Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

monika0123
5. nov 2009

myslíš tú poslednú fotku? to sú nálepky 😉

fiona8
autor
6. nov 2009

velmi pekne...
Monika tie nalepky držia aj na normalnej stierke my mame taku zrnitu.....tak neviem ci to bude drzat..ja by som chcela nalepky do jedalne

monika0123
7. nov 2009

aj mi máme takú zrnitú a najlepšie to nedrží, museli sme tam dávať lepidlo( použila som lepidlo na nechty, lebo to je priesvitné a dobre chytalo, len neviem ako to pôjde dole 😅 ) ak Ti môžem poradiť, radšej si kúp šablónu.

Nám dnes dojde ocino, mal úraz, má ruku v dlahe, tak bude doma 2 týždne na maródke, hneď som ho sfúkla, že odkladal spravenie si poistky u mňa, lebo tie jeho staré sú veľmi slabé a za maródku nedostane teraz nič a mohol 33 eur za každý deň a aj za dlahu by sme čosi dostali, to je zákon schválnosti, ale keď ju bude mať , tak sa mu nič nestane 😀 😀 😀

monika0123
7. nov 2009

a navyše jeho kolegovi som už spravila poistku cez skype a papiere na podpis som mu poslala poštou, lebo je z dubnici a vlastnému mužovi nie 🙄

kuho
9. nov 2009

tak prosim Vás môže mi niekto povedať či tato firma platí na čas alebo má problémi ako Trans conti

fiona8
autor
9. nov 2009

ahoj Monika
no tak to je zakon schvalnosit 😒 😒
ale aspon si ho uzijes teraz dlhsie 😉 vsetko zle je na nieco dobre.....my sme akurat rusili poistky...svokra nas skoro zabila.....
idem povysavat a upratat, zajtra pride kamoska aj s malym co sme spolu chodili cvicit ako tehulky 😵 😵
kuho
nasa firma, zatial dava vyplaty nacas.....

fiona8
autor
12. nov 2009

babule kde ste??????????☹(((((((((((((((

monika0123
12. nov 2009

ahojte, alicka, ja mam draheho doma tak nestiham, 🙂

firmu koho nepoznám, viem len ze tam robia namyslený soferi ale inak nic 😉

fiona8
autor
12. nov 2009

monika verim a zavidim ti v dobrom 😉 😢
ivko mi stale pise,ze ho to uz nebavi......je to horsie a horsie aj sef sa im velmi zmenil ☹ velmi mu chybame....len vymyslame co by smde mohli urobit aby bol s nami doma 😢 😢

andrejka10
13. nov 2009

Ahojte maminky. 🙂
My sme mali doma tatika. Dostal úplne nový kamion, biely renault. Sa teší jak malý chlapec. 😀 😀 😀 No strašné, čo vie potešiť chlapa. Ale aj ho chápem. Na tých starých šunkách sa stále niečo kazilo. Ešte dnes nakladá v KE a zajtra už odchádza. A už nám príde až pred Vianocamil 😢 😢
Fiona, aj nám je veľmi smutno a zvlášť teraz, keď sa narodila malá. Vôbec sa vám nečudujem, že chcete byť spolu. Aj ja by som bola rada keby tatinko bol s nami, alebo aspoň, keby častejšie chodil domov.
Monika, tak to je smutné, čo sa stalo drahému. Ale to je zákon schválnosti. Ale poistku mu radšej uzavri. 🙂 A prajem skoré uzdravenie.
Zabudla som, Fiona, malý je naozaj veľmi zlatý. Videla som fotky na FB. Tak nech vám rastie do krásy a pamätaj: Už to budeme musieť nejako vydržať bez tých naších podarených polovičiek 😉

