Na koho sa podali vaše detičky?

bubinko83
20. jan 2009

Zaujma ma na koho sa podobaju? Ci je prve na otca alebo mamu?Ci sa podobaju surodenci navzajom a tak. 🙂

expertka8
5. mar 2009

...zaujimave..................
...cim to je...ze nasa dcera sa od pasa dole podoba na mna???....a syn zahadne od pasa dole na mangela??? 😅 😀 😉

lilu18
5. mar 2009

😀

xxmargaretka
5. mar 2009

ahojte..
tak Anickai je ako cez kopirak aako ja ked som bola mala,ale kazdy kdo ju vidi povie cely dedo(moj otec)..
ale ked sa narodila tak sa velmi podobala na svojho bratranca s manzelovej strany,ale trvalo to len chvilku a mame este jedneho bratranca s manzelovej strany s ktorym sa nepodabaju vobec,ale na foto kde mu dali okuliarky aj babka povedala,ze je to Anicka..

januliak
5. mar 2009

u nas sa malicka podoba hlavne na tatika
ale napr. ja som bola na zaciatku cely tato a ako som dospievala, vraj som sa podobala viac na mamku 😅 A teraz som skor taky mix oboch
este podotknem, ze som mladsia, inak segra je cela mamka od zaciatku 😝 😀

digysa
6. mar 2009

Povahovo neviem...ale vyzorom je to jasne- syn na mna, dcera na tata.

hasleerka
6. mar 2009

aj moje krasotinky sú po tatovi, aj sa dost podobajú ... no a bordelárky sú tiez po nom a ukecané po mne 😀

abetka
6. mar 2009

dcera sa pdoba na manzelovu mamu a syn sa podoba na mojho ocina 😀

angua27
6. mar 2009

môj malý bol cca. do 3 mesiacov úúúúplná kópia svokra (som si robila srandu, že som svokra porodila). časom sa to upravilo a okrem očí je to celý tato - ale keďže má dosť výrazné oči (veľké, hnedé), každý hovorí, že je úplne po mne. 😎
no a povahovo, už teraz tam vidím veľa z môjho otca - aj dobré, aj zlé a veľa má aj po mojej babke s otcovej strany. no a pár maličkostí, ale zlatých po exovi - čiže svojom tatovi. 😀

tomaslavka3
6. mar 2009

moja najstarsia dcera sa podoba17r. na mna a mladsia na tata10r.trojicky ani neviem,kazdy povie inak ale asi najstarsia na mna a moju najsarsiu dceru-aj povahovo ,stredna je asi mix a trosku na mladsiu dceru a najmladsia povahou,postavou na tatina,vyzorovo na mna.dve z nich maju rovnaky malicek a necht na nohe,ako ich tato.

alionuska
7. mar 2009

A nasa Alenka odkedy sa narodila,je cela po tatinovi! Uplne,az na to najdolezitejsie co ma ppo mne! 😀 Ale fakt,nielen tvaricka,ale aj postava a dokonca aj prsty na nohach maju obaja rovnake...len ona je zmenseny format! 😀 Inak ludia sa pytaju,ci ju tato robil na kopirke!! 😀 😀

miresta
7. mar 2009

ahojky, tak moja maličká, keď sa narodila bola celý tatino, aj teraz na prvý pohľad, je biela, svetlé vlásky, nohy uplne jeho. Ale tvárička sa jej už mení a podľa fotiek má niečo aj zo mňa. Veď sa pozrite do albumčeka a uvidíte, že celý ocko. 😀

claudinka
7. mar 2009

u mna hovoria, ze cely tatino, ale to aj preto, ze sa stretavame iba s muzovou rodinou.. a po porode cely svokor 😀 ale zevraj ide uz aj na mna.. 😉