Na pošte miznú balíky. Máte skúsenosť?

magda22
15. jún 2008

ahojte,
chceli by sme si kupit z internetu nejake handry, z anglicka, francuzska, mozno aj z usa, ale bojime sa tak trochu, pretoze moj muz cital, ze dost casto sa stava, ze na poste "miznu" baliky zo zahranicia, tak sa chcem spytat, ci ste niektora mala taku skusenost, ja tomu nechcem verit...
pripadne nepracuje tu niekto na poste?

beruska2x
21. dec 2009

CP tvrdi ze uz ji to taky dorazilo a dopravce z USA tvrdi ze od nich to bylo OK tak si vyber... jak to dokazes?

sisstin
21. dec 2009

beru: to už je jejich problém..ty máš právo to nepřevzít, takže to pošlou zpátky 😉 tím pádem se jim vrátí pojištění, který tobě zaplatí 😕

sisstin
21. dec 2009

beru: to je jasný, že od nich to je ok..ale může se to rozbít po cestě do Cr 😉 to je podle mě bud problém CP nebo tý firmy, ale ne tvoje 😉

sisstin
21. dec 2009

teda záleží na tom, jestli ten balík pojištěnej je a jak.. 😕 čím jim to posílali? Priority nebo first? 😕

beruska2x
21. dec 2009

to nechci kecat nevim, jen jsme se o tom bavily, chtela JSEM OBJEDNAVAT ZBOZI TAK ZE SI TO OBJEDNAME NAJEDNOU ... no a s timhle jsme to odpiskaly obe....

se spolehlivosti CP si myslim ze je to 100% jijech vina, neverim jim ani slovo ale to je tak jediny co zmuzes 😖

sisstin
21. dec 2009

beru: ono by se to asi vyhádat dalo, ale člověk musí bejt fakt otravnej a nepříjemnej, aby se něco dělo 😒 takže spousta lidí to vzdá 😖

marselina
21. dec 2009

beruska:pokud na poštu přijde jak koli poškozený balík,tak o tom musí být sepsán vždycky zápis vedoucím dané pošty,adresát by takový balík neměl přebírat jen tak a vždy by si ho měl vedoucí pošty pozvat na danou poštu a balík rozbalit až tam před svědky.od toho se balíky taky pojištují,pokud jde o obyč.zásilku pak smůla,ale při ztrátě i tak je pošta povinna zásilku hledat.
dělala jsem na poště několik let,tak něco trošku vím

beruska2x
21. dec 2009

marselina... to je v CP scifi 😝

sisstin
21. dec 2009

beruska: no nevím, mně jednou přišel rozbitej balík..tak mě na to upozornili, a jak píše marselina, tak přišla vedoucí, já to před nima rozdělala..a rozhodla jsem se, zda ho chci nebo ne..a udělali z toho zápis 😉

marselina
21. dec 2009

jj,nejen scifi ale upřímně je tam pěknej bordel a o doručování ani nemluvím 😝

beruska2x
21. dec 2009

sis me prisel taky balik s rozbitou krabici - detska zidlicka a zapis zadnej nedelaly, ani mi to nerekly a ze mi to nenechaji rozdelat - nevydaji pokud nezapletim dobirku, takze jsem to odmitla... jestli to bylo poskozene nebo ne (zidlicka) nevim....

hele ja mam predplatne casopisu a uz s tim jsou takove problemy... uz asi 3x mi misto nej prisel jiny, 2x vubec to mi pak doposilali....
no radsi bez komentare...

sisstin
21. dec 2009

beru: no tak to je divné, to tam teda taky máte dobré poměry 🙄 samozřejmě se to musí rozdělat PŘED zaplacením, po zaplacení už je to tvoje a máš smůlu 🙄 šla bych si stěžovat vedoucí pošty 😉

marselina
21. dec 2009

mám taky přdplatné,ale to pošta nedoručuje,teda to moje.jsou na jiní lidé co nosí i noviny

beruska2x
21. dec 2009

ta u toho stala...

beruska2x
21. dec 2009

marse.. no predplatne ma Media ser. ale distribuci maji pres postu.. kdyz jsem to reklamovala tak mi pani rekla primo jake maji s postou starosti at se nezlobim ze je tam hned srovna.. zatim ted chodi v poho ale za ty problemy, telefonovani mi to nestoji, to si radsi koupim na stanku a npedplatne, az mi vyprsi kaslu.... 😖 😠

marselina
21. dec 2009

mě to dřív taky nosila pošta,ale už tak 5měsíců nee.
s tím bal.jsi udělala dobře taky bych ho nepřijala ale ten zápis měl být

beruska2x
21. dec 2009

no ono kdyz je to zboti lehce dostupne tak je to snadne, objednala jsem novou zidlicku a za 3 dny byla v poho doma ale pokud to jsou veci z ciziny, na ktere cekas tydny tak to je tezsi, to doufas ze je to o.k. jen natrhla krabice 😅

