Nájde sa dáka pani na upratovanie v Bernolákove?

mirhus
21. jan 2008

ahojte,

hladam pani na upratovanie nasho domu, byvame v Bernolakove, potrebujem niekoho raz za dva tyzdne na 5 hodin, predstava o cene do 100 Sk na hodinu.

Prosim poradte niekoho !

dakujem

Mirka

dai
27. nov 2009

silentio,
uplne s tebou suhlasim

darina, ano, tak nejak to chapem aj ja... v poctate mne tuto funkciu momentalne zastava moja opatrovatelka - je u nas odkedy odideme do prace pokial ja nepridem, akurat ze ona ma na starosti len malicku a varenie, upratovanie od nej nechceme, kedze chcem aby s malinkou vela casu travila vonku a venovala sa jej v maximalnej moznej miere...tiez ako som uz pisala je jej miesto v nasej rodine pre mna take dolezite - pripadne jej funkcia, ze ju vnimam z casti ako cast nasej rodiny... je tiez normalne zamestnana u nas na zmluvu ( caka ju dochodok, takze normalne za nu odvadzame odvody a tak...)

tu rodinu - tu mladu co som popisovala ze ma tu domacu - tam ta funkcia vznikla z funkcie opatrovatelky - s pani co im opatrovala syna boli velmi spokojni a ked maly isiel do skolky, tak oni o nu nechceli prist ( ked budu mat dalsie dieta aby nemuseli zase hladat ), tak jej ponukli miesto gazdinky, ktore ona prijala... teraz maju druhe dietatko a pani kontinualne prebera miesto opatrovatelky...

kobana
4. mar 2010

ja mám pani na upratovanie od firmy, po vseliakych skusenostiach so zenami ktore to robia na vlastnu past som sa takto rozhodla. Platim sice trochu viac, ale nieje to na hodiny, upratovanie ma presne stanovene co ma obsahovat, a ma pevnu cenu, v nej su aj cistiace prostriedky, doprava, poistka, som spokojna. Predtym tie vseliake panie som musela sama vyberat, co ma dost obtazovalo, ked ochorela, nikto mi neposlal nahradu ako teraz, ani ked isla na dovolenku. Teraz je to v pohode, firma da vzdy nahradu a su to spolahlive zeny. Este si mozem aj doobjednat umyvanie okien a tak. Maju teraz dost vela prace, ale ved skus, volaju sa Karpatske gazdinky, na webe hadam najdes vsetko o nich. Drzim palec 🙂

petulik30
5. mar 2010

ahojte.ja chodim tiez upratovat a to kazdy den,pre starych ludi a aj na cierno do rodinnych domoch.nestazujem sa ale ide to sem-tam na nervy,ale da sa to vydrzat.viete upratovat pre inych a este aj vlastny dom,k tomu dieta,manzel (ten pracuje do 17hod.) a este mame aj velku zahradu.Ale co mi nejde je ☹ az sa to hambim napisat,je varenie 🤐 nech urobim cokolvek,nepodoba sa to vobec tomu-comu ma...asi tolko;dufam,ze som neodskocila od vasej temy,majte sa krasne a drzte sa 😀

cigaretka5
2. máj 2010

ahojte dievcata velmi zaujimava diskusia neviem ci sem este niekto chodi. ALe ja mam skor opacny problem. Hladam uz peknych par mesiacov tetusku na upratovanie nasho domu ktory je kusok dalej od BA . Dedina je plna nezamestnanych zien co maju svoje domy vybliskane ako z rozrpavky ale ked im ponuknete moznost upratat aj ten vas urazia sa aj ked by si mohli slusne privyrobit. Riesim to cez firmu ktorej platim aj za dopravu a nie je to tak casto ako by som si predstavovala. najlepsie na tom je ze ti ludia v dedine to vidia a maju nas za total snobov, co si este aj fo zahrady najumaju formu.
Suhlasim s nazorom ze kazdy ma robit co ho bavi vie a uspokojuje. a mne ked bavi riesit svoiju pracu a unavuje upratovanie a kosenie travy a nechcem zit v pralelese spiny nevidim dovodov si nenajat niekoho koho to bavi a vie to urobit lepsie ako ja ..........

