Nadbieha mi sused. Čo mám robiť?

maca793
22. aug 2009

neviem ako sa mám tváriť a myslieť
sused od vedľa mi nabieha je ženatý má deti píše mi dosť intímne veci na net
ja si to pravdaže nevšímam, aj keď by za hriech stál. ale nepripúšťam si to.
ako by ste reagovali vy?

bežne chodíme vonku s deťmi von, hráme sa s nimi, chodíme na kúpalisko ale ako v rámci susedkých vzťahov. ja si nič voči nemu nedovolím len sa rozprávam nekoketujem

lucaska
22. aug 2009

maca , porozpravaj sa s nim hned na zaciatku............lebo to moze zajst daleko a potom budete z toho obidvaja nestastni.................

maca793
autor
22. aug 2009

je mi trápne už keď ho vidím na balkóne. radšej ho z diaľky obchádzam ale niekedy to nie je možné. deti sú veľmi dobrí praitelia často sa navštevujú, beriem ich do mesta na zmrzlinu.... a oni tiež mi berú deti mimo bydliska.
uvidím ako sa to bude ďalej vyvíjať napr. teraz mi na stránku napísal super foto, a cmuk trošku ma to zarazilo.

lucaska
22. aug 2009

maca, noo tak on to citi asi troslu inak, a vztahy sa vyvijaju, tak ak mozes stopni ho hned.zacina to pisanim, teraz uz cmuk cmuk a co bude dalej??

martina46
22. aug 2009

ja by som mu pohrozila, ze ak neprestane, poviem to jeho manzelke, no neviem, je to nechutne 😒

maca793
autor
22. aug 2009

to je, ale uvidím ako sa to bude vyvíjať ako som už písala potom dám vedieť možno si len namýšľam ale mám dosť dborý nos na ľudí a viem vycítiť, čo chcú

lucxy
23. aug 2009

maca bud ti ostava ho ignorovat ,,,,alebo si to snim vyjasnit 🙂 drzim palce

zuzu13
23. aug 2009

...skor si myslim to druhe...vyjasnit...lebo uz zacala aj s "cmuk" a pokial maca nereagovala, berie to ako ze jej to nie je neprijemne...radsej to riesit za horuca bez vacsich nasledkov...predsa je to sused a dennodenne sa vidia...treba mu dat jasne instrukcie...kamarati ano...ine nie... 😉

roasha
23. aug 2009

poslala by som ho hned z kratkej cesty "do prdele",pretoze po case by sa to mohlo zvrnut proti tebe,a potom "dokáž 😝 "ze tym provokaterom si nebola ty.

maznacik007
23. aug 2009

no neviem.. podla mna aj na flirt musia byt dvaja..
ako pre mna osobne bol a je zenaty muz tabu..
a suhlasim s roashou.. uplne do bodky

cessy
23. aug 2009

maca podla mna nieje na co cakat, tak ako napisali dievcata predomnou, posli ho niekam.....uz ked ti pusinky cez net posiela.....neviem, neviem, teda ovsem ak ti to vadi a nechces aby to zaslo dalej, lebo pises ze za hriech by stal...tak neviem

hasleerka
23. aug 2009

maca porozprávaj sa s ním ... ja tu mám kámoša cez net, tiež mi píše cmuk a zlatko, ale obaja vieme že je to len kamarátske, hned na začiatku sme si vyjasnili, že ja som šťastne vydatá

no dúfam, že nie som naivná ja a že on od toho nebude nič očakávať

berni
23. aug 2009

podla mna ho ignoruj u mna to zatial funguje... ja mam tiez takeho suseda...
nemame deti zatial a uz sme svoji viac ako dva roky... a sused proste narazky na mojho manzela typu: no co sused nemam ti s tym dietatom pomoct ? alebo moje tangace na nasej klucke na vchodovych dverach, ako vedel ze su to moje gatky.... no proste ho ignorujem 🙄

