Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nábytok do detskej izby

magda15
7. mar 2017

Ahoj žienky, kupovali ste niekto nábytok do detskej izby v sconte, asku alebo ikey? Aké máte skúsenosti? Potrebovala by som poschodovú postel,policový systém, nejaké úložné boxy a stolíky. Nechce sa mi vymetať všetky obchody, radšej by som išla len do toho vybraného 🙂

eunomia
7. mar 2017

Odporucam Ikea - stuva.Kvalitne veeela vydrzi,mame stale v super stave.

duun
7. mar 2017

V ikea vieš, čo kupuješ, je to vždy zaručené a zatiaľ som s ničím nemala problém. My sme kupovali KRITTER sériu - stolík a stoličku, švagriná aj postel KRITTER, všetko ok - stolík, a to naň lezie, robí si bunkre atď. drží a hoci je stolík mierne obitý, napodiv na to, čo zažil vyzerá dobre (a prežíva aj synovo intenzívne čistenie, keď sa upratuje).

Na hranie má aj LACK stolík, nalepili sme naň lego podložky - super na stavanie.

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anulienkalenka
21. mar 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

My máme z každého obchodu niečo - posteľ zo sconta, stol z ikey a skrinky z aska. výborné ceny a zoskladali sme celkom peknú izbu🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli