Naj svokra. Napíšme o nich niečo pekné!

mirka414
7. nov 2007

Ahoj mamicky zaraza ma kolko tem je tu na temu svokra a kolko zleho je tu na svokry popisane.tu moju som nepoznala je uz zial mrtva no urcite by som knej mala uctu ved mi vychovala manzela a otecka pre nase deti...a napadlo vas ze aj ta vasa mamina je svokra a keby moj manzel napisal,ze je mu z nej na vracanie ako tu napisala uz raz jedna mamicka tak by som mu jednu urcite strelila.to je len moj nazor,no otvaram tuto temu pre mamicky,ktore maju uctu k svokram. 😉napiste raz aj nieco pekne...

mirka414
autor
9. nov 2007

vroni ani ja nechcem povedat ze svokry strigy niesu-pravdaze su.no ja som chcela aj temu,kde je nieco na tieto osobky pekne napisane 🙂 .

ikka
9. nov 2007

mirka fajn temu si zalozila 🙂
ja som svoju svokru tiez nepoznala a verim, ze bola super, vsetci len pekne o nej rozpravaju a nasej malej sme dali po nej aj meno (troska v modernejsej verzii) 😉
a muzik ma svoju svokru, cize moju mamu rad....dokonca mi niekedy zo srandy hodi aj nejaku vycitku typu: "ale tvoja mama...."

mirka414
autor
9. nov 2007

ikka aj moja dcerka ma meno po svokre este to bolo v brusku len take male semienko ked som svokrovi slubila,ze dievcatko sa bude volat po babicke LEONIE a do porodu som nemala ziadne meno pre chlapca,lebo som verila,ze to bude dievcatko 😵 a keby si videla tu zlatu retiazku co svokre mojej mamine kupil MOJ MANZELIK teraz pod stromcek zo slovami ved je to aj moja mamina 😉

mokuska
20. jún 2008

ja mam už 13 rokov super svokru,ktorú by som nevymenila ani za vagon zlata,vela krat mi pomohla nielen hmotne ale hlavne dusevne,co sa neda zaplatit,ako som ju uvidela pri prvom stretnuti tak to medzi nami vytvoruilo akusi pozitivnu reakciu a trva to dodnes,som u nej aj s detmi castejsie ako u vlastnej matky,pretože z nej sala pokoj a klud .Mam vela kamaratiek,ktoré maju svokry horsie ako gestapo a tých mi je luto,lebo sme len raz na svete tak preto mat za trest takú príšerku.Drzím palce vsetkým,ktoré mali to stastie na normalnu svokru,dufam že raz takou budem aj ja.

womenne
20. jún 2008

A to aj existuije taka svokra? 😀 nechce niekto vymenit s mojou?ja som tak potom tužila ale teraz už nie nedokažem jej nič zabudnut 🙄 hodne vam zavidim tak si to uživajte.Mate štastie. 😅

elise
20. jún 2008

jedine najlepšie je na mojej svokre to že porodila môjho manžela v 15 ho poslala na vojenskú školu taže od 15 sa o svoje dieťa môjho manžela nezaujímala, 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

sampo
20. jún 2008

ja vam tak zavidim.. axjo ☹

mokuska
20. jún 2008

bohužial to,či je super svokra clovek zisti az casom ,su take,že sa pred sobasom usmievaju a tvaria sa ake su stastne,že sa nasla taka sprosta a vzala si ich maznacika a potom zacne vojna,taku dostala moja najlepsia kamaratka ,ma ju na krku uz12 rokov a psychicky je na dne ,jedine co jej dodava silu s nou bojovat su jej tri deticky a obcas jej aj ja pomožem preklenuť depku.j

magg
20. jún 2008

ja sa tiez nemozem stazovat. Ma svoje muchy, tak ako kazdy, ale vo vseobecnosti som spokojna. I ked netvrdim, ze si obcas neponadavam, ale to je skor rozdielom zvykov. Tolerujeme sa a "nelezieme" si vzajomne do kuchyne, lebo to je asi jedine miesto, kde by mohlo dojst ku konfliktom 😅

