Môžem sa chystať na operáciu cysty, ak mám nádchu?

sisulka7
14. sep 2008

Chcem sa len spytat, mam prave konciacu nadchu a v stredu mam ist na operaciu cysty /operacia vo stvrtok), v stredu som si robila predoperacne a vsetko perfektne v pohode, no a potom prisla nadcha, dneska mi uz konci. Mozem absolvovat tu operaciu, ked budem vo stvrtok uplne OK? Doktorovi volat nemozem, lebo tam bude az v stredu.

duskaf
14. sep 2008

Neboj sisulka, bude to v poriadku. Keby si mala ťažkosti s dýchaním, zápal dýchacích ciest, tak by ťa neuspali, ale nádcha už končí, tak by to všetko malo byť v poriadku.

sisulka7
autor
14. sep 2008

Dakujem, lebo vsetci ma strasia, ze ma poslu domov a ja som uz psychicky na to pripravena, nerada by som to posuvala.

dia2006
14. sep 2008

Samozrejme, neboj sa nic, ja som tak tiez bola a dokonca som si nebola ani ista, aj som im hovorila, ze nie som 100% fit, ale to je v pohode. A este k tomu, ked Ti konci teraz nadcha a operuju az v stredu. Inac, keby si sa aj nepriznala a snazila by si sa oklamat, oni si to vsimnu, keby nieco nebolo v poriadku.

sassi
14. sep 2008

pri chorobe horných dýchacích ciest a bolestí krku sa taketo nie-životne-nevyhnutné operácie prekladajú. Ale posúdia to v nemocnici na krčnom, ak maš pochybnosti, povedz to, nech si neprivodíš zbytočnú komplikáciu. Ale do štvrtku budeš hadam OK.

bibula
15. sep 2008

no nemALA by byt 😉
keby sa nieco pocas operacxie,pokazilo,davali by to za dovod nadche,takze tebe. 😖

danulka2
15. sep 2008

ahojte, vsetkym co maju nadchu vrelo doporucujem ZINKOSEL. Su to vyborne vitaminove tabletky, je ich tam 30 a stoja cca 70sk. Su fakt vyborne, my ich pouzivame uz asi 6rokov a nechcem sa chvalit, ale komu som ich poradila, tak si ich vsetci chvalili. Obsahuje zinok, selen, vitamin C a E. Mozu ho aj tehotne a kojace a deti od 15 rokov. Ale moja dcera ho berie asi od 13tich rokov.Dajte vediet, kto ho vyskusate. Mne napriklad velmi pomaha aj pri vycerpanosti, lebo maly vyzaduje vela energie.

roasha
15. sep 2008

pokial budes mat nadchu este v stredu,urcite ta nebudu uspavat 😅
zalezi to najma,ci bude trvat,alebo odoznie,v ziadnom pripade to nezamlcuj. 😒 😅

sisulka7
autor
15. sep 2008

joj skoda, ze teraz su lekarne zavrete, hned by som nabehla. Zatial sice nadchu este mam, ale dychat vladzem. Tak uvidime, co to spravi do stredy. Drzte mi palce, aby to odoznelo

anka3012
15. sep 2008

ahojte.ja idem tiež na operáciu myomu.už mam predoperačne aj aro vyšetrenie mám.22 idem na kynetaž a o tyžden operacia a od vykendu niečo na mna lezie.dufam že ma nič nechyti a antibiotika nemožem

sisulka7
autor
15. sep 2008

Budem ti drzat palce. Inak neviete mi poradit, co mam asi cakat v nemocnici? Ja som nikdy nebola v nemocnici a antibiotika ani neviem co su. Ja nebyvam chora, obcas mam sice prechladnutie, ale to tako pride tak aj odide, tak neviem, co mam cakat. Coho sa mam bat.

roasha
16. sep 2008

sisulka,nicoho sa neboj!!! 😉 🙂 😀

katka13543
29. dec 2015

Dobrý. 5.1.2016 mam ist na operáciu cysty ale som prechladnutá a neviem či ma môžu operovať až nevyzdraviem liecim sa ale nechcem to prekladať. Ďakujem 😊