Na aké čistiace prostriedky nedáte dopustiť?

abbi
21. máj 2009

ahojte zienky 😉 😉
myslim, ze kazda mame nieco na co nedame dopustit. Napriklad ja si velmi pochvalujem CILIT BANG. na moj sporak uplne super, alebo mi bol odporucane na pranie BONUX activ gel a musim povedat, ze Persil aj Ariel sa mozu skovat. Rada si necham poradit a preto ma zaujima na co vy nedate dopustit alebo co odporucate ??? 😉 😉 😉

krasuliak
23. máj 2009

na NUTELLU a zmrzlinu CARTE D´OR mnam mnam

abbi
autor
23. máj 2009

Vinka mne po 5 rokoch odisla umyvacka ☹ ☹ a zatial na novu nemam. tak cakam a umyvam a naozaj je to HROZNEEE bez nej 😠 😠

vinka
23. máj 2009

Abbi mi sme si kúpiuli na splátky.Ani to nebolo mesačne vela a vysplácala sa.Tak kupujeme všetko. 😀 😀 No ved ked som nemala tbl.tak moja mama utekala kúpit lebo povedala,že ona už ručne umývat nebude. 😀 😀

claudinka
24. máj 2009

na svoju rodinku, na parky z Tesca hydinove - nenormalne nieco, Mila rezy, orieskovu Milku, nezdrave jedla - pizza, McDonald, O. C. California kazdu nedelu, Panelak a VKV na Prime, pravidelne vysavanie a umyvanie, citanie knih (sice casu je malo-pramalo v poslednej dobe, ale verim, ze v buducnosti sa ho najde omnoho viac) a v neposlednom rade na Konika a komunikaciu cez internet 😀 😀

jul
24. máj 2009

tiez na Panelak a Ordinaciu v ruzovej zahrade🙂 🙂

eli77
24. máj 2009

abbi zaujimava tema...
...takze ja nedam dopustit...
...na moju rodinu...
...na nas novy domov...
...na Panelak...
...na rucne prace...
...Mila rezy...
...Baldovsku vodu...
...bryndzove halusky... 😀 😀 😀zatial tolko...ked ma este nieco napadne dopisem 😀 😀 😀

abbi
autor
24. máj 2009

ahoj ELLI 😉 😉 ako sa mas??
ja tiez milujem MILU.

Vinka, snazim sa tento krat vyhnut nakupu na splatky.. ale mozno to inak nepojde. uvidim kolko vydrzim 😀 😀

eli77
24. máj 2009

Cau abbi...mame sa uz celkom fajn...dnes sme sa vratili z nemocnice...Mia mala astmaticky prieduskovy zachvat..ale uz je to ok. Napisem ti IP

adulikka
24. máj 2009

krémový cif
napolitánka horalka
dobrá kávička
2 hodiny ticha
keď deti spia

loginka
25. máj 2009

cerstvy hrasok, jahody, marhule, vodu, more, olivovy telovy krem SPA AVON, obyc krem NIVEA - naj ked Ta stipe nos 🙂, vyjst z bazena a lahnut si na slnko 😎

titkovamiriam
25. máj 2009

na deti,rodinu 😀

na kozmetiku nivea

na svoju pracu

na kazdy slnecny den ktory sa idem kupat

nakazdy teply vecer ked sa da vonku grilovat

na ludi ktorych mam rada 😀

zabka78
25. máj 2009

Jarne slnko, nasa chalupka a nakonecne vecery v nej, smiech v ociach mojho dietata.....................................
............Mila, cokolada, Kallos balzam na vlasy, Vichy............. farebne lepiace papieriky proti zabudnutiu 😀.....a aby som nezabudla zubnu nit 😀 😀 😀

lucaska
25. máj 2009

na plnu vanu vody a peny........................ 😉 😉 😉 😉 😉

monkula
25. máj 2009

kozmetika Garnier...

miska001
25. máj 2009

red bull , orbit , čoko skoro všetky , cafe.............. 😝 😉 😀

zabka78
25. máj 2009

aaach, zabudla som neeeet 😉

hasleerka
25. máj 2009

no aj na ten koláč v chladničke, mnam si musím ísť dať 😉

liliandax
25. máj 2009

no ja momentalne na sprej do nosa Muconasal, bez neho by som teraz nevedela fungovat 😖

lul
25. máj 2009

nedam dopustit

na mojho skveleho manzela a nase zatial nenarodene bejby 😵
na krowky - nenormalne nieco 😉
na skutocne vymakane a vtipne reklamy
na jogurty activia
bio vyrobky - ta chut je naozaj ina 😉
more a slnko
srdecnych ludi 🙂

katja78
25. máj 2009

pozerám, by sme mohli založiť Klub milovníkov Mila rezov 🙂 🙂 🙂
(ja mám v kredenci v zásobe 4, som zvedavá, dokedy tam vydržia 😀 )

abbi
autor
27. máj 2009

Mila rezy zatial vyhravaju 😀 😀

cessy
27. máj 2009

na moju rodinu,
.....krem na ruky a tiez sa pridavam do klubu milovnikov MILA rezov 😅

katja78 ja mam v zasobe uz iba 3

majka35
27. máj 2009

cottage syr všetkých chutí a k tomu "polystyrenové" chlebíky ... to by som jedla vždy ... 😝
mozarellu s paradajkami ... mňam ... no a cibuľový chlieb z Lidla ... 😲 😲 😲

loginka
27. máj 2009

najlepsi chlieb je tmavy BFZ z Roznavy 🙂
iba ten kto ochutnal, pochopi 🙂

linddi
28. máj 2009

jéééj babuľky, a to som si myslela, že len ja som taký blázon do Mily...... zatiaľ každý naokolo mi povedal, že je strááášne sladká... 😕
aj teraz mám jednu doma a jednu pri sebe v práci 😀 a už sa teším ako ju schňápem!
... a to som zabudla napísať, ako ju zbožňuje moja dcérka, to má asi chute po mne, ja som ju mohla v tehotenstve aj 4 za deň 😲

parvitas
28. máj 2009

ja sa teraz idem zblaznit za malinami... v bille ich minule predavali, tak som si kupila jednu krabicku - ze reku vyskusam... mnaaaaam... proste nebicko v papulke. skoda, ze neviem, kde by mohli rast nadivoko, zeby som si ich nazbierala...

depecko
28. máj 2009

na Horalku,jahody,hrozno,vodu s citrónom,vôňu bazy,z čistiacich som maniačka na hygienu na WC,takže DOMESTOS,wc guličky,osviežovače vzduchu, 😀 😀 😀

mikalove
28. máj 2009

na rodinu
dobré jedlo
kávičku
autíčko
spánok 😵 😵

weroni
28. máj 2009

ja nedám dopustiť na babyšatku 🙂 bez nej by som si fakt nedokázala predstaviť život 😵 najlepší vynález pod slnkom 😎