Mykanie sa bábätka. Je to normálne?

u2jana
11. dec 2008

Tento tyzden som si na svojej 3mes dcerke vsimla, ze ju behom dna niekolko krat mykne - u nas sa vravi, ako ked vas preskoci smrtka. Obcas je to pri papani, alebo pri lezani na brusku. Neviete ci je to normalne? alebo to nieco zle znamena?

simonka99
11. dec 2008

u2jana aj mojho maleho som si to vsimla,aj ked to bolo neskorsie,ale u nas to bolo spojene s chorobou-teda mala som pocit,ze to bolo v obdobi pred a pocas zapalu priedusiek-ale potom to zmizlo 😉

simonka99
11. dec 2008

samozrejme drzim palce,nech to u Vas zmizne bez toho zapalu priedusiek

u2jana
autor
11. dec 2008

boze, nestras 😖 ako sa este prejavoval zapal priedusiek? ona ma obcas soplik, ale to je vsetko...

lienka79
11. dec 2008

nas syn ma 20 mes a robo to dotetraz..obcas ho strasie..vacsinou,ked ho hresim (ani nemusim kricat,staci zvyseny hlas), alebo ked ochutnava nieco nove..
MAle babtka zvykne striasat pri cikani

saska.t
11. dec 2008

lienka ma pravdu je to normalne a hlavne ked deticky cikaju, uz sa to tu v nejakej teme preberalo musis sa popozerat, takze ziadny strach 😀

marika80
11. dec 2008

nasa mala triasla nozickami . Po case to zmizlo.

beelinka
11. dec 2008

Niekde som čítala, že sa to stáva detičkam ked maju privela potlačanej enrgie, ale čo to presne znamena tam nepisali. V každom pripade by to nemalo byt nic važne. To my sa mykame počas spanku vlastne sa na to budíže sa myka kvoli brušku a nam dnes dali prašky na upokojenie. Super nie ? ☹ 😒 ☹

spathiger
11. dec 2008

Pohoda.. Je to ok, aj nasho 'striasa'. Tiez som citala, ze je to vtedy, ked babatko cika. Nemam to az tak odsledovane :o), ale niekedy sa aj maly zabava na tom, ako ho striasa a potom to robi naschval ;o)..