fiona8
autor
16. nov 2009

ahojte cicky 😉
tak ako? akurat sme doskypovali s Ivkom...v sobotu by mal prist 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
v nedelu by sme mali mat krst...idem dnes za fararom.....nemali sme svadbu v kostole tak ma riadne sfukol, ako si to predstavujem pokrstit maleho....ale povedal,ze odmietnut to nemoze, tak sa tesim....
Adi verim,ze muzik sa Ti tesil z noveho auticka, moj je taky isty....sice teraz uz keby dostal nove auto neviem ci by sa uz tak tesil ako kedysi....minule mi dokonca povedal,ze uz by mu nevadilo robit ani striedaca 😕 😕 😕 a to mi vzdy hovoril,ze by to nikdy nechcel robit 😨 no vidim na nom,ze ho to uz nebavi ako volakedy...necudujem sa mu....na detičky sme samy.....je mi s toho stale smutno... 😢 ale hlavne to,ze nevidia ti nasi chlapi ako sa zacnu usmievkat, ake robia pokroky......no tak....
ozaj Monika, ako znasa Nicolas,ze ocino odchadza? on je uz teraz vnimavy....ved ma 3rocky....neplackava? Jurko to nevnima zatial je malicky....ale obavam sa toho,ked zacne vnimat,ze bude za ocinkom plakavat.... ☹
jooj pracka doprala musim ist daco urobit.....od rana som este v zupane 😒 nic nestiham.....
majte sa pekne 🙂 🙂

andrejka10
28. nov 2009

No maminy. Hanbáááááá. Veď kým som našla našu tému. Čo sa vám nechce písať?????
My sme boli chorí. Mali sme chrípku. Ale strašnú. Lukáš teploty 40. Nezaberalo absolútne nič. Andrejka má teplotu ešte dnes a to už 7 deň. Len ja sa ako tak pomaly zbieram. 😒 Ale Sárina, nám robí radosť. Tá sa nám drží. Tak klopem klop klop, aby to aj tak ostalo. 🙂 🙂 No a včera, keď som videla v televíznych novinách, ako vynášajú tú mrtvu maminu s podozrením na prasaciu chrípku a rovno z našeho vchodu. No baby nebolo mi všetko jedno. 😒
A vy ako? Ako sa vám darí??? Dúfam, že sa do Vianoc ozvete. 😀 😀 To bol vtip, nie že vážne 😨

monika0123
28. nov 2009

čaute baby som myslela že nás už zrušili, alicka, malý to vníma až príliš a vie že erik ide do roboty a teší sa ako donesie domov peiaze a a rakúske čokolády 😀 😀 😀

andrejka10
28. nov 2009

Milééé Monika, načo si vedia zvyknúť tie naše ratolesti. Náš tatino je v kategórii, Mikuláš, Ježiško a náš tatik. Lebo podľa našej Andrejky títo traja nosia darčeky. No a mne ostávajú oči pre plač. 😵

monika0123
28. nov 2009

aj mne, keď donesie málo čokolády 😀 😀 😀

andrejka10
28. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fiona8
autor
29. nov 2009

ahojte
no uz sme samy 😢 😢 😢 😢
akurat sa Jurko napapkal,tak sa oblecieme a pojdeme von....vecer napisem viac papa

andrejka10
6. dec 2009

Maminyyyy, ta čo to????? Isto to tu nejako flákame. ☹
Ako sa darí? Akého ste mali Mikuláša? A čo vaši drahí, doma sú???? Tak preto nestíhate písať! Tak to vás potom ospravedlňujem 😀 😀 😀 Ale keď budú preč, tak potom rýchlo na koníka a píšte sa ako sa máte. Predsa si nenecháme zrušiť tému. Veď by ste mi chýbali. 😵 😵 😵
Fiona, malý je nááááádhernýýý, vidím, že si materstvo užívaš. 🙂

fiona8
autor
9. dec 2009

cau Andrejka
nemam draheho doma, pride az 19nasteho....a tvoj tatik kedy?? Mikuláš bol fajn,Jurik dostal vseliake prkotinky 😉 akurat skypujem s mm 🙂 a vy sa mate ako? nemas nove fotky Sarinky? este ju kojis? zachvilocku jej mozes davat aj prikrmy,ze? 😉 joooj ale nam to uteka,ze? adi ak budes moct prihlas sa na facebook je tam aj Monika....mam tam dost fotiek Jurinka 🙂
akurat vcera som robila medovnicky...a vy co? uz mate daco nachystane??? a co kupite muzikom na Jeziska??? hmmmmm????????
majte sa pekne a pisteeeeee lebo aj mne je smutno ☹

monika0123
10. dec 2009

ahojte babule, ani nestíham sem, len nafacebook chodím,drahý príde až 23.12. dnes mi doniesli kuchyňu a v sobotu už budem mať porobené celé poschodie
ako sa majú drobci?

