Na koho sa podali vaše detičky?

bubinko83
20. jan 2009

Zaujma ma na koho sa podobaju? Ci je prve na otca alebo mamu?Ci sa podobaju surodenci navzajom a tak. 🙂

dadulka19
20. jan 2009

no,keď sa narodila staršia,bola celá tato.Teraz je celá ja.Mladšia bola taký mix.No a obe sestričky sa na seba podobajú veľmi 🙂

bubinko83
autor
20. jan 2009

no aj naš je taky mix a straaaaaaaaaaaaašne ma zaujma ako bude vyzerat druhe babo.Aj ked ešte neplanujeme 😕

junovka
20. jan 2009

moje obe dcerky sa podobaju na manzela.Niekedy mi zvyknu vraviet ludia, ze su jak dvojcata, aj ked je medzi nimi rozdiel 6 rokov 😀 😉

gucz
20. jan 2009

moja je celý manžel

bambusko
20. jan 2009

co sa tyka fyzickej podoby, kazdy hovori inak 😀 a co sa tyka povahovych crt, v tom dobrom sa podali na mna a v ostatnom na manzela a zvysok rodiny 😝 😀 vzdy sa dakto najde, na koho sa to da hodit 😎

zveron
20. jan 2009

bambusko
vzdy sa dakto najde, na koho sa to da hodit 😉

nas prvy syn je cisty tato, druhy ma moje oci, ale to viem asi len ja, lebo kazdy vavi, ze zase tato 😵

Inak vravi sa; ze prvi su na otcov

bzuco
20. jan 2009

naše sú mixy nás dvoch ...ale oni navzájom sa veľmi podobajú 🙂 po fyzickej stránke

a povahovo???...malá bordelár po tatovi a drobec nervák po mne 😀 😀

dadulka19
20. jan 2009

jáj,tak nerváčikovia sú po mne a staršia je v šuchtavosti po tatinovi...a ukecaná veru neviem po kom 😀

bzuco
20. jan 2009

dadulka...tiež tak...v šuchtavosti si s tatinom konkurujú 😀 a čo tá nakecia.....to má asi po susedovi 😀 😀 😀 😀 😝 ...to si robím srandu 😅

dadulka19
20. jan 2009

ja som tú ukecanosť hodila na moju segru 😀

bzuco
20. jan 2009

už viem...to má po svokre 😀

dadulka19
20. jan 2009

bzuco 😀 😀 😀

jaja0110
20. jan 2009

Nase dvojicky sa na seba nepodobaju, aj ked vsetci sa ma pytaju ako ich rozoznam 😀 Starsia je cela mama a mladsia ( o 9 minut 😀 ) je cista tatova kopia 😉

tunylyk
20. jan 2009

skuste pozrieť môj album - Jakubko a hned zbadáte po kom je 😀

danu
20. jan 2009

nasa Ella ma 18 mesiacov a okrem oci co ma po mne nie je na nikoho 😅 ale moj mama vravi ze je cela ja ked som bola mala, no ja v nej nikoho nevidim

rejocka
20. jan 2009

🙂 ja si myslím,že každý ma niečo aj z jedného aj druhého rodiča,ale ja osobne sa nesnažím hladať v nikom nejaké črty,ale tú jedinečnosť a dokonalosť ako z troška ženy,troška muža dokáže vzniknúť tak nadherné dieťatko 🙂 🙂 🙂

briketa
20. jan 2009

Moj maly vyzera ako otec cez kopir ale mozog ma moj a to je hlavne, to je dostatocne zadostucinenie 😎

rejocka
20. jan 2009

😀 tiž si myslím,že by mali mať náš rozum 😀

zveron
21. jan 2009

rejocka

tiž si myslím,že by mali mať náš rozum 😀 😀 😀

tamarka
21. jan 2009

Staršia je celá po mužovi, kučeravé husté vlasy až po pás (muž chodí samozrejme úplne na krátko, ale keby nechal rásť tak je to isté) povaha moja a mladšia je celá po mne, rovné vlasy aj ostrihaná presne ako ja, povaha asi po susedovi 😀 a obe sa na seba veľmi podobali hneď po narodení a potom okolo jedného roku, to si mýlim aj fotky z toho obdobia. 😀

vroni
21. jan 2009

Ja mam doma minikopiu svokry. Esteze mam dobru svokru 😀 😀 😀 , len moja mama je vzdy cela zdesena, ze vraj "cela stara pani" (svokra je presne o sest mesiacov starsia ako ona 😎 )

petikd
21. jan 2009

Môj syn ked sa narodil tak bol celý ocko.Neskôr bol taký baculatý.Moja rodina vravela že je ako ja ked som bola malé,lebo som mala tiež baculaté líca.A manželova rodina hovorí,že je mužovu starkú.No ale jazyk má po mne 😀

zveron
21. jan 2009

"cela stara pani" (svokra je presne o sest mesiacov starsia ako ona )
😀 😀 😀 😀
starneme, starneme, len to nechceme vidiet 😎

saska.t
21. jan 2009

Hovori sa ze dievcata su na tatov a chlapci na maminy a u nas to do bodky sedi ... 😀

bublinocka
21. jan 2009

My to mame podelene. Nas starsi syn je cely po mne, vsetko, vyzor, postava aj povaha a temperament a mladsi je cely po ockovi , zase ako cez kopir, nema zo mna nic. Je chuducky, papat velmi nemusi, este aj lavorukost zdedil po nom. Takze presne na polovicu. 😀

monkula
21. jan 2009

a viete, že vám ai neviem ,na koho sa moje detičky podobajú? či na mňa. alebo na MM.. 😀
ale jeden na druhého neuveriteľne.. ak sa náhodou pozriem rýchlo an jarkovu fotku ,keDˇbol malý, chvíľku m itrvá, kým mi docvakne, ktroý z nich to je 😀

asitka
21. jan 2009

mon...presne dnes som pozerala foto...teda behali mi na šetriči na a na jednej bol Matej ako bábo...za ňou Emma ako bábo a tiež mi chvíľu trvalo kým som pochopila...že to nie jedno naraz 😀

afry
5. mar 2009

Hm tak akurat sa smejem..neviem nakoho mali je 😀 u nas to bude asi tazsie--ale asi je ako ja 😀

zitaje
5. mar 2009

Moja starsia je moja kopia - az na nos a prsty na rukach. Na niektorych detskych fotkach sme skoro na nerozoznanie. A zda sa, ze postavu bude mat po ocinovi. Malinka je zas uplny otec, ale ruky ma moje. Takze oni sa moc nepodobaju. Povahovo je to asi taky mix. 😉

emily333
5. mar 2009

ahojte no moj synator vravia ze sa podoba na mna a aj sa vidim v nom odvrava jak ja a aj mimiku ma po mne 😉