Nadstavbové zdravotné štúdium. Kam sa prihlásiť?

lelocka
6. sep 2008

Ahojte kocky, no ako zacat.Byvam v Povazskej Bystrici a uz dlhsie riesim otazku kam do skoly.Chcela by som si urobit nejake nadstavbove, bud nieco zo zdravotnictva, alebo skolstva.No neviem kam sa prihlasit , kedy sa prihlasit.Uz to riesim asi 2 roky a nic.Tu v PB nie je to bohvie ako.Je tu sice zdravotka, no ked som tam pisala, ze co a ako, tak sa mi neozvali.Neviem je mi jedno, ci to bude v ZA alebo na opacny smer na BA, chcem studovat externe.Len problem je v tom, ze neviem kde sa Tlieskam mam prihlasit...
Nepoznate nejaku z tychto skol, kde prijimaju nadstavbove, alebo na externu formu?Fakt to uz riesim asi 2 roky, ale zatial som sa nikde nedostala a ide zacinat novy rok, takze nejako by som sa chcela pripravit.Babky dakujem za rady, lelocka 😀

maruschka
6. sep 2008

lelocka,čo takto nejaká študentská stránka na internete,tam si nič nenašla?A nevydávajú sa náhodou každý rok také knižky pre maturantov-Kam na vysokú alebo nádstavbu?Skús sa mrknúť na to v knižnici,tam to určite nájdeš.Keby som sa mala rozhodnúť ja, kam na nádstavbu, tak asi zubná laborantka, alebo niečo také, to je v ZA. 😉 A určite sa nenechaj odradiť tým, že ťa spätne nikto nekontaktoval z tej zdravotky,jednoducho sa tam choď osobne informovať. 😉 😉 😉

jaduska
6. sep 2008

skús pozrieť stránku www.modernaskola.sk.

A maruschka má pravdu, každý rok vychádza publikácia Kam na vysokú školu, alebo Ako na vysokú školu, už si presne nepamätám, ale niekde ju doma mám. Je tam zoznam všetkých vysokých škôl, podmienky prijatia, poplatky, možnosti štúdia atď.

Pochybujem, žeby nejaká škola kontaktovala spätne ľudí, majú čo robiť, aby zvládali administratívu so študentmi... 😉

bibula
7. sep 2008

aj ja by som sa pridala na nejaku externu.tiez neviem co a kam,no skusim este popozerat. 😉

lelocka
autor
7. sep 2008

babulky, dakujem za rady.Ano viem o tej knizke, ked si nieco vyberiem, napisem. 😀