ale abych nekrivdila, postacka co nosi tady dopisy tak je moc mila, hodna, ochotna fakt super.. Sima je s ni veliky kamos 😀 mam pocit ze nej krava je tam ta vedouci 😠

bielanevesta
21. dec 2009

Mne v červenci neprišiel balík z Anglie z dárkom od sestry pre malú 😠 ale bohužiaľ to nebolo poistené, tak som nič nemohla vymáhať...no ale naštve to stejne 😒

beruska2x
21. dec 2009

CP by hlavne mela mit poradnou konkurenci, to by je donutilo chovat se k zakaznikum korektneji... to same pro Ceske drahy to je taky pakaz 😝 ne nadarmo se tak brani Student agency, dobre vedi ze si lidi nevyberou drahotu, zpozdeni a spinu 😝

marselina
21. dec 2009

no já myslím že pošta mít konkurenci bude nebo měla mít deutche post,tak snad to tak bude,protože co se na poštách děje je až hrůza a platy taky nic moc.když si vzpomenu jaká to byla zodpovědnost,kolik peněz v kase a za mizerných 7200kč za přepážkou,tak teda díky,zlatá mateřská 😀

beruska2x
21. dec 2009

uz aby, myslis ze je to realne v nejakem normalnim casovem horiontu??? 😒

titkovamiriam
21. dec 2009

tak u nas na poste mizne vsetko!!!uz aj veducu vymenili a ja som uz aj stazovala ked zapatrosili dane mojho syna a zazracne sa potom peniaze nasli-niaka mrcha si ich nehala lebo si myslela ze su to ex a ten uz u nas nebyva a to boli synove. ☹ ja som zo sluzbami na poste velmi nespokojna co sa da si radsej dam poslat kurierom 😲

beruska2x
21. dec 2009

ja taky radsi kuryrem ale ono to ne vzdy jde ☹

marselina
22. dec 2009

berusko to netuším,protože už se o tom mluví hodně dlouho,teda mluvilo když jsem byla ještě na poště,ale někdo by snad poště na frak už konečně dát měl.já bohužel nemám jinou možnost než posílat přes poštu 😝

lienockaa
22. dec 2009

aj mne zmizol balik..o to je to smutnejsie, ze tam bol darcek pre kamoskinho maleho k druhym narodeninam, aj s blahozelanim, so vsetkym nakomplet to vobec neprislo..☹ 😢 uz je to tyzden, co som to posielala..a ja neviem, co robit..dnes im davam posledny den na dorucenie, ak to nepride,ideme reklamovat..ale uz nikdy to nebude ono, pretoze narodeniny maly uz mal a ja som mu chcela urobit radost, namiesto toho som sklamana..z tych ludi,co na poste robia..je mi na grc z niekoho, kto si balicek vzal a pokazil tym jednemu zlatemu dietatu radost z darceka..to snad ani nie je clovek.. ☹ ☹

marselina
22. dec 2009

určitě reklamuj,vem podací lístek a běž na poštu,můžeš dokonce na kterou koli a nemusíš přímo na tu kde jsi balíček podávala

tin007
22. dec 2009

ahojte, urcite, ked mate podaci listok chodte reklamovat, lebo mne sa stalo, ze po mojej reklamacii zistili, ze na jednej poste kradla postarka uplne pravidelne (vykradala baliky, doporucene listy, zneuzivala co bolo v nich atd) a dlho, pri vypocuvani na policii sa priznala. vsetko spustila moja reklamacia, to ze som to nenechala tak a podala trestne oznamenie (ta moja skoda nebola vysoka, ale napocitalo sa jej to)

raady
22. dec 2009

ahoj,
nepročítala jsem celou diskuzi, ale musím říct, že jsem asi jedna z mála, která si na Českou poštu nemůže stěžovat. 🙂
Máme milého, ochotného a spolehlivého pošťáka. Balíčky vozí teď i v sobotu. Zrovna jsem na poštu volala, protože mi jde balíček už také 6 dní.
Ochotná paní (vůbec ne z balíkového) mi našla v počítači dle jména, zda už je u nás na poště. Dnes ho nakládali na rovoz. 😉
Jasně, že jsou teď před vánoci na poště fronty, hrůza. Ale nesetkala jsem se ze strany zaměstnanců pošty s nějakým negativním chováním....a myslím, že to ho mají také plné kecky. 😎

raady
22. dec 2009

Teď vidiím, že se bavíte asi hlavně o balíčkách ze zahraničí. Tak s těmi opravdu nemám zkušenosti.

lienockaa
22. dec 2009

raady-no praveze ten moj balik nebol zo zahranicia, isiel len z jedneho okresu na slovensku do druheho..☹ a uz viem, ze ani dnes ho nedorucili, takze zajtra idem na postu s listkom podacim..