Naj časopis pre maminu a dieťa. Ktorý si predplatiť?

anamor
19. mar 2008

Hladala som podobnu temu, nepodarilo sa, ak tu je prosim link 😉
Ktory casopis si kupujete najradsej a najviac sa vam pozdava? Chcem si nejaky predplatit, ale neviem ktory....

verulka
22. mar 2008

mne sa paci dieta, je odborny, ale ludsky a zamerany aj na vyssi vek deti...mamina je brutaaal shit 🤐

maca793
22. mar 2008

ja si kupujem Maminu je fajn čítanie a sem tam aj nejaké tie darčeky.

kotenko
22. mar 2008

jedine MAMA A JA, som predplatitelom toho casopisu uz vyse roka

karkulka1
22. mar 2008

Máme predplatené DIEŤA a aj Mama a ja. U nás jednoznačne vedie Dieťa 🙂 -je odbornejší, má vyššiu úroveň, nie je tam toľko reklamy, ani skrytej. Mama a ja sa posledné roky čoraz viac komercionalizuje, stránky typu móda- kde je odfotených 5 párov topánok a pod. naozaj nemusím a aj tie fejtóny sú často trápne 😀 Má síce veľa strán ale skutočne zaujímavého či užitočného je tam pomenej.
Už sme sa doma rozhodli, že od budúceho roka predplatíme len Dieťa. Tu sa mi páči aj to, že sa nejakej téme venujú naozaj do hĺbky- páči sa mi napr. okrem iného Školička ľudských hodnôt, či seriál o poruchách reči či rozobratie jednotlivých chorôb z viacerých pohľadov.
Maminu sme si kúpili prvý a posledný krát. 🙄 Hrozne slabé, príliš komerčné, proste nula bodov.

veronique_1
7. júl 2011

@alenik Prosim, napis mi, kde sa da kupit Betynka, v akom hypermarkete ju predavaju?

veronique_1
7. júl 2011

@januliak Prosim, napis mi, kde v BA predavaju Betynku?

januliak
11. júl 2011

@veronique_1 ja som ho kupovala v Petrzalke a mali ho pravidelne aj v Magnetpress, kde sa dal aj predplatit 😉

klementina
11. júl 2011

ja som mala predplateny na dva roky mama a ja a kupovala som si dieta. teraz uz len dieta kupujem. ja tam stale co citat, super clanky, vzdy sa tesim na nove cislo, kdezto v mama a ja sa podla mna uz po tych dvoch rokoch dost opakovali a tiez sa mi zda ze uz viac skomercneli. uz ma ani v stanku nelaka.

katushka16
12. júl 2011

ja si kupujem Dieťa,Mama a ja,Maminku a aj Maminu.vždy nájdem v každom niečo zaujímavé🙂

veronique_1
12. júl 2011

@januliak dakujem velmi pekne za radu

atemi
30. aug 2012

Sice starsia tema, ale ... ja som poslednych par mesiacov kupovala vsetky detske casopisy a urobila som si jednoznacny zaver - odporucam Dieťa, je najodbornejsi, nema tolko reklamy, vydrzal na trhu uz tolko rokov a stale vie niecim zaujimavym prekvapit. Mama a ja je sama reklama, to nie je casopis, ktory ma nieco davat mamickam, ale cisty biznis. Mamina ma vela alternativnych clankov, ale dizajnovo mi nejak nie je prijemna. Maminka sa velmi podoba na Mama a ja, komercna, kopec reklamy a sama moda a znacky. Dieta ma aj novu stranku na facebooku - s menom Casopis Dieta... pridala som si ho len vcera, ale uz ma par prispevkov zaujalo.

vanok
4. sep 2012

Ja som odoberala Dieta a stale si ho obcas kupim, tento sa mi z tych pre matku a dieta pacil najviac....