juju
2. máj 2010

cigaretka, to neries. My zijeme v zahranici a tu je to uplne standard - zachvilu ostanem na materskej ale upratovacku si urcite ponecham - viem si predstavit, ze cas stravim bud s malickym, alebo oddychom, ci s manzelom a nie stresom a hnaim sa od hrncov k plienkam a k metle a pod. Na dedine necakaj nic ine 😉 ciste kocurkovo

tweety22
7. máj 2010

ahojte, zhanam pani na upratovanie, 1x do tyzdna, byvame v Bratislave - Trnavka, neviete mi niekto dat kontakt? ide iba o lahke domace prace, zehlenie, vysavanie, utret prach, umyt kupelne, podlahy ... dakujem

pici
13. máj 2010

tweety pisala som ti IP

familyclear
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
familyclear
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haska
4. okt 2010

Ahojte, vie mi niekto poradiť pani na upratovanie z Partizánskeho alebo okolia?

aleina
18. máj 2011

Ahojte viete mi niekto povedať koľko si pýtajú pani alebo nejaké upratovacie firmy za upratanie rodinneho domu / utretie prachu a povysavanie a umytie podlah + soc. zariadenia / - Bratislava okolie, konkretne Limbach. Je to cca. 300 m2. Platí sa od hodiny alebo metrov ?

sisaha
18. máj 2011

@aleina vacsinou sa plati hodina a je to cca 3 eura na hodinu

bambulka333
8. aug 2011

ahojte,
viete mi odporucit spolahlivu pani na upratovanie v Piestanoch. tak 2x tyzdenne, mozno raz...alebo dobru firmu, ktora to zabezpecuje...vdaka

bambulka333
9. aug 2011

nikto nevie poradit 😢

miriamjj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriamjj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silvia1011
2. nov 2011

@mirhus
@mirhus poznam niekoho kto by vam upratal ten dom na pet hodin v bernolakove,je to pracujuca osoba ,zije v bratislave t.kontakt 0915600219

katka008
2. nov 2011

neviete poradit pani na upratovanie, maly rodinny dom - 1x tyzdenne. Jednu pani uz sme mali, ale to strasne flakala. Chcem niekoho spolahliveho komu netreba ukazovat ako sa co umyva a cisti 😉 Neviete o niekom? Cast Bratislava Krasnany

dsamuel
9. nov 2011

Dobry den katka008,pisem vam ohladom upratovania,mam zaujem,skusenosti s upratovanim mam,som spolahliva,zodpovedna,cistotna,byvam vo Svatom Jure,tel.cislo 0949 807347.
S pozdravom Daniela.

alcaf
12. feb 2012

Ahojte, ja by som rada nasla pani na upratovanie rodinneho domu v Trnave, raz za dva tyzdne. Upratanie trva cca 4 hodiny. Neviete niekoho poradit? 🙂 Dakujem

misiba
16. feb 2012

Ahojte, hladam niekoho na zehlenie a upratovanie v Bratislave - kramare, neviete niekoho poradit? Dakujem 🙂

emogeon
17. feb 2012

ahojte baby, mam jednu kamosku kt. by si rada privyrobila upratovanim v Ba.. ak prave potrebujete tak piste aj do IP...

katka008
27. feb 2012

@emogeon uz mam.dik

jenny
16. apr 2012

ahoj, neviete poradit niekoho spolahliveho na upratovanie BA - Dlhe diely, 1x do tyzdna cca 2,5-3 hod.
Dakujem.

jasia
30. júl 2012

ahojte baby rada by som si privyrobila na rodičovskej dovolenke upratovaním v domácnosti alebo žehlením prádla. Cez týždeň môžem od 16.00 hod. ale určite by sme sa nejako dohodli príp. cez víkend. Som z Bernolákova. Moje tel. číslo 0902169715.

jasia
30. júl 2012

@jasia baby sorry dala som zlé číslo takže oprava 0904570890

maruska24
7. aug 2012

Karpatské gazdinky aj do našej obce chodia upratovať, hlavne tým slávnejším občanom, ale ešte som na túto firmu nepočula kritiku. sú tam veľmi šikovné žienky, spoľahlivé.

lucia81
22. okt 2012

Milé žienky, rada by som si touto cestou našla prácu na privyrobenie, poupratovanie vášho bytu. Môžem vám byť k dispozícii len v poobedných hodinách a maximálne raz za týždeň, ale nie cez víkend. Na detailoch o rozsahu vami ponúkanej práce a cene by sme sa určite dohodli. Najlepšie by bolo z Petržalky, alebo staré mesto, kvôli cestovaniu. Za vašu ponuku vopred ďakujem. 🙂

tereza2009
25. mar 2013

dobry den,hladam si pracu ako upratovacka v domacnosti pomozem zehlim,som priamo zo senca.mam

tereza2009
25. mar 2013

dobry den,hladam si pracu ako upratovacka v domacnosti pomozem zehlim,som priamo zo senca.