Na pošte miznú balíky. Máte skúsenosť?

magda22
15. jún 2008

ahojte,
chceli by sme si kupit z internetu nejake handry, z anglicka, francuzska, mozno aj z usa, ale bojime sa tak trochu, pretoze moj muz cital, ze dost casto sa stava, ze na poste "miznu" baliky zo zahranicia, tak sa chcem spytat, ci ste niektora mala taku skusenost, ja tomu nechcem verit...
pripadne nepracuje tu niekto na poste?

bzzmajka
22. dec 2009

mne chodia skoro všetky obálky už pootvorené...dnes ma ale nahnevali, prišiel časopis, nezabalený, bez adresy príjmatela..tak som sa išla sťažovať a vedúci na pošte Surany povedal, že u nich sa to v žiadnom prípade stať enmože a ked som sťažovala na pootvárané obálky povedal, že ak takú dostanem, mám ju priniesť...!!!!!

raady
22. dec 2009

Balíček dnes skutečně dovezli. hurá 😀 Opravdu u nás super služby 😉

beruska2x
22. dec 2009

raady tady nejde jen o predvanocni schon, to kazdy pochopi ze se neco o teba par dni spozdi ale pokud ti prijde balik poskozeny, vykradeny atd (a je jedno jestli je to pred vanoci nebo ne, tohle by se stavat nemelo nikdy)

tak to je neprofesionalni a hlavne trestne - akorat ze dohnat nekoho k odpovednosti je des...

raady
22. dec 2009

beruska to máš pravdu. Poškozený nebo vykradený balík není dobrá vizitka České pošty.
Naštěstí mně se to nestalo.

bihan
22. dec 2009

Ak balík nie je doručený vrámci Slovenska za 5 pracovných dní v predvianočnom čase, osobne to nepovažujem za nedoručený, stratený alebo vykradnutý balík.

miracle
22. dec 2009

Ja nemam dobre skusenosti s poslielanim zo zahranicia na Slovensko....stratilo sa mi kopec listov. Nic dolezite, ale aj tak...najme ak v liste nie su len papiere

lamada181
22. dec 2009

ahojte moje tak ja som posiela skoro pred mesiacom balik do francuzska a nic nedorazil na poste povedali stratil sa
minule som nieco kupila mm pod stromcek bol pre to mm a povedali mu na poste ze nevedia najst balik pekne 😠 😠 akurat zajtra ide mm robit bordel na postu nakolko ja som za ten balik zaplatila nenormal prachy a predsa nikdo mi to nevrati

bzzmajka
23. dec 2009

baby a 3 mesiace som robila s exmanželkou jedného, pozdravujem pán Klein z Nových Zámkov, a povedala mi, že pred pár rokmi chcel robiť poštára ale ako všade dlho tam nevydržal a že on všetko čo nebolo doporučene alebo na podpis zahodil a ešte sa z toho vytešoval, že ludia možu čakať...hajzel a to som mu teraz pekne povedala...

tatiana8358
29. nov 2011

mamicky chodia vam baliky???ja cakam uz skoro 2tyzdne na dva baliky a nie a nie prist,,,mamicky od ktorych som nakupila mi pisali ze balicky su poslane tak neviem ci ich mam este cakat ☹

roxynqka
4. dec 2011

Ja mám tiež veľmi zlé skúsenosti ... keď ale niektoré slečny/pani si nedajú povedať a chcú veci odoslať len jednoducho 2. triedou a potom mi píšu emaily, že nič nedošlo a ešte ani nejdu na poštu sa tam popýtať a chcú vrátiť peniaze .. no teraz už vždy dávam na výber, či to chcú druhou triedou alebo druhou doporučene alebo prvou... ak mi niekto pošle peniažky na účet a chce to odoslať lacno len druhou triedou, tak je mi to ľúto ale ja peniažky nevraciam, ak sa balík zapotroší alebo ho poštárka ukradne ......

marietta123
16. nov 2012

Ja som si jedinýkrát objednala zo zahraničia tovar,nikdy mi to neprišlo,poistené to nebolo,lebo išlo o malú sumu,u nás na pošte šahy mi list a balík obyčajne nikdy nepríde,doporučene príde vždy 😀.Jediná možnosť aká existuje proti zlodejom a zlodejkám je poistiť si balík a posielať si ho doporučene. 🙂

dzsiuka
3. apr 2014

Mne vzdy prisiel balik alebo list , a co som ja poslala tiez vzdy dorazil :o) Len teraz jednej pani som zaplatila 4 eurá za semiaciky a ona mi dala ako darcek postovné, takze ona ju hradila. Pred tyzdnom v stredu podala list ale este stále neprisiel- a to je uz 8 den!
Napisala som jej a povedala ze nevie ako to podala ci 1 alebo 2 trieda.....ja jej verím ze mi to podala. Ako mám dalej postupovat? prosim Vás poradte mi. Dakujem

dzsiuka
3. apr 2014

Pani sa ozvala, nedávno som jej napisala.... Ze mi vráti peniaze ked do pondelka by neprisiel balik. Dufam ze to dojde :o) ja chcem semená!!!