andrejka10
11. dec 2009

No čafte maminky. Konečnééééé ste sa ozvali. Veď ma tú samu nemôžete nechať. 😖
Môj synátor je na facebooku a neviem, či by nám comp zvládol na jednu IP adresu dva účty. Na ICQ sme s tým mali problém, tam sa prihlasujem cez Lukáša. PC to nezvládlo. Ale keď budem mať čas cez sviatky, tak sa na to pozriem. Ale zatiaľ ma neopúšťajte, bude mi veľmi smutnooooooooo. 😨
No náš tatinko tiež zrejme príde až toho 23. tesne pred Vianocami. On tak zvykne chodiť. Uvidíme, v jeho firme nie je nič isté. Ešte, aby som toho 23. nešla po neho aj po veci do KE.
Fiona, to máš super, že ti drahý príde skôr. Aspoň si ho užiješ. Tak ti závidííííím. Neboj v dobrom. 😀
Kojím ešte stále,ale mali sme strašnú chrípku, vysoké teploty a toho mliečka už nie je toľko, koľko by sme potrebovali. ☹ Dúfam, že sa to ešte spraví. Chcela by som ju kojiť aspoň do tých 6 mesiacov a až potom prvé príkrmy. A naozaj máš pravdu, veľmi rýchlo to všetko uteká. Aj vám malý rýchlo rastie. Chodím si pozerať na facebook tvoje fotky 🙂 cez Lukášov účet. Škoda, že naši drahí si nevychutnávajú, ako im tie deťúrence rastú. Nám to ide rýchlo a čo im? Aspoň sa majú prečo tešiť domov. 😀 😀
Monika, to je super, že už budete mať hotové celé poschodie. Aspoň budete mať pekne na Vianoce. Teším sa spolu s tebou. Skús hodiť nejaké fotky domu, nech sa aj my pokocháme. 😉
Páááni, ale som sa rozpísala, dúfam, že to budete aj čítať. 😀 A nezabudnite prísť aj na MK a niečo napísať. 😵

fiona8
autor
17. dec 2009

ahojte ženičky
tak sa uz tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂 juj budu to prve Vianoce ako kompletna rodinka 🙂 🙂 😵 dufam,ze vsetko bude take krasne,ako som si vysnivala....jooj som hrozna romantička 😖 😉 vcera v noci uz aj troska nasnezilo...konecne to zacina mat tu spravnu atmosferu, Adi, vy uz tam asi davno mate nasnezene,ze?
ja sa snazim chudnut, ale nejako to nejde...neviem odolat sladkostiam 😠 jedujem sa sama na seba....a tento rok som zacala aj tak riadne vypekat, tak aj zato...no ved musim vsetko ochutnat, nie?? 🙂 inak to pecenie ma straaaaaaasne bavi, na mimibazare su super recepty🙂 mnam
baby, stromceky uz mate? ci ich budete robit s muzikmi?? my est nie...ale chceli by sme zivy...tu je jeden horár, tak som zvedava, či si u neho vyberieme 😉
zatial sa majte pekne a ak sa sem uz nedostanem...tak Vam želáme Krásne Vianoce...podla Vašich predstáv, nech sa Vam vsetko podari pekne nachystat a uzivajte si muzikov doma🙂
jeeemine akurat tu zacal hrat dedinsky rozhlas s koledami 😀 😀 super
papapaaaaaaaaaaa 😵

fiona8
autor
17. dec 2009

jjjaaaaaaaaaaj Adi, v stredu ideme na ockovanie proti pneumokokom...ako to zvladla Sarinka? nemala horucky? neplackala velmi??? 😢 juuj uz teraz sa bojim......a akurat den pred stedrym dnom sa bojim aby neboj Jurko mrzuty 😒

