Naj časopis pre maminu a dieťa. Ktorý si predplatiť?

anamor
19. mar 2008

Hladala som podobnu temu, nepodarilo sa, ak tu je prosim link 😉
Ktory casopis si kupujete najradsej a najviac sa vam pozdava? Chcem si nejaky predplatit, ale neviem ktory....

marse
19. mar 2008

Mne osobne sa velmi paci Mama a ja a mam ho predplateny uz od doby ked som cakala prvu dcerku a som maximalne spokojna. 🙂

lenand
19. mar 2008

ja som si predplacala MAMA A JA a bola som velmi spokojna este aj teraz si ho pozriem ale uz skor na nete 🙂

elise
19. mar 2008

včera tu bola podobná téma ale začínalo to neako knihami a všetkým v čom sme sa dozvedeli o bábetkách a pomáhajú nám tam som tiež uviedla časopis mama a ja🙂

elise
19. mar 2008
petrahy
19. mar 2008

Ja najviac čítam BETYNKU je to síce český časopis, ale dá sa objednat na Slovensku a aj kúpiť v novinových stánkoch podla mna je super 🙂

julia225
19. mar 2008

mama a ja 😉

deina
19. mar 2008

Mama a ja, ten mam aj predplateny, ale velmi sa mi paci aj Dieta.

lucinka21
19. mar 2008

Ja sa pridávam. Od kedy som zistila ze som tehu, tak som bola ako divá do všetkých týchto mesačníkov... od Maminy cez Dieta.... ani neviem čo ešte.. ale napokon ma najviac presvedčil Mama a ja. 😉

julia225
19. mar 2008

ano aj mne.... 🙂

tinusi
19. mar 2008

Mama a ja... dokonca sa mi paci viac ako Dieta a Mamina.

audreyd
19. mar 2008

ja sa prikláňam k časopisu Dieťa. mám predplatené aj mama a ja aj dieťa, ale tam som vždy našla viac odborných článkov a fundovaných odpovedí ako v mama a ja. ale je to asi individuálne. dieťa je odbornejší, mama a ja popuárnejší... 😉 mamina je total komercia 😖

monkula
19. mar 2008

ja čítam Mam a ja, mamina je audrey, presne, totál komercia 😖 😖 😖
Ale najlepšie časopisy, aké som kedy čítala, sú poľské Mamy dziecko (máme dieťa) a Dziecko, sú fakt super, škoda, že sa k nim nemôžem už dostať, tak aspoň prelistujem vždy tie dve čísla, čo mám doma... 😀 😀 😀 😀

jaduska
19. mar 2008

Tiež súhlasím s audreyd - voľakedy som kupovala Dieťa aj Mama a ja a teraz už len Mamu. Maminka sa mi vôbec nepáči ☹
Dieťa je taký odbornejší časopis, hlavne o dojčení a Mama a ja je taký rozumný mix všetkého možného 😉

otrivinkajanka
19. mar 2008

ja so kupujem mama a ja,dieta a maminu

januliak
19. mar 2008

Ja mam sice predplateny Mama a ja, ale pravidelne kupujem aj Dieta a cesku Betynku 😉

kattom
19. mar 2008

u mna vedie mama a ja - z ostatnych, co sa daju kupit, ma oslovil a oslovuje najviac

livka299
19. mar 2008

Ja odoberam mama a ja a dieta je super 😉

alenik
19. mar 2008

ja citam mama a ja,dieta,betynku ale mamina sa mi zda slaba ☹

simula
19. mar 2008

Mama a ja 🙂

etuska
19. mar 2008

Mama a ja-citam uz 4-ty rok -predplateny ho mam 3 roky.Tak ako pisala Audreyd:
Dieta-asi najodbornejsi casopis
Mama a ja -z kazdeho rozku trosku 😉
Mamina-pre "konzumne "maminy 🙂

V Mama a ja je raz do roka "rozpis" co mozte najst v dannom rocniku a v kt. cisle

-predplatila som aj kamoske ako darcek a mam pocit,ze veeelmi potesilo 🙂

uhlikova09
20. mar 2008

mama a ja,idem si dat aj predplatit 😉

sasiki
20. mar 2008

Mne sa najviac páči Mama a ja, mám ho predplatený a vždy sa teším na nové číslo a listujem dookola aj staršie. 🙂

weroni
20. mar 2008

ja uz vyse roka odoberam mama a ja, minuly rok som si predplatila aj Dieta - oba su super casopisy 🙂

ingrid78
20. mar 2008

Ja plne suhlasim s Audreyd. Dieta mam velmi rada, aj ked mampredplatene oba casaky (i Mama a ja)

zuzula28
20. mar 2008

mne sa najviac páči česká maminka 🙂

junovka
20. mar 2008

4 roky som predplatitelkou Mama a ja a taktiez aj casopisu Dieta.Ked sa mi narodila Timka , tak som si kupovala 3 roky cesky casopis Betynka. 😉

monca301
21. mar 2008

mama a ja

abetka
22. mar 2008

mama a ja 🙂

rinuska
22. mar 2008

mama a ja , ale vo všetkých sa píše o tom istom a dookola 😉 , sem tam niečo nové

dannynka
22. mar 2008

mama a ja 😉