Nájde sa dáka pani na upratovanie v Bernolákove?

mirhus
21. jan 2008

ahojte,

hladam pani na upratovanie nasho domu, byvame v Bernolakove, potrebujem niekoho raz za dva tyzdne na 5 hodin, predstava o cene do 100 Sk na hodinu.

Prosim poradte niekoho !

dakujem

Mirka

lienooocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavnaolah
17. aug 2016

@amelia333 zdravim, chcem sa opytat ci je to este aktualne? Tiez som zo Senca a hladam niekoho na upratovanie bytu.

andrew1980
12. dec 2016

Dobrý deň,

NANOSILVER je vnímaný ako nový fenomén, zničí nad 99,99% baktérií a plesní
Vhodné najmä pre alergikov!!!!!

Aplikujem a čistím NANO ochranou a NANO striebrom:
- Tepovanie kobercov , sedačiek , stoličiek
- Kúpeľne a WC
- Okná , zrkadlá , Televízne obrazovky , LCD ,
- Kuchyne a spotrebiče
- Kožené sedacie súpravy (Koža v aute)
- Textilné veci , obuv (aj koža)
- Obklady , Dlažby , PVC
- Drevené a Laminátové podlahy
- Nábytok
- Chrómové časti (kľučky , batérie)
- Automobily (komplet ochrana laku , sedačiek , plastov)
- Záhradný nábytok , garážové brány , bazény
- Náhrobné kamene
- Zámková dlažba , sokle , betón,grafity

v prípade záujmu píšte na: nanocistenie@gmail.com

kajka61192
12. dec 2016

Dobrý večer, som na MD a popri si chodím privyrábať upratovaním domov / bytov. Najlepšie okolie Chorvátsky grob ( čierna voda ) ivanka pri dunaji, bernolákovo,pezinok. Cena je 5 € na hodinu, cena zahrňa bežne upratovanie bez okien.Ak by ste mali záujem kľudne napíšte ;)

andrea_b
17. dec 2016

Dobrý deň,
Potrebovala by som pomoc v domácnosti na týždennej báze - ideálne štvrtok, práca je na cca 4-6 hodín (2kuchyne, 2kupelne, 1wc + izby). Ide len o základnú údržbu - utriet prach, povysavat, umyť dlážky, zbežne upratanie kuchyn, naplnenie-vybratie umývačky, kupelky+wc). Ponúkam 20-24€/den, lokalita Bernolakovo
Dakujem, Andrea

judit1
10. feb 2017

Ahojte, hľadám spoľahlivú študentku, príp. pani na upratovanie 3-izbového bytu na Dlhých Dieloch v Bratislave. Jedná sa o 2-3 hodiny za týždeň, klasické práce ako vysávanie, umytie dlážky, WC, kúpelne a utretie prachu, ale aj občasné práce navyše ako žehlenie, umytie okien. Píšte do IP. Ďakujem.

knapi
11. feb 2017

Ahojte , hľadám pani na upratovanie rodinného domu v Chorvátskom Grobe (časť stará dedina) - išlo by o 1 x do týždňa (cca 4h), bežné upratovanie (podlahy, prach, kúpeľne..). Budem rada ak sa mi ozvete a dohodneme si stretnutie a zladíme podmienky.
ďakujem vopred
Jarka

mamcadada
6. mar 2017

Dobry den,
ak potrebujete vypomoc v domacnosti v BA a okoli, mozete ma kontaktovat cez IP.
Dakujem.
Prajem pekny den
🌹

sonitta
15. mar 2017

Ahojte, hľadám spoľahlivú žienku na upratovanie RD v Rovinke. Ideálne 2xmesacne. 4-6 hodín (kuchyňa, 2kupelne s wc + izby). Činnosti - utriet prach, povysavat, umyť dlážky, upratať kuchyňu, naplnit-vybrat umývačku, umyť kupelne a wc. Ponúkam 25€/den, lokalita Rovinka. Viete o niekom?

martinasutovska
30. mar 2017

@tweety22 Dobrý den .Ponúkam čistiace a upratovacie sluzby .Umývanie okien , leštenie zrkadiel , dlážky , dezinfekcia a čistenie wc a sprch .Dbám dôraz na čistotu . Spokojní zákazníci su na prvom mieste . Ak by ste mali záujem kontaktujte ma 0948206717

lelelelele
6. sep 2017

@kajka61192 dobrý deň ešte chodíte upratovať RD? My sme z Bernolákova a hodilo by sa nám raz za dva týždne.dakujem

dagika21
21. dec 2017

Ahojte,
hľadám šikovné žieňa, (pani, študentku) ktoré by umylo okná v trojizbovom byte v Bratislave, jednorazovo i dlhodobá spolupráca.
kontakt cez IP

dagika21
21. dec 2017

Myslite ze by by bolo mozne umyt okna v trojizbovom byte v Karlovej Vsi?
Daga
0908702892

renatka3030
29. okt 2020

Dobrý deň hľadáte ešte niekoho na upratovanie?

alfst2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea1434
Odpoveď bola odstránená
Zobraz