MUDr. Branislav Obšitník. Viete kontakt?

gerdusha
28. nov 2009

ahojte baby, mate prosim vas niektora kontakt na urologa b. obsitnika? bola by som zan velmi vdacna. dakujem

gerdusha
autor
28. nov 2009

nikto nic? ☹

cigaretka5
28. nov 2009

no obsitnik je v iscare , neviem aky mate problem ale moja skusenost je taka ze draheho akurat tak vysetri a skonstatuje ze to je na umele a ze najlepsie je hned to poriesit v ISCAR. no my sme takto absolvovali jedno neuspoesne IVF, lebo nam urolog z CAR-u povedal ze je to trvaly a neliecitelny problem . Kedze IVF nevyslo rozhodol sa drahy zajst k nezavislemu urologovi a hla po 4 mesiacoh liecby nam vcera dokotrka blahozelal k 6 tyzdnu ak chces tak IP

gerdusha
autor
28. nov 2009

fiiiha...to je uz druha reakcia /ta dalsia bola cez ip od inej babule/ a takisto negativna...hmmmm....blbe...cez iscare to riesit nechcem, chcela som skor zajst do nejakej inej /jeho/ ambulancie, pretoze chodim do ineho car-u.

cigaretka5
28. nov 2009

ja neviem cim ta tak zaujal obsitnik, ale myslim ze na SK je mnoho lepsich urologv, ale to je vec nazoru

evicka293
29. nov 2009

cigaretka a to bol urolog-androlog?odkial bol?ak mi mozes prosim ta poradit

adrik007
8. mar 2010

ahojte neni som zena ale rad sa poucim mam problem urologickeho charakteru a chodil som tiez dr. obsitnikovi a nejako sa mi to uz nepaci mozete odporucit niekoho ineho dakujem
Adrik

adrik007
8. mar 2010

a moja adresa
nadierko@azet.sk
som z TO ale nemam problem cestovat este raz dakujem
Adrik

emulienka99
1. okt 2013

Tiez neodporucam. Manzel s minimom spermii a dr.obsitnik nam robil spermiogram a vraj dva miliony a hned mrazili. Ivf v iscare. Vrchol bol,ked nam oznamili,ze sa nepodarilo nic rozmrazit a treba nam darcu - za poplatok 🙂. Podla mojho nazoru nas s tym mnozstvo spermii zavadzali. 5rokov pred ani dalsich 5 po tomto spermiograme nemal taky uzasny vysledok.

drbrano
29. jan 2014

Spermiogram nerobim, ani nemrazim (v ISCARE to robi embryologicke laboratorium), IVF tiez nerobim, darcu taktiez nie – ani zadarmo, ani za poplatok 🙂
Androloga tiez nerobim, nakolko na povinnu staz na psychiatrii pre ziskanie atestacie v tomto specializacnom odbore som nikdy nemal casovu kapacitu a ani ambicie ju absolvovat...
Nenaplnene ocakavania z navstev inych ambulancii tiez nemam ambicie podporovat ani kompenzovat, na to mam kolegov prilis v ucte.
Vsetkym, ktori mali podobne ako horeuvedene nenaplnene ocakavania a ktorym sa zdaju podobne prispevky a fora prinosne, taktiez ODPORUCAM INU ambulanciu a dakujem aj vopred za ich vyber. Velmi mi to pomoze naplno sa dalej venovat zmysluplnej urologickej praxi v zmysle stale aktualnych odbornych odporucani a dalsej vedeckej cinnosti.
Dakujem. Obsitnik