MP3 prehrávače a hlasitá hudba v MHD. Aký je váš názor na ne?

liana
3. máj 2009

Rada by som poznala váš názor mamičky, tie ktoré cestujete v buse, MHD a iných takýchto prostriedkoch aký máte názor na MP3 prehrávače, ktoré sú zastrčené v ušiach mládeže a ako tak badám už aj postaršie ročníky sa pripájajú. Ak to ma niekto pustené tak, že to počuje len on sám a dobrovolne si ničí vlastný sluch v poriadku, ale keď prídem do busu a tam hlasitá hudba z každej strany a ešte aj iné žánre a každí sa tvári že sa nič nedeje.... no neviem, mňa osobne to až vytáča, ale naposledy keď som sa ozvala tak ma poctivo každí ignoroval.

kotenko
3. máj 2009

Mne to nevadi a tiez si sama pustam to, co chcem a kde chcem. Ved je to moja vec co pocuvam a ludom ako si ty a nieco sa im nepaci, tak nech si presadnu...
zboznujem hudbu

jonatanka
3. máj 2009

liana nehnevaj sa ale ja by som ta ignorovala tiez, nemyslim to v zlom ale kazdy pocuva co chce a ako nahlas chce

liana
autor
3. máj 2009

😖 no neviem, ale keď idete ráno o piatej do práce a uťahané domov o pol osmej z práce a vpredu vám vrieska metal, vzadu rock a zboku nejaký punk a domov cestujete viac než hodinu a pol... tak neviem kde si treba presadnúť kotenko, či do kufra autobusu alebo kde. ja mám tiež mp3, ale púšťam si to tak, aby som ja ani spolucestujúci neohluchli a nie naopak. tak keď je vo všeobecnosti na toto takýto názor, tak ušné oddelenie určite nezatvoria. aby ste raz neboli na tej druhej strane, alebo nešli s malým bábom čo ledva zaspalo v takomto buse, možno by ste k tomuto mali iný postoj.

zuzanockamt
3. máj 2009

mne to tiez nevadi, ja tiez vzdy v buse pocuvam MP3 a este som sa nestretla, aby to mal niekto tak pustene, aby hluk obtazoval inych ... a to cestujem dost casto a na väcsiu vzdialenost

monikka22
3. máj 2009

hmm zaujmava tema... mna na to este nik neupozornil ze mu to vadi aj ked namavam zas pustenu hudbu nejak veeelmi hlasno.. cestujem v buse dost casto a dost dlho a sem tam maju zapnuty aj nootebok ci prenosne DVD a este nik nikoho na to neupozornil... dokonca par krat sa mi stalo ze poprosili vodica aby pustil hudbu do celeho autobusu a boli tam rozne rocniky... moj nazor je taky ze hudba mi nevadi akakolvek aj ked urcite pravidla by sa mali dodrziavat ale na druhej strane tie mal prehravace nemaju taky vykon aby ich bolo pocut na cely autobus...hudbou zijem nevadi mi to

dada1212
3. máj 2009

Tiež si myslím, že to veľmi nepočuť, ak ma niekto slúhadlá v ušiach. Treba byť trochu ohľaduplný.
Samozrejme že iné je ak si niekto púšťa hudbu z mobilu bez slúchadiel na celý autobus, to mi vadí.

sirinka
3. máj 2009

ja nastastie takto necestujem, ale obcas ked chcem kludne niekde posediet na terase na zmrzline, alebo cakam niekde na urade a pride niekto a pusta si hudbu z mobilu bez sluchadiel, tak mi to vadi...
ja sama hudbu milujem a mam ju doma pustenu skoro vzdy, dokonca som mala obdobie, ked som pri radiu aj spavala...ale podla mna taketo hlasne pustanie hudby je obtazovanie ostatnych ludi...
nech si kazdy pusta co chce do sluchadiel...ostatni nie su povinny to pocuvat.

verulka
3. máj 2009

jaaaj, keby si pustali metal, punk a rock, tak som uplne happy 😀 ku mne sa vzdy donesie len priblble tac-tac 😉 ale envadi mi to..okrem tho, az tak hlasne to zas nie je...
ja ked idem do skoly po deti, tak okolo sa presusaju mladeznici a ti si to pustaju z mobilov bez sluchadiel...myslim, ze to je dost v pohode, nepride mi to obmedzujuce.
ja osobne mp3 nepocivam, lebo nechodim sama, ale s detmi a vtedy na mna hucia oni 😎

claudinka
4. máj 2009

ja som mavala tiez casto pustenu mp3, ale v busoch a podobne som si ju davala samozrejme tichsie alebo tak, aby to neobtazovalo ostatnych cestujucich.. mne osobne to tiez vadi, ked ma niekto pustenu hudbu tak, ze ju zozadu pocujem zretelne a urcite nie som sama.. nech si to pustaju tak doma alebo vonku, nie medzi ludmi..

bibula
4. máj 2009

mne to tiez vadi,zial nic stym neurobime...nepocuvam tymto sposobom hudbu,nepatri sa to a je to uplne hlupe a ignorantske od ludi,co tak robia.

ja osobne som vzdy mala rada v autobusoch ticho a len zvuk vodicovej vysielacky,co hlasi obchadzky ,poruchy a tak a prijemne radio,co ma vodic pustene.ziaden vodic si na stresujucu cestu nevezme/nepusti "hudbu" tipu bumbumbum,trtrtrtr a podobne braky 😉