Muži a poriadok. Ako je to u vás?

aliana
9. mar 2007

Ahoj,
ako ste na tom s poriadkom a Vasim muzom? Ja v kazdej izbe najdem aspn 2 baterky, ponozky, drobne, rifle hodene tu tam, riad aj dva dni nechany v umyvadle...A ked sa spytam, kto umyje riad, tak odpoved, ved ja umyjem...zajtra. No a zajtra ten riad umyjem samozrejme ja. 🙂
Toto nie je staznost, zatial mi to nevadi, len by som chcela vediet, ako to je inde...
🙂

iinuska
24. mar 2009

Mam jeden vtip

Ako vyberiete spomedzi 10 muzov toho najvacsieho bordelara?
Nahodnym vyberom. 😀 😀 😀

felixko
24. mar 2009

jééj, to je ale podarená téma, tak poriadok u mužov asi nehrozí. poviem vám môj muž bol veľmi poriadkumilovný, ale až pokým sa neoženil. zrazu zistil, že všetko zaňho spravím ja a odvtedy už nie je činným pri žiadnych domácich prácach. no aby som mu neškodila, sem tam povysáva, umyje riad aj navarí, ale nie je to to, čo predtým. pred narodením našej dcérky mi dokonca vyumýval okná, takže ako tak zisťujem, nie je to až také zlé, mohlo by to byť aj horšie

leniccka
26. mar 2009

baby ja som mojmu musela zakazat chodit po byte ked nieco papka... lebo tam najdem tanier, inde vidlicku, tam je natrusene, tam je kompotova misticka... a vrchol bol kelimok z jogurtu aj s lyzickou v kupelni pri zachode 😠 😠 😠 😀 to som myslela ze ho zabijem, este som to aj odfotila a poslala som mu mms, ci toto fakt mysli vazne?!?!?!
ale ked mu poviem aby povysaval alebo vycistil kupelnu, prezliekol postele tak spravi, to sa musi nechat 🙂

monika0123
26. mar 2009

felixko ako by si hovorila o nasej domacnosti az na to varenie 😀 moj byval par rokov viac menej sam.riad mal umyty lebo skoro nevaril,prat nastastie prala pracka tu zvladol zapnut lebo mu predavacka predala taku s antidebilnym systemom 😀 ale tak upratane skrine ako mal on sa mi este nepodarilo mat.v tom bol puntickar a aj povisavat vie.a ked je doma 80% riadu amyva on.ja ho musil len odlozit aby som si ho potom nasla a len sem tam nieco umyjem ale kedze robi v zahranici tak umyty riad mam len tyzden v mesiaci

krasuliak
26. mar 2009

felixko presne ako pises ja som bol teda aj som taky isty a ked som sa ozenil tak som sa pomaly naucil ze vacsinu urobi manzelka za mna 😅 😅 no a nenehaj ju 😀 a clovek si postupne zvykne a zrazu su z nas lenivi bordelari 😀 😀 hadam vam nebudeme kazit tu vasu radost z upratovania 😀 😀

briketa
26. mar 2009

Vsimnite si, ze tie co mame neporiadnikov (moj tiez nie je vynimka) sa smejeme, ale tie ktorych manzel je obsesivne posadnuty poriadkom to maju naozaj ako problem (mnai by asi rachlo).
Keby niekto mal za mnou chodit a umyvat dlazku znova, lebo sa to nerobi zlava doprava, ale sprava dolava, tak ho asi prastim...

Hlavne si pamatajte - KREATIVNi LUDIA MAJU KREATIVNY NEPORIADOK! 😀 😀
My doma udrziavame poriadok tak, ze mame minimum veci, neznasam zbieranie nepotrebneho. Na svoj neporiadok mam moj pisaci stol a skrinku. Tam sa mi nesmie nikto nicoho dotykat.

zuzulask
26. mar 2009

Muži a poriadok, tak to nejde spolu. nečítala som to tu , ale už to spojenie mužo a poriadok, to nie je o.k.

lucaska
26. mar 2009

briketa 😀 😀 to ako keby som pocula sestru,ta tiez ked ma poriadok v papieroch a vo veciach nemoze nic najst,potrebuje svoj bordel 😝

my ked sme sa s manzelikom vzali,to vyzeralo ze je pedant,ale postupne ho to preslo lebo ja som v niektorych veciach este viac pedantnejsia.....on potrebuje poriadok na svojom stoliku , tam mu moc veci nepremiestnujem a ostatne si spravim sama,co sa tyka vacsich domacich prac,lebo mam dobry pocit ked si to spravim sama, jasnacka ze mi pomaha riadi poumyvat a mensie prace ........ 😉

ono , bordelar ani pedant neni bohvie co zlata stredna cesta najlepsia....

a ked tu citam ze niektori manzelia umyvaju okna, podlahy a podobne veci to by mna porazilo,jasnacka ze by to zvladol ale ja musiiim sama az vtedy som spokojna 😉

mikike
27. mar 2009

lucaska tiez som si zvykla na to, ze to ja doma porobim, ajked niekedy by mohol pomoct manzel, ale som spokojna ked to ja spravim, ako ty.pekny den, idem zehlit.
no tak kocky to si neviem predstavit, ze by manzel zehlil! 😀 mozno niekomu aj to spravi.. 😢

leniccka
27. mar 2009

mikike neboj, ani moj nezehli... radsej som mu povedala ze nech odnesie pradlo mojej mamke a ona mu pozehli... totiz bola som doma a este stale som na rozikovom, ale prve dva mesiace som stravila pozeranim do wecka, tak som nebola velmi napomocna domacnosti a tak ostalo vseeeeeetkooooo na nom 🙂 a tak je to doteraz, az na to ze zehlim lebo uz vladzem a umyvam riad lebo sa rada clapkam vo vode 😀 😀 😀 pracku nalozim, ale vyvesi manzel lebo mi vadi vona avivaze, vysava vzdy cez vikend a dlazku zmyt som sa hecla ja minulu sobotu 🙂

takze recept na to aby vase polovicky zacali upratovat: rizikove tehotenstvo 😎 😎 😎

claudinka
27. mar 2009

skor "muzi a neporiadok" sa hodi nazov temy 😀 😀