Nahá si krásna. Pozeráte to?

vilki
17. mar 2009

caute kocky, pozera to niektora??ja som to zacla pozrerat a celkom ma to bavi... 😉

mikike
17. mar 2009

a kde to ide?

hasleerka
17. mar 2009

a čo to je dáky seriál, či súťaž?

zuzitka
17. mar 2009

na prime to chodi, ale este som nevidela ani jednu cast 😅

pozrite v archive:
www.stream.cz

vilki
autor
17. mar 2009

chodi to na prime, kazdy utorok, cize dnes...pred chvilkou to skoncilo, je to taky program kde chodia zeny, ktore sa sami sebe nepacia a snazia sa im tam zdvihnut sebavedomie... 🙂

sara2
18. mar 2009

Ahoj Vilki.Zaujalo to aj mňa.
Ale vieš čo mám pocit,že je to taký "zdvihák sebavedomia"...ale len počas nakrucania.
Rozmýšľala som nad tým.Si predstav,že keď sa tie kočky vratia do reálu kedy ktorá sa tak dokáže vyfintiť,namaľovať,obliecť a kedy sa one tak postarajú ako o princezné.Neviem,je to len môj názor.Ono niečo do seba to určite má.Trošku ich to určite vnútorne povzbudí...len či na vždy alebo len na ten krátky okamih počas nakrucania.Ale tie fotky fotené Sárou su skvelé.A včera ta kočka bola na tváričke fakt ako obrázok.Hoci mala kilá navyše,vyzerala pekne aj taká guľka.Je to o tom ako ich vnímajú ľudia...určite kvôli tomu trpia.A takáto relácia ich vytrhne z reálu a vtiahne trošku do snov 😉

skalnicka
18. mar 2009

mne sa to lubilo 😉 ale asi by som nerozchodila ten plagat v nadzivotnej velkosti na aute...

edita33
18. mar 2009

caute no teraz som dopozerala tu cast o ADELKE,je to super relacia,,ja som sice chuda ale brusko po dvoch porodoch ostalo .Je dobre ze sa zacali zaoberat aj obycajnymi ludmi ktory nemaju take sebavedomie,, A NIE LEN SLEDOVAT SMOTANKU, NO a ten plagat na aute ,tak to by som neprezila ani ja,, 😉 🙂 A Adelka bola statocna,,,

drejka
18. mar 2009

baby nezdá sa Vám, že ten moderátor tie baby stále obchytkáva a tlačí sa na ne ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

edita33
18. mar 2009

NO asi musi byt mily ,aby nevyplasil dievcata,,aj na mna by posobil tak ako keby sme sa poznali od mala,,ale keby na mna daval ruky velmi casto a kde... tak___ ,,, 🙄

andrea78
18. mar 2009

aj ja som si to už v minulých dieloch všimla......pomyslela som si, že je to divné, mne osobne by to strašne vadilo, aby ma v kuse obchytával a v podstate násilím tlačil k sebe cudzí chlap 😅 len včera mi to nejako viacej bilo do očí, tá kočka na to túlenie až tak aktívne neragovala ako tie baby doteraz...
inak - všimli ste si tú hlášku ohľadom toho maséra, že tomu by sa dal vymasírovať aj on (moderátor)? nie je na chlapcov? 😅

vilki
autor
18. mar 2009

presne to si myslim uz od prveho dielu...ci on nieje nahodou ...teply 😀 😅 , mozno to aj tie baby vedia tak im nevadi to obchytkavanie....no ale mne by to asi aj tak vadilo, no a urcite by som sa tam nevyzliekla do spodneho pradla...bozzze s tym mojim spatnym bruchom brrrr 😕

bejbypd
18. mar 2009

On ten moderator ma uz peknych par rokov priatela asi o dvadsat rokov starsieho ako on🙂takze on je homosexual a u nich su tie dotyky normalne aj moji kamarati ktori su inak orientovani sa strasne radi objimaju a podobne...myslim s dievcatami 😉

vilki
autor
18. mar 2009

aha, bejbypd, takze si nam to vysvetlila....dakujeme... 😀 , ale neviem si predstavit ze by ma obchytkaval homosexual 😝 😀

andrea78
18. mar 2009

😀

vilki
autor
18. mar 2009

ale je to podla mna aj tak zaujimave, a bavi ma to pozerat aj ked je to mozno tak ako pisala sara2 ze je to len pred kamerami, aj tak ma to bavi, a dobre ucesy im tam robia a pekne maluju, ja mam stale rovnake dlhe rovne vlasy uz od 15ky a neviem co s nimi....isla by som na taku zmenu...len neviem kam 😒

andrea78
18. mar 2009

čo tak skúsiť sa prihlásiť do zmenárne? možno ťa vyberú...

aj ja to rada pozerám 🙂 , len tak pre inšpiráciu, make up, oblečenie, čoho sa vyvarovať, aby človek zakryl, čo chce, aby bolo "potlačené" (hoci to viem, ale mrknem 😅 )...

vilki
autor
18. mar 2009

no do zmenarne nie, ja nechcem ist pred kamery a nech sa na mna vsetci pozeraju, to nie, radsej nejakeho sikovneho kadernika co mi poradi uces a tak.....

bejbypd
18. mar 2009

no homosexuali su podla mna najlepsi chlapi🙂a vedia lepsie radit v obleceni a make upe ako zeny kamaratky🙂no relacia je super tiez kukam vsetky mozne tieto typy len obkukavam nejake tie triky🙂

vilki
autor
18. mar 2009

hej hej to je pravda ze vedia lepsie radit v ucesoch, obleceni.....a tak... 😉