa bojim aby ju to nejak nepoznacilo ked zacne dospievat 😔 ..aj psychologicka hovorila,ze vobec nepotrebuje nejake sedenia,vraj je moja dcerka velmi silna.Vobec s nou o tom nerozpravam..vyhodila som hracky ,ktore od neho podostavala,aby zbytocne nepremyslala nad nim 😔 ..tak sme mu verili ☹ ..dufam,ze zhnije vo vazeni..a dufam,ze sud rozhodne spravodlivo,ale kedy bude neviem..najhorsie je to,ze on si beha po slobode moze ublizit niekomu inemu ☹ ..musim byt silna a nevzdavat sa,pevne verim,ze zvitazi spravodlivost..

janaa33
autor
5. nov 2009

Daniela,mas pravdu je to hnus ☹ ....netreba nikomu verit 😒

nadhera
6. nov 2009

janaa33, najhorsie je, ze taketo prasaciny robia rodinni priatelia, vychovavatelia v skole resp.kruzkoch, policajti, vysokoskolski vzdelani ludia...proste fuj,hnus. nemozes v dnesnej dobe nikomu verit. bolo vela takych pripadov, ked robili razie a boli medzi pedofilmi vyssie menovani ludia od 20 - 70rokov. 😠 😠 😠 ver mi,ak sa ten prasak dostane do basy /co mu prajem/ tak si to tam "uzije" .

janaa33
autor
6. nov 2009

nadhera,teraz vela citam o pedofiloch...keby som si skor precitala clanky mozno by sa nic dcerke nestalo 😢 ..mas pravdu pedofili su vsade,ucitelia,veduci v taboroch...vsade su,len su opatrni ale aj na nich raz dojde policia....ten chlap bude trpiet,neni som pomstichtiva,ale toto jedine si prajem,aby ho vo vazeni znicili psychicky jeho spolubyvajuci...nevidela som ho 2 mesiace asi,ani len netusil,ze mi dcerka nieco povedala,len ho zatkli a pobrali mu vsetku elektroniku...az na policii zistil,ze o co ide..nechodi vobec von,vobec ho nestretavam..boji sa,lebo vie,ze by som nebola ticho...aj ked mi policia dala prisny zakaz,mam sa tvarit,ze ho nepoznam..ale viem,ze by som ticho nebola..pojdem na sud..bude tam on...neviem ako zvladnem pohlad na neho...

1modroocka2
17. sep 2013

Dobrý deň janaa33. Neviem či sa dočkám nejakej odpovede, ale mám nejaky podobný problém. Moja dcérka síce nebola sexuálne zneužitá, ale povedala by som obťažovaná áno, jej vlastným otcom s ktorým už nežijeme spolu. Chodí k nemu a tam to prevádza. Podala som trestné oznámenie, ale pretože je to len 3 apol ročné dieťa a nevie ešte všetko povedať tak sa skutok nestal. Boli sme aj u psychologičky, ale aj tá povedala, že mala to len ukázala a nevie to povedať, tak sa dá len dedukovať čo sa stalo? On bol u psychológa -sexuológa ale myslím si,že to bolo podplatené a je všetko v poriadku-zdravý ako ľaľia. Samozrejme,že policajtka to chce uhrať,že sa nič nestalo.Čo mám robiť?????

ondro702
30. okt 2013

poznám ju ...všetko si to vymyslela !