giza
23. aug 2009

tesim sa na vysledky 😉

nika251
23. aug 2009

Ahojte. Maca/ ak sa dobre pamatam, nie si vydata. Asi by som na to isla cestou srandy a hodila nejaku vtipnu poznamku- ci uz na fore alebo pocas rozhovoru v ktorej by bol skryty vyznam. Mozno cosi ako ze chlapov - hlavne zenatych uz ani vidiet nechces alebo cosi podobneho. Predpokladam ze by to pochopil ak by mal nejake umysli a ak nema ziadne len si ho zle pochopila tak to bude len humor. Asi by som sa zatial k otvorenemu rozhovoru nehrnula hlavne ak si si neni ista o co mu ide. Otvorenym rozhovorom by vase dobre vztahy ochladli. Ale to som ja, neviem ci mas ty a tvoji znami zmysel pre humor a ci sa sem- tam rozhovory zvrtnu aj takymto smerom. Ja by som volila ,,diplomaticku,, cestu kde vlastne nic neriskujes a predsa vyriesis

ingra73
23. aug 2009

maca: hned ho zrus....mala som podobny problem, zila som sama s dcerami a so susedom sme sa stretavali takmer kazde rano na ceste do skolky skoly s detmi, s jeho zenou si tykam a kecame spolu o kadecom, aj s nim ked sme sa stretli sme iba kecali, ale nikdy ziadne intimnosti, vsetky nase debaty boli o detoch, obdivovala som ho, ako sa pekne otcovsky stara o deticky s kludom anglicana, a jeho zene som trochu v duchu zavidela, ze pre svoje deti vybrala dobreho tatka, co sa mne nepodarilo, elbo moj ex ani nevedel kde je skolka, ale to bolo vsetko, nikdy som mu nijako nelichotila, a ani v sne by ma nenapadlo ze mi raz vecer zazvonil pri dverach, bolo asi desat hodin, dievcata uz spali, a velkodune ma pozyval k nemu na,,kavu,, vraj zena isla s detmi k starej mame ☹ ja som myslela ze ma slahne, poslala som ho domov, jasne ze som ,,jeho kavu,, odmietla, aj som mu to zdovodnila, ze ako by som sa asi po tej kave pozrela jeho zene a detom do oci? za co on na mna kukal, akoby som spadla z marsu a povedal, vraj som vysielala take signaly ☹ boooooze...dlho po tom som sa mu vyhybala, ked som ho videla ist popred bloky, isla som zo zadu, alebo som este pozrela schranku, upravovala dievcata pred blokom, prehladavala aktovku starsej, alebo som ,,zabudla,, doma servitky 😀 a cestou zo skolky som stale isla s nejakou maminou 🙂 odvtedy ubehlo asi 5 rockov, vydala som sa, mam dalsich dvoch malych synakov a niekolko kg navyse ☹ cixe teraz by sa na mna predpokladam nezlakomil 😀 ale bola to velmi neprijemna skusenost a poviem vam - uz sa spravam obozretnejsie, nepristupnejsie

leniciatko
23. aug 2009

jééééj 😵 to sa u mne nehrozí ☹ - nemám takého suseda.

sirinka
23. aug 2009

maca...musis mu dat jasne najavo, kde su hranice...
ak to nechas tak a zajde to z jeho strany dalej, mozno az k fyz. obtazovaniu, pokazia sa vam zbytocne vztahy.

jevel
23. aug 2009

ja sa prikláňam k jemnejšiemu odpálkovaniu ako písala nika251. S humorom mu vlastne naznačiť, že nech sa skrotí. a ak to nezaberie, tak potom otvorene povedať, že si to neželáš a jeti to nepríjemné.
držím palce

ja som mala podobný problém. Jeden predavač pri našom činžiaku každé ráno ako som išla so synom do škôlky, tak vyšiel von pred obchod a vždy sa prihovoril.(mne aj synovi). Potom mu začal dávať rôzne drobnosti a začínalo mi to byť nepríjemné. V obchode som nemusela vôbec čakať v rade, hneď ma obskúžil, zaokrúhloval cenu smerom nadol 😅 , a vždy mal dvojzmyselné narážky. Som sa robila, že si to nevšímam, ale bolo to čím ďalej nepríjemnejšie. Vedel , že som vydatá aj muža poznal z videnia ... Raz sme prišli z dovolenky a mali sme počarbanú menovku na poštovej schránke. Na druhý deň sme ju mali očistenú, pekne na počítači vytlačenú novú menovku (som pozerala, že kto to takto opravil?). Neskôr sa k tomu prihlásil predavač 🙄 😅 . No musím uznať, že bol snaživý. Ale časom som jeho obchod obchádzala.Raz som tam prišla kúpiť rajčiny (bola som v začiatku druhého tehu a bola zima, čiže nevidel moje bruško) a utrúsila som poznámku, že teraz mám také chute na rajčiny.... spozornel a potom zistil o pár mesiacov , že som tehotná. Odvtedy mám pokoj, chlapec dal vypoveď a keď sa stretneme, tak sa len pozdravíme 🙂

bibula
23. aug 2009

to nemusi zanmenat,ze ti nadbieha....
mozno sa potrebuje porozpravat a ty si doma,takze poruke. 😅

jevel
23. aug 2009

som si asi namýšlala 😀 , no ale dvojzmyselné sexuálne poznámky boli dosť vtieravé 🙄

mywiel
23. aug 2009

Povedala by som mu, ze sa citim neprijemne. A co jeho manzelka ta nic nevidi? 😕

pancake
23. aug 2009

skus najskor vtipnou formou ho upozornit ze si stastne vydata a ze dufas ze aj on. a ak to nezaberie a bude pokracovat, tak mu povedz ze este raz bude mat sexualne narazky, tak si si to nenechas pre seba ale to povies jeho zene a svojmu muzovi /ale s umevom na tvari. nie v zlom. len aby vedel ze nesrandujes./
a potom ti prisaham ze prestane. 😀 😀 😀 😀

a ak by naaahodou ani to nezabralo, tak uz niet inej cesty iba to povedat svojmu muzovi /aby si nestratila u neho doveru. co ak najde nejaky odkaz od suseda skor ako ty?????/
potom ti jeden idiot rozvrati manzelstvo uplne zbytocne. tieto vztahy sa tazko napravaju.

ja osobne by som bola nahnevana keby mi to muz nepovedal hned na zaciatku. by som sa ho spytala na co cakal tak dlho? a bolo by po dovere.... 😢 😢 😢 😢

bambusko
23. aug 2009

pancake, mam dojem, ze maca zije sama s detmi 😉

lucaska
23. aug 2009

panceka,maca je sama, a jeho manzelka o tom asi nic netusi.................... 😝

pancake
23. aug 2009

ved som to cele precitala a nevsima som si to.ospravedlnujem sa. 😔 😔 😔

tak by som to hned vyzvonila jeho zene. 🙄 🙄 🙄

mywiel
24. aug 2009

Maca ty najlepsie vies co mas robit... 😉

emilyz
24. aug 2009

maca podla mna si to musis vyjasnit nielen s nim, ale aj sama v sebe. Pises, ze za hriech by stal. T.j. paci sa Ti. Podla mna ak uz si pustis do seba tu myslienku, ze teda nieco by medzi vami mohlo byt, tak sa to moze rychlo zvrhnut. Co by ste vsak z toho mali? On-rozbite manzelstvo, deti by prisli o otca, Ty - zly pocit na dusi, mozno by vam to nevyslo a ty by si si to vycitala. Takze uvaz neg.stranky a hned Ta prejde chut. podla mna to treba stopnut.

katrin21
24. aug 2009

kasli na neho, maca..!! ma svoju rodinu, dvoje deti, ty svoje deti... chces muza co ( v buducnosti) plati na dve deti a jeho zena byva hned vedla?? ja nem. 😖

jevel
24. aug 2009

ale veď maca o neho nemá záujem. poznámka stál by za hriech = je to zrejme fešák nič viac 😉

bubatko
24. aug 2009

a preco si s nim pises na nete? nemusis odpovedat ak nechces... podla mna uz to je taky prvy krok 🤐