oliverka
25. nov 2012

Pre mňa aktuálna téma:
Kúpila som si už tuším všetky časopisy pre mamičky 🙂 Naposledy MAMINKU, ale je hrozne slabá - len také všeobecné tliachanie o ničom, nič konkrétne a k veci. Len informácie, ktoré nájdete na každom rohu... ☹ Vyhodené peniaze, absolútne zbytočný plátok.
MAMINA ma tiež neoslovila, dosť povrchný časopis, len taká rýchlovka, samá vata...
MAMA A JA je už lepší, dá sa tam nájsť niečo zaujímavé. Vadí mi ale jeho "proočkovacie" smerovanie. Samozrejme, je tam aj veľa reklamy, čo mi tiež nevyhovuje 😒
DIEŤA je pre mňa jednoznačne najlepší, články sú odborné a do hĺbky. Aj keď v poslednej dobe sa mi zdá, že pribudli aj také články "o ničom". A ešte mi vadí, že články poriadne neredigujú, vety sú rozvláčne a niekedy nemajú hlavu-pätu. Ale napriek tomu DIEŤA určite vyhráva 🙂

11nika11nika
19. mar 2013

a v tom casopise Mama a ja je vzdy pribaleny niaky darcek ???

zuju2
6. apr 2013

mama a ja je super, mám ho už dlho predplatený.

simonka212
6. jún 2013

Mne sa časopis Dieťa vôbec nepáči .... nijako ma neoslovil.....ja kupujem maminu a mama a ja 🙂

malinkaaninka
6. jún 2013

prestala som kupovať,už neviem ako sa volal.jedna pani tam písala,že má doma dieťa,ktoré dojčí a má druhé,ktoré potrebuje ísť do nemocnice.jej odporúčali nech dieťa nechá v nemocnici samotné,ved má predsa dieťa ktoré dojčí...podla mňa choré .potom ma dostali články o vzťahovej výchove,mne absoloutne nesedí táto teoria.odvtedy si na internete čítam čo potrebujem,článkov je milion a na nete zadarmo

maja22
8. máj 2015

Oprašujem tému, chcem darovať predplatné, ktorý sa vám páči najviac a prečo? 🙂

kikakik18
3. sep 2015

Škoda, že nito neodpovedal. Tiež ma zaujíma, ktorý časopis stojí za to 🙂

siska53
3. sep 2015

@kikakik18 to si musis zistit sama.. Vidis,ja som citavala Dieta a i Mama a ja,obcas som si aj iny kupila,ale tie dva sa mi pozdavali. Dieta mala kamoska suseda predplatene,Mama a ja zas ja. A vymienali smz si ich. No nakoniec mne sa na Dietati nepacila zas silna bu-bu antiocko kampan,co zas vyhovuje tej druhej mamine,co dala Dieta ako topku.
A od januara nemam a nekupujem nic. Jednak som ak tak uz mala malo casu to citat, jednak temy sa tykaju viac deti do 2r.a ja uz mam skolkarov a nebavi ma uz citat clanky o tehu,umelom oplodneni a prvych mesiacoch,citala som to skoro 5r.,sa mi to trosku prejedlo.
Jedine,ze zas napr.Dieta,ak som poslala fotku,tak ju aj uverejnili,ked som poslala hlasku do neho,uverejnili,aj moje otazky k dojceniu,dokonca som dostala darcek. Takze to bolo fajn,co zas pri Mama a ja nikdy nebolo. Nikdy mi nezverejnili ani jednu fotku,nic.
Takze ja som citala tie dva a v danom obdobi mi vyhovovali.nasla som tam aj dost tipov na obohatenie aj nasho jedalnicka.

kikakik18
3. sep 2015

@siska53 Ďakujem za radu 🙂 kúpim si v stánku oba a budem porovnávať. Potom si jeden z nich predplatím 🙂 zatiaľ som nečítala ani jeden

zuzudanovska
16. okt 2016

Jednoznačne Mama a ja 🙂 Aj si kupujem pravidelne od januára 2012, ako som zistila, že som tehu 🙂 Synovi som varila z neho rôzne jedlá a chutili mu. Kupujem si ho dodnes, je naozaj super. Dieťa je skôr taký odborný časopis 🙂