beapol
30. okt 2013

Dobrý deň „modroocka“.
Dovoľte nám zareagovať na Váš príspevok, ktorý nás zaujal po tom, čo sme Vás spoznali na priloženej fotografii.
Keďže sa chcete dočkať nejakej odpovede, veľmi radi Vám dáme dobrú radu, pretože Váš prípad konkrétne dobre poznáme. Pýtate sa zúfalo, čo máte robiť s piatimi otáznikmi.
Čo máte robiť? Neklamať a písať pravdu!
Aj keď sa hovorí, že papier (portál) znesie veľa, toto je však už až príliš!
Prečo pre úplnosť nenapíšete pravdu o tom, že ste zničili život dobrému a slušnému chlapcovi, ktorému ste v manželstve veľmi ubližovali a urážali ho.
Vy ste zdrhli a zničili manželstvo, pretože Vašou láskou je Váš otec. On riadil a doteraz riadi Váš život, on spriada intrigy, klamstvá a ubližuje s Vašim súhlasom slušným ľuďom, ktorých nepozná. Kto ohrozuje zdravý vývin dieťaťa? Vy so svojím otcom!
Mali ste odvahu vláčiť dieťa po polícií, aby tie nechutnosti, ktoré ste ho naučili Vy ukazovalo. Donútili ste psychologičku aby dala podnet na súd na zákaz styku otca s dieťaťom, lebo vraj vlastný otec to s ňou robí.
Takže kto teda ohrozuje zdravý, psychický, mravný a sexuálny život dieťaťa? Vy!
Kto používa dieťa na boj proti vlastnému otcovi? Vy!
Čoho sa bojíte? Že dieťa povie pravdu? Že porozpráva čo-to z Vášho života?
Dôvod je jasný! Nepotrebujete žiadnych svedkov.
No a najúčinnejší a najosvedčenejší spôsob je práve obviniť otca z toho, čo vlastne páchate na dieťati Vy. Zo sexuálneho obťažovania. Účinok je potom stopercentný.
Tým sa na dlhý čas preruší kontakt otca s dieťaťom (už to trvá sedem mesiacov).
Vy ale drzo napíšete ďalšie klamstvá, že dieťa „chodí k otcovi a tam to prevádza“.
Čo ste to za človeka? Navonok sa tvárite ako chudera, ktorej život ublížil, no v skutočnosti ste arogantná, hysterická a zlomyseľná mrcha, ktorá je schopná urobiť čokoľvek aby tým kryla svoj amorálny život.
Keď po mesiacoch vyšetrovania sa nič nezistilo, sta schopná verejne obviniť nezávislého psychológa a sexuológa, že sa dal podplatiť aby zmanipuloval výsledky. Tak to je silná káva! Podozrievať políciu, že niečo chce uhrať, tak to je odvaha!
Všetci vieme, že žiju medzi nami aj zvrhlící, aj pedofili a uchyláci. Často aj mnohé ženy boli ťažko skúšané životom, ale aby sa z množstva slušných, starostlivých a milujúcich otcov po rozvode stávali úchyláci, sexuálne monštrá len preto, že ľúbia svoje deti a chcú sa o nich riadne starať, tak to už je na zamyslenie.Ľutujeme všetkých mužov, ktorí po rozpade manžestva stratili právo byť rovnocennými rodičmi – otcami. Ostala im len povinnosť platiť mastné výživné. Čo tam po ďeťoch, však?
A na záver na zamyslenie.Prečo Vy tak bránite dieťaťu lásku k otcovi, keď Vy bez svojho otca neviete žiť? No ale na toto si už musíte Vy odpovedať sama!

renata5
30. okt 2013

@beapol to co je toto to ta zena si to vsetko vymyslela???hamba

zoya11
1. nov 2013

modroocka je pekna mrcha a klamarka, je to chora zena... viem o com hovorim...zeny ako je ona by nikdy nemali mat deti...vlasntne nikoho si taky clovek nezasluzi jedine tak pomoc odbornikov...

ondro702
5. nov 2013

Vymysleným obvinením ma pripravili o dcéru
Pri rozvode bola štvorročná dcéra zverená matke. Pretože bola stále na materskej, otec nič nenamietal. Veril, že s dcérkou bude môcť byť hocikedy. No to ešte netušil čo ho čaká... „Matka našej dcérky mi však čoraz viac bránila v kontakte s dcerkou, pričom keď boli mimo domu, ja som netušil, kde je, kedy bude doma, kam môžem za ňou prísť.“
Matku za falošné obvinenie nik nepostihne a krivo obvinený otec príde o dieťa

Podal návrh na súd, aby upravili jeho styk s dcérou a vtedy sa mu začalo peklo na zemi.

„Jedného dňa som sa pri návšteve kolíznej opatrovníčky, dozvedel šokujúcu správu: údajne som svoju vlastnú dcérku zneužíval!“

Matka bola s dcérou aj v psychologickej poradni a bez skúmania dôkazov jej dali za pravdu.