andrejka10
18. dec 2009

Ja ti dám Fiona, dúfam že sa tu ešte do Vianoc ukážeš. Budem veeeľmi smutná ak nie. ☹
Takže ťa čakajú nááádherné romantické Vianoce. Nech ti všetko vyjde presne tak, ako si si vysnívala. Potom nafoť. 🙂 U nás je sneh až teraz, ale mrazy sú riadne. Aj dnes sme mali -12, ble, nemám rada takú tuhú zimu. Ani auto nechce štartovať. 😖 Fiona a aké koláčiky vypekáš. Pošli recept, ktoré sa osvedčili. 🙂 Stromček, hmm, tak ten tiež ešte nemáme. Ja nemám ešte ani vypratané, ani napečené a ani darčeky pre všetkých. 😠 Nestíham. Babrem sa teraz s bakalárkou a so skúškami. Už ma to nebaví. Keby, že nie som už v treťom ročníku, veruže nechám školu. Len mi je ľúto tých vrazených peňazí. A vy ako? Darčeky už máte? Čo donesie Ježiškom detičkám, a čo drahým polovíčkám??? Inšpirujte ma. Ja mám len pre Andrejku. Tá chcela auto na diaľkové ovládanie, autodráhu a ešte dostane korčule na ľad, kolieskové korčule a sadu poníkov na česanie. Barbinu, ktoru som jej kúpila, tak už som ju aj predala. Lebo takú istú už má doma. To som teda mamina, keď už neviem, aké hračky majú moje deti. 😀 Sáre chcem kúpiť hraciu hrazdičku a penové puzzle na zem. Lukáškovi len nejaké drobnosti ako kozmetika, peňaženka, kniha.To musím ešte dokupiť. A Chlapec chce vodíčák. No čo už. Ale pre tatika nemám vôbec nič. 😨
No môj tatino je ešte v Taliansku. Stoja tam už druhy deň a nemajú žiadnu nakládku domov. Tak som zvedavá, či vôbec stihne prísť na Vianoce. 😢 Lebo teraz už má tachokartu. Žiadne krúžky. No uvidíme, ostáva len dúfať. Zrejme na prázdno ho ťahať nebudú. A vaši drahí ako, stíhajú????
A aby som nezabudla, tak Sárina to očkovanie zvládla super. Trošku mala zvýšenú teplotu 37,3. Ale vôbec nebola nekľudná, ani neplačkala. Takže sme to zvládli na jednotku. Držím palce, nech to zvládnete tak ako mi, alebo aj lepšie.

fiona8
autor
18. dec 2009

Adi dakujem....dufam,ze vsetko bude ok...
ja Ta obdivujem, ako zvladas tu skoli 😝 😲 😲 😲 😲 inak s tym pecenim som to prehnala mam 6 druhov, ale uz totalne nevladzem, neviem naco som sa nahanala ako kra..va ☹ juuj.....inak upratane nemam vobec, okna zacmudene, vsetko zaprášené.....ani vyzdobu este nemame...ale cakam na Ivka hadam,my pomoze.....je tiez v Taliansku, v Milane uz ide na firmu, len bol taky unaveny, bojim sa o neho.... 😢 Adi, hadam nieco rychlo zozenu nech aj vy mate tatika pekne doma.....
a k tym darčekom, som taka nasr...ta.............
objednala som Ivkovi cez net takú hovadinu.....cez mimibazar.sk...penaize som jej poslala uz pred tyzdnom a ta baba stale neodpisuje a samozrejme mi nic neprislo 😠 😠 😠 😠 😠 😢 😢 neviem co mam robit...neodpisuje ani nic.......ach.....no a ta hovadina je- ale nesmejte sa....taka detska futbalová predlžovačka.....to som objednala tak zo srandy, lebo u nas doma mame tolko predlzovaciek a káblikov,že sa o ne potkýnam...Ivko je kutil, ten sa s káblom hádam aj narodil... 😀 😀 tak by sme sa zasmiali,ale kedze mi to neprislo tak neviem co mu dam...plan B nemam ☹ ☹ ☹ este minule ked bol doma, tak sme boli spolu v drogerii a kupili sme si kazdy sadu kozmetiky on taku tasticku pre muzov Loreal...gel na holenie....krém....tak to sme si odlozili ze si to dame.....
ja by som pre Jurka tiez chcela tie puzzle ale este som to tu nikde nevidela... ☹ dostane pekne hračky z IKEI, knižku,hryzátko na brhlenie dasienok.....oblecenie.....a hrazdicku dostane od svokry .... poslem Ti tie recepty, ale iba tie co sa mi pacili a podarili🙂

fiona8
autor
18. dec 2009
fiona8
autor
18. dec 2009
fiona8
autor
18. dec 2009
fiona8
autor
18. dec 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5498230 a toto som objednala Ivkovi...bohuzial, nic mi neprislo a ta baba sa mi neozyva 😠 😠