Mýty o kokosovom oleji

barbieenka
23. sep 2015

Baby dnes som našla tento článok o kokosovom oleji
http://casprezeny.azet.sk/clanok/114915/zazracn...
čo si o tom myslite ?? ..

dominika6
23. sep 2015

@barbieenka
inteligentný človek pochopí,že všetkého veľa škodí a ak sa doslova človek ..nekúpe,,v oleji nezomrie z neho...
za každou veľkou bublinou,musí byť niečo negatívne,inak by sa na to zabudlo...reklamné ťahy...

gwynet
23. sep 2015

Majú pravdu, proste podľa mňa sme si kokosový olej strašne zidealizovali a hlavne sme ho začali používať ako všeliek na všetko. Naviac držím sa pravidla, čo sa nepestuje u nás a nevyrastie nie je pre nás!!! 😉

dominika6
23. sep 2015

@gwynet
nikdy som to nepoužila,nekúpila,lebo každý veľký boom trvá pár dní...
dať do na rezne a potom na vlasy je chorééééééééé

gwynet
23. sep 2015

Dominika6 máš úplnú pravdu!!! Súhlasím!! 😉

dominika6
23. sep 2015

@gwynet
kokos jedine v čokoláde 😀

barbora59
23. sep 2015

@gwynet 👍👍👍👍

barbora59
23. sep 2015

@dominika6 👍👍👍👍

sense
23. sep 2015

vsetkeho vela skodi...

kuriatkomm
23. sep 2015

A to fakt aj niekto ešte tomuto "všelieku" veri? U nás sa dáva kokos do zákuskov 😀

seahorse27
23. sep 2015

Ja som ho pouzivala asi 2 tyzdne namiesto telového mlieka, kedze ho vsade tak strasne ospevovali...tak ze idem vyskusat. Výsledok? Tak vysusenu kozu som v zivote nemala, normalne sa mi na niektorych miestach tvorili praskliny...takze ja osobne kokosovy olej nikdy viac. Rozpravala som sa o tom s jednou kamoskou, ktora vyraba prirodnu kozmetiku a pouziva aj kokosovy olej ako jednu z ingrediencii a hovorila, ze sa v ziadnom pripade nema pouzivat samostatne, pretoze ma vysusujce ucinky. Ma sa pouzivat len v kombinacii s inými olejmi.

borkavan
23. sep 2015

ja mám doma kokosový šampon a neskutočne vysušuje aj pokožku aj vlasy. hrôza. malému som dávala kokosový olej na ritku ale bolo treba dať aj sudokrem alebo rybilku, inak mal ritku zaparenu. V kuchyni som ho nepoužila.
Jediné na čo bol dobrý, keď sa malý narodil, tak som mu tým odstraňovala smolku a išlo to pekne dole a netrela mu zbytočne ritku. aj teraz mu ním niekedy odstránim zasušené hovienko ale potom natriem ešte niečim.