Možno sme v tom

nikus20
18. nov 2013

Baby kedže čakám že cez víkend mi MS nepríde aj príznaky mám..tak som sa rozhodla 🙂 že každá z Vás ktorá má nejaké tie príznaky alebo čakáte že budete v tom najbližší čas tak sem kľudne napíšte a spolu sa budeme držať a veriť si že teraz sa to už podarilo 🙂a informovať sa a i skúsenosti si napísať 🙂)

missy1989
18. nov 2013

@nikus20 ahoj držím ti prsty ;)
Ja mam příznaky každý mesiac ;/ a to niesom fanaticka asi mam niečo s hormonmi ;/
Dlho sa snažíte ?

nikus20
autor
18. nov 2013

@missy1989 vieš čo bola som raz tehotná ale dievčatko mi umrelo som tu aj otom pisala aj mam v plane napisat pribeh celý co som zazila ze som v 8mes. ju stratila moju dcerku..teraz je to druhy mes.co som vysadila tabletky 🙂 no priznaky su uvidime ci piatok pride MS ked nie tak uvidime🙂 hej? a neisla si stym doktorovi? ja nie ja terza mam po porode po prve🙂

asimonka
18. nov 2013

Drzim palce, aby vam to vyslo baby 🙂 ps: pite alchemilku zltozelenu caj na zdravu maternicu a uhniezdenie 🙂

mishka0508
18. nov 2013

@nikus20 duuuuufam, ze sa ti to potvrdi. Kedy si chystas urobit testik? Daj potom vediet 🙂

nikus20
autor
19. nov 2013

@mishka0508 pravdepodovbe piatok alebo no cez víkend 🙂 ďakujem no dúfam dopadne dobre napíšem určite 🙂

paskolinka
19. nov 2013

@asimonka ja pijem alchemilku uz druhy cyklus, snazime sa skoro rok, tak uvidim, ci pomoze 🙂

nikus20
autor
20. nov 2013

@missy1989
@mishka0508 no baby nic MS prisla dneska skorej ako som to mala vyratane:( este ktomu tie priznaky neviem no nic zase musim cakat snad na vianoce sa to poadri uz 🙂))

zuzicek88
20. nov 2013

@nikus20 budeme dryat spolu,skvelz napad aj ja cakam na vikend ci pridu,ci nie...

nikus20
autor
20. nov 2013

@zuzicek88 mne prisli:( necakane nejak skoro :( som tak sklamanaa z bych sa najradsej rozplakala ale som medzi ludmi tak nemozem:( ale doam ratam si poplacem ale nevadi budem vam drzat palce🙂 a dufam ze sa mi do vianoc podari nehc mam najkrajsi darcek🙂

zuzicek88
20. nov 2013

@nikus20 vidis som necitala do konca,ale mozno daz drahemu krasny vianocny darcek
,ja by som to tiez brala ked aj mikulazsky,no uvidime v nedelu co bude,alebo nebude...

nikus20
autor
20. nov 2013

@zuzicek88 tak tí držím palce 🙂) no sak to ja som to tiež tak chcela :(( ale zas krvacam ako keby vôbec nechápem

mishka0508
20. nov 2013

@nikus20 joj moja....poznam ten pocit....3 roky sme sa pokusali o drobca. Takzeviem ake nervy a sklamanie prezivas. Neboj...ono to vyjde. A mozno presne na Vianoce....to das pod stromcek manzelovi 😉

nikus20
autor
20. nov 2013

@mishka0508 budem musieť :P budem to celé lepšie sledovať kedy treba zabrať :P

kikinka59
20. nov 2013

Ahojte môžte mi prosím poradiť co som tehotná? Mám dva týeňne pred menstruaciou a slabucko krvacam styk sme mali nechraneny asi pred týždňom ale test mám neg.môžem byť tehotná? Príznaky mam len slabucke bolesti v pidbrusku..a sem tam mi je,zle ale málokedy co si myslíte? Ďakujem za odpovede

eri28
20. nov 2013

mozes, ale to asi este nevies, a nemusis 😉
ja to tiez riesim, priznaky som mala kazdy mesiac a nic, a ked som to najmenej cakala tak to vyslo....
tazko povedat, uvidis neskor
@kikinka59

wenka25
20. nov 2013

@kikinka59 ked ste mali pred tyzdnom styk tak sa ti može ešte len vajičko zahniezdovat tak preto možno troska krvacaš.na test je skoro,skus tak za 5 dni,Rapid clear je dosť citlivy ,pišu že by mal ukazovať už na 5 piaty den od oplodnenia....

kikinka59
20. nov 2013

A,co si myslíš ze to môže byť tehotenstvo? Bola by som veľmi šťastná ..

nikus20
autor
20. nov 2013

@kikinka59 ja som mala hned tyzden po styku podbrusku bolesti a na dneska mam biely vytok sem tam aj krv neviem co si ymsliet ze teda som vtom ci nie neviem:(
@wenka25
@eri28 baby vy neviete o tom nieco?

kikinka59
20. nov 2013

A skúšala si ai spraviť test?

wenka25
20. nov 2013

@kikinka59 neviem , ešte je skoro,ak si mala vtedy aj plodne dni je to mozne,musiš ešte počkat,ale tie príznaky čo pišeš su pri uhniezdovani tak sa možno zadarilo.

kikinka59
20. nov 2013

A prečo mi teda včera ukázal test neg.? Možno aj preto lebo bol najlacnejší ten papierový?

wenka25
20. nov 2013

@nikus20 ja som mala pri prvom tehotenstve ešte 2 krat menzes,ale taky slabši ako zvyčajne.si to odsleduj nadej tam ešte je...

kikinka59
20. nov 2013

Wenka25 a prečo mi teda ukázal test neg..žeby bol lacný ten papierovým kvôli tomu? Alebo to bolo skoro?

bianka0111
20. nov 2013

@kikinka59 to može byt hoc čo...ked máš dva týždne pred MS, tak by si mala mat teraz ovuláciu nie? test je zbytočné si robit skor ako v den očakávanej menštruácie, alebo až ked Ti mešká...

wenka25
20. nov 2013

@kikinka59 to zaleži aj od citlivosti testu,kup si v lekarni s citlivostou 10mIU/ml to je aj ten červeny Rapid clear.ako pišeš že ste mali styk pred tyždnom a tyžden trva či sa ti oplodnene vajičko zahniezdi a ked sa,tak až vtedy ti telo začne vylucovat hormon hCG ktory ti z mocu zisti tehu test.takze ak si tehotna tak len kratko,a preto ti to test ešte nezachytil.

nikus20
autor
20. nov 2013

@wenka25 tak to skúsim sledovať že čo ďakujem 🙂)

kikinka59
20. nov 2013

Dobre ďakujem ..dúfam ze sa nam zadarilo ..a pôjdem si kúpiť ten test .ďakujem ešte raz baby

wenka25
20. nov 2013

@kikinka59 počkaj ešte tyžden a potom sa testni,viem že je to na nevydržanie ale vysledok bude presnejsi.a daj potom vediet 😀

kikinka59
20. nov 2013

Jasné skúsim a dám vedieť 😉

eri28
23. nov 2013

@kikinka59 ide o to ci to je menzes, skor, alebo ide o to uhniezdovanie mozes slabo krvacat 1 az 2 dni. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre