Nájde sa dáka pani na upratovanie v Bernolákove?

mirhus
21. jan 2008

ahojte,

hladam pani na upratovanie nasho domu, byvame v Bernolakove, potrebujem niekoho raz za dva tyzdne na 5 hodin, predstava o cene do 100 Sk na hodinu.

Prosim poradte niekoho !

dakujem

Mirka

betka003
29. apr 2015

ahoj ak by chcel niekto upratat byt,dom ozvite sa na bea1@pobox.sk najlepsie bratislava stare mesto,lamac,zahorska bystrica dakujem

lienooocka
30. apr 2015

Hľadám spoľahlivú a energickú žienku na pravidelné upratovanie 1 x do týždňa so začiatkom od stredy 6.mája na RD v Budmericiach vrátane žehlenia. Na jednu návštevu to časovo vychádza asi 7-8 hodín nepretržite za cenu 4 Eurá/hodinu. Nutné sú predchádzajúce skúsenosti s upratovaním, dobré referencie a spoľahlivosť. Píšte prosím do správy. Ďakujem.

maktub77
12. máj 2015

Vedeli by ste opdorucit nejaku serioznu zenu na upratovanie rodinneho domu v dedine Cierna Voda/Chorvatsky Grob. Dakujem

yarnie
18. máj 2015

Ahojte, hladam pani na upratovanie velkeho bytu v Ruzinove, dvakrat do tyzdna, cca 6 hodin na jeden krat, cena dohodou, dlhodobo. Vyzadujem cistotnost, preciznost, spolahlivost, preferujem nefajciarku, skusenosti a odporucania vitane. Kontakt v sprave. Surne.

l194
2. jún 2015

Hladam pani na upratovanie rodinneho domu v chorvatskom grobe, v starej casti. Kazdy druhy tyzden, cca 5 hodin. Idealne stvrtky doobeda.
V pripade zaujmu ma kontaktujte.Dakujem

amelia333
24. júl 2015
amelia333
24. júl 2015

hladam pracu v domacnosti upratovanie som zo Senca moze byt aj blizke okolie Senca

naty14
27. júl 2015

@alcaf ahoj ja chodim upratovat...kludne napis

naty14
27. júl 2015

@lienooocka ahoj ja chodim upratovat uz 5 rokov. Ak by si mala zaujem napis

liluskatka
29. júl 2015

Ahojte, hladam serioznu pani na pravidelne upratovanie 4 - izboveho domu v Bernolakove. Interval upratovania cca 2 x do mesiaca cca po 4 - 5 hodin. Ak mate zaujem, pripadne o niekom zodpovednom viete, tak sa mi ozvite 🙂. Dakujem.

amelia333
29. júl 2015

@liluskatka
dobry den prajem
zaujimam sa o pracu upratovanie v domacnosti, som zo Senca, dva roky pred dochodkom a rada by som poznala vasu predstavu o tejto praci

pekny den Amelia333

ivetka_kamo
29. júl 2015

@liluskatka dobrý deň, mala by som zaujem, prosím kontaktujte ma v správe, ivet

judit1
29. aug 2015

Ahojte, hľadám spoľahlivú študentku, príp. pani na upratovanie 3-izbového bytu na Dlhých Dieloch v Bratislave. Jedná sa o 3-4 hodiny za týždeň, klasické práce ako vysávanie, umytie dlážky, WC, kúpelne a utretie prachu, ale aj občasné práce navyše ako žehlenie, umytie okien alebo presádzanie kvetín. Píšte do IP. Ďakujem.

jizurka
25. sep 2015

Ahojte,som zivnostnička. Tiez poskytujem upratovacie sluzby. Mam uz nejake stale klientky aj jednu malu firmu. No este si hladam dve domacnosti na dva dni v tyzdni. Som nefajciarka,mam rada preciznu a dokladnu pracu. Upratovat mozem od ranych hodin do 14 hod.Budem rada ak sa mi ozvete. V pripade potreby mi moje klientky urcite radi daju odporucanie,ak by si ho niekto vyzadoval.
Moje tel.cislo 0904 154 896

lienooocka
19. okt 2015

Neviete prosím niekto poradiť alebo odporúčať energickú a spoľahlivú osobu na upratovanie 1 x týždenne RD v Budmericiach. Ide o upratovanie 2-podlažného domu, nepravidelné žehlenie a sezónne práce ako umývanie okien a podobne. Povinná je prax, spoľahlivosť a bezúhonnosť. Nástup ihneď. Prosím, píšte mi do správy. Ďakujem.

lienooocka
19. okt 2015

Ja by som veľmi pekne chcela poradiť o pomoc pri hľadaní alebo aj odporúčaní energickej a spoľahlivej osoby na upratovanie 1 x týždenne RD v Budmericiach. Ide o upratovanie 2-podlažného domu, nepravidelné žehlenie a sezónne práce ako umývanie okien a podobne. Povinná je prax, spoľahlivosť a bezúhonnosť. Nástup ihneď. Cena je 5 Eur/hodina. Prosím, píšte mi do správy. Ďakujem.

jizurka
19. okt 2015

@lienooocka Ahojte,som zivnostnička. Tiez poskytujem upratovacie sluzby,som z Cifera. Mam uz nejake stale klientky aj jednu malu firmu. No este si hladam dve domacnosti na dva dni v tyzdni. Som nefajciarka,mam rada preciznu a dokladnu pracu. Upratovat mozem od ranych hodin do 14 hod.Budem rada ak sa mi ozvete. V pripade potreby mi moje klientky urcite radi daju odporucanie,ak by si ho niekto vyzadoval.
Kontakt:0904154896.

s1
10. nov 2015

Dobrý deň, hladam niekoho na upratovanie rodinneho domu, pravidelne 1x tyzdenne, 5e na hodinu, cistiace prostriedky su v domacnosti. Dom sa nachadza v okoli Bratislavy, oblast Most, Studene (upresnim v sprave pripadnej zaujemkyni). Dakujem

ivetka_kamo
10. nov 2015

@s1 dobrý deň, mala by som zaujem, poprosím do správy, ďakujem, Ivet

annamaria555
26. dec 2015

UPRATUJEM RODINNE DOMY A BYTY. SOM SPOLAHLIVA, ZODPOVEDNA A PRECIZNA. PRACUJEM SAMOSTATNE, NA CENE SA VIEME VOPRED DOHODNUT. JEDNORAZOVO AJ DLHODOBO. 0940837298 SENEC

natalija4630
25. jan 2016

Som študentka. Upratujem rodinné domy a BYTY. SOM SPOLAHLIVA, ZODPOVEDNA A PRECIZNA. PRACUJEM SAMOSTATNE, NA CENE SA VIEME VOPRED DOHODNUT.

naty14
25. jan 2016

@natalija4630 zaujimave ze mas taky isty text ako pre tebou

bajaprochazkova
15. feb 2016

Ahojte, hľadám pani, slečnu na pravidelné upratovanie RDV v Bernolákove. Precízne,zodpovedne A spoľahlivo....najlepšie priamo Z Bernolákova, alebo blízkeho okolia

ivetka_kamo
15. feb 2016

@bajaprochazkova dobrý deň,viete mi napisat viac o vašej predstave so správy? Mala by som zaujem, ďakujem, Ivet

jizurka
15. feb 2016

@bajaprochazkova dobrý deň, mala by som o pravidelne upratovanie. Upratovať chodím pravidelne 3 krát do týždňa a tak rada by som si ešte vyplnila voľné dni. Budem rada al mi viac o vašej predstave napíšte do správy alebo ma môžte kontaktovať aj tel.na 0904 154896. Ďakujem Monika

matken
23. feb 2016

Dobrý den, hľadám študentku VS, pripadne mamičku na MD na upratovanie rodinného domu - bungalov, Ba Ruzinov, 1x týždenne, doobeda, utorok - štvrtok, najlepšie ten štvrtok, cca 8:30-13:00, klasické ,,sobotne" upratovanie + žehlenie. Odmena: 4-5€/hod podľa dohody, zapracovaní...
Prosím kontaktujte ma cez IP. Ďakujem

lienooocka
16. mar 2016

Chcela by som poprosiť o pomoc pri hľadaní energickej a spoľahlivej osoby na upratovanie 1 x týždenne RD v Budmericiach (okres Pezinok). Ide o upratovanie 2-podlažného domu, nepravidelné žehlenie a sezónne práce ako umývanie okien a podobne. Povinná je prax, spoľahlivosť a bezúhonnosť. Nástup ihneď. prosím, píšte mi do správy. Ďakujem.

petratomas
28. mar 2016

Dobry den, hladam spolahlivu pani na upratovanie RD v Rovinke pri Bratislave. Vie mi niekto poradit?
Dakujem

erika2014
23. jún 2016

Upratujem rodinné domy, byty(základné upratovanie, veľké upratovanie,dlhodobé + jednorazové upratovanie,žehlenie, pranie, venčenie psov). Najlepšie BRATISLAVA a okolie - Rovinka, Dun.Lužná, Kvetoslavov, Miloslavov, Alžbetin dvor, Most pri Bratislave, Šamorín, Malinovo, Zálesie, Ivanka pri Dunaji.Kontakt:0948427110 alebo upratovanieservis@gmail.com