helcah
20. jún 2008

Mirka414 je moc hezké, že svoje tchýně i vychvalujete, po tom co tu na ně bylo napsáno. Ale na druhou stranu se nedivím, když někdo svou tchyní nenavídí, protože já třeba manželovu maminku zrovna moc nemusím kvůli její povaze a můžu říct že i mého muže mrzí jaká vlastně jeho matka je. Nebudu to rozepisovat, ale ne všichni rodiče jsou takový zlatý. I když je pravda, že s mou matkou si manžel rozumí víc než se svojí a mají se hodně rádi. Takže u nás je to s tchýněmi 50:50. A taky moc závidím těm, co mají milou tchýni, se kterou si třeba sednou ke kafíčku a popovídají a nebo se jejich tchýně těší na budoucí vnouče a dává to najevo. U nás je to tchýni jedno, nějak ji to nezajímá. ☹

matenka
20. jún 2008

moja svokra? 😀
nebaví sa s ňou vlastná dcéra, matka a ani sestra, čo viac povedať 😝

bystricanka
20. jún 2008

ahojte
moju svokru poznám 7 rokov ako svojho muža. Je to super ženička a mám ju veľmi rada. Som rada ked prídem k nej na návštevu a ked príde ona pozrieť mňa a svojho vnuka. Je mi niečo ako moja druhá mama a nevymenila by som ju za nič na svete. Veľmi mi pomohla a vždy mi pomáha aj s mojou švagrinou(jej dcérou). Myslím, že som sa vydala do veľmi dobrej rodiny 🙂

sirinka
20. jún 2008

moja svokra je tiez super...pomoze, ked ju o to poprosime, nestara sa, ked vidi, ze nemame zaujem o radu, da sa s nou pokecat a dobre pecie... 😀

mysti
20. jún 2008

Ahojte baby, moja svokra je v podstate tiez fajn, je to dama (ale v dobrom), pracujeme v jednej firme, ale vidime sa dost malo v robote. V sukromi je to tiez fajn, aj ked velmi vidim, ako uprednostnuje moju svagrinu, ktora ma uz babo, mala je prve dieta v rodine po dlhom case, tak je na nu naviazana. Aj svagrinej vzdy vychadzala viac v ustrety ako mne (aj ked este malu nemali). Ale v podstate si rozumieme, dokazeme sa porozpravat...mam ju rada 🙂

aknela75
20. jún 2008

Já vám taky závidím hodnou tchyni, kterou máte rády a máte si s ní co říct. Ta moje říkala, jak mne má strašně ráda (říkala to opravdu jedné známé). Jenže to bohužel není pravda. Nedělám, co ona chce, dělám věci po svém, tak jsem špatná. Když já si od ní nenechám organizovat domácnost, ani volný čas. Já chci být svobodný člověk. A povídat si chce jedině o práci. Já pracovat musím, to ano, ale povídat si kolik jsme toho vypleli na zahradě a co jsme sklidili, to nechci. A to mají klidně zajímavější téma z první ruky. Švagr poslední dobou cestuje, tak o tom můžeme povídat, jenže to tchánovci neuznávají. A druhý teď jel dokonce na tři týdny pracovat do Anglie. A myslíte, že se to dozvím od babi, když volala? Ne, s tím přišel až manžel. Prostě takovéto věci, co jsou trošku zajímavé, je nezajímají. Ach jo.

bubba
20. jún 2008

aj ja mam fajn svokru nemozem sa stazovat,i ked si s nou nemam moc co povedat ale som spokojna tiez sa nam do zivota nemiesa,pomaha nam nenasilnou formou,zboznuje nasu dceru a....no akoze fajn zenska...

este co osm mala predtym 2 vztahy tak aj s onymi svokrami ssme mali relativne dobre az vyborne vztahy 😀

asi som dieta stasteny 😉