Nadviazané vlasy. Máte ich niektorá? Ste spokojné?

zajo79
9. jún 2009

Mate niektora? Ste spokojne? Stoji to zato?

pajmis
9. jún 2009

Aohj 🙂 nemám , ale slyšela sem o tom.. známá to měla a jen se s tím zlobila ☹ musíš to pořád udržovat a prej se to musí neustále doplnovat jako třeba gelové nehty... prostě, odroste ti kousek, tak ti ho doplní.. není to zrovna levná záležitost.. a prej si jednou hrábla do vlasů a v ruce držela celý pramen těch přidělaných vlasů 😖 a to měla za dost peněz ☹ já osobně bych si to nedala, pač už tak je mám dost zničené...

klirkad
9. jún 2009

ahoj. Su rozne typi nadrobenia vlasov, vo vsetkych pripadoch sa vlasy potom znicia... 🙂

zabka78
9. jún 2009

Pocula som, ze si to odnesu korienky vlasov.

klirkad
9. jún 2009

ano aj, ale aj kus ktory uz budes mat vyrasteny 🙂

briketa
9. jún 2009

Zajko, vlasove vsuvky (extencie) Ti vydrzia v perfektnom stave 4 mesiace.
Pripajaju sa niekolkymi sposobmi, najjednoduchsie tu take, co sa len pripnu medzi tvoje vlastne vlasy.
Potom su take co sa prisivaju a co sa lepia. Pridavaju sa bud pasy, alebo pramene. Cikcakovo sa natesno poprelietaju medzi Tvoje vlastne pramene a potom pripevnia bud zosivackou, alebo lepidlovou pistolou.
Vacsinou si to zeny davaju robit jednorazovo na nejaku specialnu prilezitost. Ak ides k profesionalovi a potom sa o extencie riadne staras, v takom pripade sa nemusis bat.
Vlasy su namahane podla toho, ake dlhe a kolko na mnozstvo si extencii davas robit. Cim dlhsie a cim viac, tym je to vacsi zaber na pokozku a tvoj vlastny vlas. Kazdy clovek na ne reaguje rozne, podla kvality a pevnosti jeho naturalneho vlasu. Mat extencie dlhodobo je narocne na udrzbu a na vydrz tvojho naturalneho vlasu.
Ja mam manzela hairstylystu, mozem ich mat zdarma, ale nastastie ja mam vlasov dost a hlavne! mala som pripnute k mojim vlastnym vlasom dlhsie pramene a strasne sa mi na pocit hnusilo, ze mam niekoho ine vlasy. Pripadalo mi to morbidne. Vlasy su vacsinou originalne indicke, lebo tie zeny maju tradicne najdlhsie a velmi kvalitne vlasy.
Extencie sa potom farbia na pozadovanu farbu tak isto ako prirodzeny vlas.
Takze na speci prilezitost - hor sa do toho, ale nejako natrvalo by som nad tym neuvazovala.

paola.o1
10. jún 2009

ahoj, mala som ich rok. kupila som si zive vlasy, 150 pramenov, stalo ma to 30 000 sk. na prerabku som musela ist kazde 3 mesiace - 4000 sk. tvoje vlasy sa ti absolutne neznicia, to je kravina. ked som si dala napojene vlasy dole, moje vlasky mali uzasnu kvalitu. teraz uz ich dlho nemam napojene, lebo je to na udrzbu dost narocne a jasne aj financne. problemom som videla to, ze pramene vlasov, ako ti rastu tvoje sa klzu dole a teda sa mi par krat stalo, ze mi odpadol cely pramen vlasov, tak sup s nim do kabelky🙂 ked si vyberies zive vlasy, vyzera to super. umele su strasne.

emamamamu
10. jún 2009

fuj 😀