„V tej chvíli som začal plakať a cítil som nesmiernu krivdu a bolesť, ktorá mi zovierala srdce.“

XY predvolali na políciu. Veril v spravodlivosť. Vypočuli všetkých troch – jeho, matku aj dcérku.

„Konečne sa niekto začal o údajnom „zneužívaní“ baviť aj so mnou.“

Trestné stíhanie napokon zastavili. Súd však namiesto vynesenia rozsudku nariadil znalecké dokazovanie a vydal predbežné opatrenie, ktorým obmedzil Bohušove stretávanie s dcérou na šesť hodín v sobotu. Matka Bohuša na polícii znovu obvinila zo zneužívania dcérky a onedlho na to požiadala súd o zákaz styku.

„Veď ma predsa nemôžu len tak bezdôvodne odtrhnúť od dieťaťa, keď som nič neurobil a to môžem prisahať... Nie som násilník ani pedofil!“

Polícia síce nezmyselné obvinenia už raz vyvrátila, ale súdu to zjavne nestačilo. Brali do úvahy len matkino tvrdenie. Súd zvolil ten najtvrdší trest – zákaz styku s dcérou bez akýchkoľvek dôkazov, hoci trestné stíhanie ešte len začalo.

„Nemal som ešte ani možnosť brániť sa. V správe od kolíznej opatrovníčky napísali, že neodporúčajú môj kontakt s dcérkou ani za prítomnosti matky, lebo treba eliminovať stresové situácie, ktoré kontakt vyvoláva.“

Nikto z krízového strediska však nebol pri stretnutí otca s dcérkou. Neprišli z vlastnej iniciatívy a ani na výzvy otca. Polícia prešetrila všetko dôkladnejšie, absolvovali mnohé vyšetrenia. Výsledok - trestné stíhanie zastavené.

„Súd trval takmer štyri a pol roka, viac ako rok som mal s dcérou zakázané sa stretnúť. Nakoniec rozhodli, že môžem byť s dcérkou každý druhý víkend. Dcérku však matka ani raz nepriviedla.“
Kolotoč pokračoval ďalej, súd nariadil psychoterapiu. Avšak ani za šestnásť mesiacov rodičovskej psychoterapie nedokázala psychologička s matkou ani pohnúť.

„Odborníčka nechce vidieť to, čo vidí každý laik – matka naťahuje čas a stále programuje dieťa proti mne. Nech robím čokoľvek, dieťa dospieva, je naprogramované matkou, aby ma nenávidelo a tá za svoje konanie nenesie žiadne následky.“

i
Dcéra , 11 rokov
Nezrelý rodič, väčšinou matka, v snahe zabrániť otcovi dostať sa k dieťaťu, mnohokrát zneužije inak veľmi správne inštitúty domáceho násilia, či sexuálneho zneužívania. Tieto falošné obvinenia na čas obmedzia práva druhého rodiča, matka má čas na manipuláciu dieťaťa. Ani po zbavení otca obvinení, nik netrestá matku za krivé obvinenie a kompetentné orgány nekonajú ani v prospech rodiča, ktorý je násilne vyčlenený z prostredia dieťaťa. Naopak, dlhými súdnymi procesmi umožňujú zneužiť krivé obvinenie na to, aby bolo dieťa pripravené o otca.
www.smartweb.sk © 2013 Občianske združenie Liga Otcov | napísať správcovi stránky

jozo3333
5. nov 2013

Pozrite sa uz aj fotku stiahla...

1modroocka2
6. nov 2013

Hus zagágala, len gagaj, priložíme to do spisu.

katfan
6. nov 2013

ježiši a toto má čo znamenať preboha!!!!!je to hnus

lukra1999
27. dec 2013

Obcianske zdruzenie nasilnych otcov...
Viete, ked je muz nasilny, zazne zneuzivat dieta aby tak ublizil zene cez dieta... Ja jej verim... 🙂
www.fenestra.sk tam vam to vysvetlia.. Oni niesu pedofili ani uchalaci ani chori oni su nasilni...
To je fakt.. bodka

czechzuzanaba
27. dec 2013

Kazdopadne at tak ci tak, to devcatko asi moc stastne nebude a to je to nejsmutnejsi ☹

le_to
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
le_to
Odpoveď bola odstránená
Zobraz