Na chvíľu sa mi stratilo dieťa

maca793
6. dec 2008

dnes sa mi stala smutná vec, bola som s deťmi na Mikulášovi a stratila sa mi najmenšia bambula. Nevedela som ju nájsť 30 min. ale našťastie som ju našla. Ani si neviete predstaviť, čo som prežívala. Už som myslela aj na to najhoršie. Chcela som zavolať políciu ale nevedela som si z toho šoku spomenúť na jej meno. Ten pocit bezmocnosti neprajem nikomu a už dúfam, že to nikdy nezažijem 😢

kili
6. dec 2008

maca, júj, to mi je ľúto, ale že to dobre dopadlo.
ja som sa strácala rodičom furt, niekoľkokrát ma priviedli policajti... nikdy som sa nechcela držať a vždy som niekde odbiehala 😅
prepáč, ale trošku mi je smiešne, že si si nevedela spomenúť na jej meno 😅 😀

zuzana76
6. dec 2008

maca, boze moj, strasne, aj ja som na to myslela, ze keby sa mi dnes stratila nas patko, tiez sme boli na mikulasovi a bolo tam strasne vela ludi, no ale som rada, ze si ju nasla a ze sa jej nic nestalo, chudatko aj ona musela byt v soku

maca793
autor
6. dec 2008

bola som v strese, nevedela som ani svoje meno a na staršie deti som vôbec v tej chvíli nepomyslela. našťastie to skončilo v poriadku ale strašne ma vystrašila

zuzana76
6. dec 2008

verim ti, musi to byt hrozne

maca793
autor
6. dec 2008

práve nie, vravela mi, že pozerala mikuláša 😉
kôrka jedna, tak ma vystrašila, že som tam behala ako pojašená. 😅

zuzana76
6. dec 2008

tak dobre, ze ona sa tak nezlakla, takze nabuduce budes vediet, ze ju nemozes ani pustit samu v takokm dave, alebo kupit taky ten remencek na com vodia deti, je to otras, raz somk to videla, chudatka deti, ako psici su v tych remencoch,no ale ked sa inak neda, radsej priviazane o moju ruku akoby sa malo stratit

maca793
autor
6. dec 2008

ona bola s dvojčatami, ale nejak nedali na ňu pozor, a ja som ich stále videla, boli odo mňa asi 1,5 metra a stalo sa toto. malá by nevedela nikomu ani meno povedať, je síce veľká papuľa 😀 ale k cudziemu si nedovolí. asi to tak nabudúce urobím, že jej dám na ruku poznávacie znamenie

zuzana76
6. dec 2008

alebo napis menao a adresu na papierik a vloz jej to do vrecka vetrovky

zuzana76
6. dec 2008

aj s tvojim mobil. cislom

maca793
autor
6. dec 2008

dúfam, že o rok sa to nezopakuje ale stále som pri deťoch a stane sa toto, ja sa od nich nepohnem ani na krok fakt tomu nechápem ☹

ankam
6. dec 2008

juuuuuj maca tak to ti nezavidim.ja som sa tiez parkrat stratila a raz ma nasli policajti a doviezli domov 😕
a ako sa to stalo?odisla od dvojiciek ci ako?

zuzana76
6. dec 2008

maca stava sa, staci ze ti niekto skoci do vyhladu, dieta sa zatial zamota medzi dalsich ludi a je to tu, len si nic nevycitaj, dopadlo to dobre a nabuduce si das lepsie pozor na takychto akciach

mamartinka
6. dec 2008

dievcata treba voditko na deti.tuna v irsku tak deti vodia.ako psikov.inak drzim palce aby uz sa viacej deti nestracali.

maca793
autor
6. dec 2008

nie neviem, vraj mi ju doniesla Sisa, vraj mi niečo vravela, ale ja som ju nevidela vôbec a stále som sa pozerala na ne. videla som ich podľa čiapok.

ankam
6. dec 2008

dieta na voditko?nikdy 😅

maca793
autor
6. dec 2008

videla som to ale deti naozaj na vodítko nepatria počula som niečo že je pre dvojčatá ale našťastie ja som to nepotrebovala 😝

