Nadbieha mi sused. Čo mám robiť?

maca793
22. aug 2009

neviem ako sa mám tváriť a myslieť
sused od vedľa mi nabieha je ženatý má deti píše mi dosť intímne veci na net
ja si to pravdaže nevšímam, aj keď by za hriech stál. ale nepripúšťam si to.
ako by ste reagovali vy?

bežne chodíme vonku s deťmi von, hráme sa s nimi, chodíme na kúpalisko ale ako v rámci susedkých vzťahov. ja si nič voči nemu nedovolím len sa rozprávam nekoketujem

mikalove
24. aug 2009

aj podla mna by si si s nim nemala písať,lebo on to možno berie ako súhlas,alebo záujem

lenkalienka4
24. aug 2009

maca... a co ak nastvoj sused cita???????? 😀 potajomky...

katrin
24. aug 2009

maca, ak hľadáš partnera, tak určite nie suseda, ktorý má niekoľko detí a s jeho manželkou sa poznáš 🤐

podľa mňa, keď si s ním píšeš, tak je to súhlas... Takže, buď ho chceš alebo nie 😕

lucaska
24. aug 2009

lenkalienka noo ak nas cita on tak to by bol ten lepsi pripad, keby nas cita jeho manzelka tak to uz je horsie.......

to ze maca sa vyjadrila ze by stal za hriech este neni nic take hrozne,ale ak uz si s nim pises, tak to zacina a sused si to moze vysvetlit inak.........ak chces aby ste boli len susedia a dobry znami mala by si ukoncit vase pisanie cez nett................iskra preskoci velmi rychlo a ak sa nahodov namotas uz tazko sa z toho dostanes a on??? mozno sa s tebou len zahrava a caka ako zareagujes......myslim si ze by bolo skoda znicit vase susedske vztahy a kamaratstvo deti, len kvoli nejakemu nedorozumeniu...a moze sa to v konecnom dosledku otocit proti tebe ty budes najhorsia a nakoniec ta sused ani len nepozdravi...........a zabudne na tie vase cmuk cmuk a vseliake vyznania ani sa len na teba nepozre.................vyries si to s nim co najskor............drziiiim palce

sue
24. aug 2009

Maca, už máš malú so ženatým chlapom, ak sa nemýlim... raz si si už potvrdila, ako to so ženáčmi chodí... tvrdo odpálkovať a jasne dať najavo, že ty stojíš za viac ako románik cestou po schodoch za manželkou 🤐

pancake
24. aug 2009

maca akosi zmlkla. 😕 😕

zuzana355
24. aug 2009

no asi to prečitala susedová manželka 😀 😀

pancake
24. aug 2009

zuzana nesranduj. 😎 😕

k.a.t.k.a.
24. aug 2009

ignorovat predsa nie? 🙄 ... pre mna väcsie tabu ako zenaty chlap neexistuje, na toto by som odpoved nepotrebovala od nikoho, jedine ak dotycna caka na radu - vsak za ochutnanie nic nedas 🙄

pancake
24. aug 2009

ja ked si predstavim ze by som si mala zacat nieco so zenatym, tak si hned predstavim , ze ja by som bola na mieste jeho zeny. pretoze ak to robi jej, tak potom by to spravil aj mne. na 100% som si ista. ked mu rodina nie je prednejsia ale nejaka susedka ano. 😠

lucaska
24. aug 2009

panceka ale kto povedal ze mu je suseda prednejsia????? nemame presne info.......ale ako som vyssie pisala nech to hned na zaciatku ukonci.............

bubatko
25. aug 2009

ach jaj, sue, diky, nechcela som to napisat, ale to mi presne tiez prebehlo hlavou, zeby "stare zvyky umieraju tazko"? (alebo u niektorych vobec?) urobit chybu raz v zivote, no dobre, OK, kazdemu sa moze stat, nehovorim, ze mne nie, to by bolo moc namyslene, ale urobit tu istu chybu druhykrat je uz naozaj zly vtip

maca, zelam Ti len to naj, urcite to mas tazke, sama s 3 detmi, neviem si to ani predstavit, mas moj obdiv za to, ale urcite si nemysli, ze svoju situaciu vyriesis flirtom so susedom (aj ked nevinnym), lebo ludia urobia z Teba uplnu hyenu, budu na Teba ukazovat prstom, pozrite, ta uz ma 1 dieta so zenatym a nic jej nie je svate bla bla mas to tazke dievca, ale musis verit, ze sa najde aj chlap pre Teba a len pre Teba, nie taky, ktory bude musiet opustit svoju rodinu 😖

sasiki
25. aug 2009

súhlasím s babami, ak je ti to nepríjemné, dať mu to jasne najavo - minimálne ignoráciou a ukončením písania 😕

emilyz
25. aug 2009

no myslim, ze tu uz bolo povedane vsetko. Sue to dobre vyjadrila, aj pancake a bubatko.
Tak uz len dufat, ze niektory z tych nickov nie je manzelkin 😅 😀 😒 , a ze maca si uvedomi 😉

mirka414
25. aug 2009
zuzana355
25. aug 2009

maca tak ty máš velmi zaujímavých susedov 😕 😅

mywiel
25. aug 2009

Stavat stastie na cudzom nestasti sa nikdy nevyplati a také stastie ani dlho nevydrzi. Maca vzi sa do koze jeho manzelky a hned vies odpoved, pokial nie je rozvedeny tak nemas co riesit. Ak to robi kym je zenaty, tak to urobi aj tebe aj ked na zaciatku je to vzdy ruzové, ruky prec.

ada085
25. aug 2009

Mozno by si sa mala zamysliet aj nad sebou. Pravdepodobne vysielas k nemu nejake signaly a on vidi skvelu prilezitost sa s tebou vyspat. Staci sa chovat odmietavo, hned to pochopi. A vobec co riesis v tejto teme? nechapem. Ved ked ho nechces, nereagujes na jeho spravy, usmevy, no nie? 😕

lucaska
25. aug 2009

maca,to co mas za susedov?????????? 😕

zuzana355
25. aug 2009

no tak to fakt musí byt zaujímavé bývat v takom panelaku 😕

lucaska
25. aug 2009

maca sem asi uz nechodi........................... 😝

bambusko
25. aug 2009

je u susedov a ti nemaju net 😅

zuzana355
25. aug 2009

😀 😀 no ale zaujímalo by ma že ako to dopadlo keď to vobec neako dopadlo 😕 😅

lucaska
25. aug 2009

bambusko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........aj mna by zaujmalo ako to dopadlo.

zuzana355
25. aug 2009

aj ja som zvedava ale mam taký pocit že maca sa už neukáže 😕

pancake
25. aug 2009

veru aj ja som dnes cakala na macin prispevok, ale asi uz sa nedockame. ☹

bodka13
25. aug 2009

nečítala som to celé...zaujal ma iba nick zakladateľky....chodieva na net iba cez víkendy 😉

mirka414
26. aug 2009

nechcem do maci rypat,ale zena,ktora sa uz raz popalila na zenatom chlapovi by takuto temu nemala ani otvarat,ved uz ma svoj rozum a co len i pisanie zo zenatym chlapom je nieco ako nadbiehanie..u mna by takato posta skoncila neotvorena v kosi a pri stretnuti zo susedom by nasa spolocna rec skoncila asi pri pozdrave.

maca793
autor
26. aug 2009

pancake
nezmlkla som len doma nemám net ☹

maca793
autor
26. aug 2009

baby díky ja si ho nevšímam a nič s ním neplánujem ale je to trošku trápne. ale prežijem to.