3558
6. dec 2008

maca to musel byt sok ked si zabudla jej meno. dufam ze sa mi to nikdy nestane 😔 😔

maca793
autor
6. dec 2008

tak to bol a dosť veľký ☹

maca793
autor
6. dec 2008

ani som nevnímala okolie, v tej chvíli sa akoby zrútil svet nevnímala som nič len som zúfalo hľadala malú ☹

nevesta
7. dec 2008

Maca, strasne ☹ ja by som asi umrela od strachu ☹ No ale hlavne, ze to dobre dopadlo 😉

olise69
7. dec 2008

maca- prečo myslíš, že deti na vodítko napatria? Vodítko to nie je synonymom psíka. Ináč si myslím, že je lepšie mať dieťa na vodítku ako pod kolesami auta . Mne sa to páči, teraz som kupovala pre vnučku - je to malý ruksačik - zvieratko, spod neho ide vodítko a teším sa, že vnučka bude blízko svojej mamky, keď bude mať malého súrodenca v kočíku a pôjdu na prechádzku. Ja som mala deti s malým vek. rozdielom a ako starostivá mama som pravidelne chodila na prechádzku, len niekedy to bolo neskutočné- každý sa rozbehol na inú stranu a nevedela som koho skôr chytať.

marika80
7. dec 2008

Mne sa raz stratila mala na letisku ale bolo to len nejake 3 minuty, proste som sa otocila a jej nikde. Fakt je to hrozne. Maca a na pol hodinu to si neviem ani predstavit.

zebricka
7. dec 2008

Suhlasim s Olise.....

monkula
7. dec 2008

maca, som rada ,že to všetk odobre dopadlo 😉 ja so mjarkovi kúpila takú vizitku, nosia to aj predavačky, takú na špendlík, tam som mu napísaal meno, adresu, moje tel. číslo a poučili sme ho ,že keby s náhodou stratil ,nech povie nejakej tete, najlepšie s detičkami ,že sa stratil, a či by nemohal zavolať maminke..... má to pripnuté na budne, keĎ ideme niekam, kde je veľa ľudí... 😉

zuzkafuny
7. dec 2008

Maca...
Mne sa to stalo tiež 😢
Mne sa stratila Zuzanka keď mala asi 2r3m. Hrala sa asi 10metrov odomňa pred vchodom kde bývala mama a zrazu zmizla... a to som kukla kamoške do kočíka. Hľadali ju všetky moje vtej chvíli dostupné kamošky a nič. V živote som nič horšie nezažila... Práve som išla ku mame nech volá políciu, že mi uniesli Zuzku a kamošky zatial hľadali. Ako som vošla do vchodu, zrazu sa dieťa objavilo za mnou 😀 😀 😀
Ona čupela pod sídliskovou tujou a prštekom vyhrabávala nejakú bábiku z pod zeme a bola tak zaujatá, že nepočula naše volanie...
Som bola tak šťastná, že sa to ani slovami nedá opísať 😀 😀 😀

erikasadek
7. dec 2008

AHOJTE, ESTE DOBRA MACA ZE SA NASLA MALA......... 😉

co sa tyka voditka, netreb aho hned odpisovat, ja ho mam, pretoze moj syn ma vonku nechce vobec pocuvat, a uz vobec mi nechce dat ruku, ak sme niekde v parku, on nieco vidi, ahned za tym ide, z akazdu cenu, a nervcit sa stale a na neho kricat ma tiez nebavy..

v takomù disneylande, hlavne ked som s dvoma detmi,a jeden je v kociku, je to moja jedina sanca ako o neho neprist, a budete sa cudovat odporkyne, jemu nevadi, ma slobodu a, ja na neho nemusiml stale kricat pod sem , daj mi ruku...

naopak, v klude cele hodiny viem kde je, a on kde som ja,a hlavne nemusim mat hlavu otocenu, za nim, stale, takze sa mozem sustredit aj na ine.....

kto by chcel napisat, treba si vychovat, mozem vam povedat , mozte kricat, bit, nic nestaci, su bohuzial take povahy, a tak radsej v klude , a bez kricania, obidve strany su spokojne...
radesj tako ako by som mala cely zivot plakat.... 😉

julia225
7. dec 2008

no a mne sa smiali, ked som nosila malu na voditku...a po tom, co sa stalo v ruzomberku, smr zas zacali,
tu su ludia " na reci" ale vo svete je to uplne normalne, ze ste s dietatom priviazani k sebe...
a super su aj tieto ID naramky... pokial nejde o unos 😖
http://www.chicksandcubs.com/safety.htm

julia225
7. dec 2008

erika, mozes hodit link ake voditko mate?pls...

bibula
7. dec 2008

voditko? nebudte smiesne a trapne.... 😒

janka196
7. dec 2008

baby mne to bol tiez proti srsti ze voditko ale ako mala zacala behat a ked ideme na nakup tak chce sama chodit ani ruku neda, ved uz je velka caja 😀 a takto ju mam pekne pri sebe a sme spokojne obe 😉