Nájde sa dáka pani na upratovanie v Bernolákove?

mirhus
21. jan 2008

ahojte,

hladam pani na upratovanie nasho domu, byvame v Bernolakove, potrebujem niekoho raz za dva tyzdne na 5 hodin, predstava o cene do 100 Sk na hodinu.

Prosim poradte niekoho !

dakujem

Mirka

olivex
27. mar 2013

Ahojte hladam nejaku sikovnu kočku na pravidelne upratovanie 1x tyzdenne 4hod. najlepsie v piatok doobeda. som z BA-dúbravka. ak o niekom viete dajte vediet. dakujem 🙂

tereza2009
27. mar 2013

dobry den,hladam si pracu v domacnosti .upracem,zehlim a som priamo zo senca.

alina6496
30. mar 2013

@mirhus som z bernolakova. Mam skúsenosti aj s domacnostou a aj s kancelárskymi priestormi. Cena je dost nizka ale išla by som do toho. Ak to je aktuálne pošlite mail na alinaroszkosova@gmail.com

agabriel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tereza2009
6. jún 2013

dobry den,hladam si pracu ako upratovacka,pomozem aj v domacnosti, terka80@azet.sk

alena787
8. jún 2013

ahojte žienky, ak potrebujete upratovanie kľudne, sa na mňa obrátťe rada vám pomôžem, skúsenosti i referencie mám
a pracujem naozaj seriózne a kvalitne, venujem sa aj opatrovaniu detičiek a seniorov, nie je pre mňa problém, ani ukuchtit výbornú mňamku, som bratislavčanka a viac vám poviem i osobne, kľudne mi volajte 0903772054

zdenin
11. jún 2013

moja mama 🙂

mariazuzana
16. jún 2013

Poupratujem vašu domácnosť,povysávam,poumývam,vyžehlím,v prípade potreby aj vyperiem.Som samostatná,svedomitá s dĺhoročnou praxou. 🙂 Mária 0905457700, BA

cernica
18. jún 2013

@agabriel
Mne bola tato stranka home pro sympaticka, kolko to u nich stoji? Na hodiny, na pocet izieb? Vdaka

kikaaa123
14. júl 2013

Dobrý deň,ponúkam seriózne upratovanie bytov plus aj žehlenie..mam 21 rokov,ale skusenosti s touto prácou mám od 16tich rokov.Píšte len seriózne.

kikaaa123
14. júl 2013

@tweety22

Ak je to aktuálne tak by som bola rada..bývam blízko 🙂

tamaris
1. aug 2013

Moja kamarátka, povolaním detská sestra, vám príde upratať a možno aj dieťa by postrážila. Kontakt a bližšie informácie pošlem do správy 🙂

nika2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
usb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matejg
8. sep 2013

Mozem odporucit http://www.homepro.sk/upratovanie-domacnosti/
Tato firma mi chodi upratovat uz viac ako rok a som velmi spokojny. V domacnosti sice byvam sam a nerobim nejako vela spiny, ale upratanie je kvalitne a ich pristup ma vyvratil prvotne obavy z objednania niekoho na upratovanie domacnosti

mirell118
10. sep 2013

Pekný deň všetkým zaneprázdneným ženám.Ak potrebujete poupratovať rodinný dom,byt,kanceláriu v okolí Pezinka,Senca Bratislavy ozvite sa spoľahlivej ,čistotnej učiteľke v MŠktorá si chce privirobiť .Budete určite spokojné . 😅 kontakt: 0903 219 142

cryonae
24. sep 2013

Ahojte, hladam niekoho na upratovanie RD v Bernolakove 1x tyzdenne na cca 4 hodiny, ponukam 5 EUR na hodinu. RD ma dve kupelne, tri spalne, kuchynu a obyvacku. Je to novostavba, ktora sa dobre udrziava. Ak by ste mali zaujem, alebo vedeli o niekom, prosim napiste mi do internej posty, vdaka 🙂

scaja222222
1. okt 2013

@cryonae ahoj je to este aktualne vdaka

pri odpovedi prosim pisat na mail.scaja24@gmail.com vdaka

ercaga
6. nov 2013

My sme si dali upratat dom minuly tyzden 1x. Mozem pochvalit, lepšie to zmakli ako ja 🙂 Fakt, dokladne vyčistili podlahy aj kupelne. Robia aj tepovanie, okná, auta... O mesiac vyuzijem ich hlbkovejsie upratovanie - ekocistenie (bez chemie). Nech to mame pred Vianocami nielen ciste, ale aj zdrave 🙂) Potom dam vediet. 😢 Ak chcete, vyskúšajte a mrknite na ekocistenie.sk odporucam! Ceny su tiez v pohode.

lussy461
20. nov 2013

@cryonae dobry den, je to este aktualne? Dakujem 🙂

cryonae
21. nov 2013

@lussy461 ahoj, momentalne som si uz vypomoc zohnala 🙂

janulienkaaa
28. jan 2014

hladám pani alebo slečnu na upratovanie,bývam Bernolákove,novostavba, malý bungalov cena 5 eur na hodinu,raz do týždňa cca 4 hodiny,ďakujem

hruska777
11. feb 2014

baby, keby ste potrebovali umyt okna v ramci uz jarneho upratovania emoticon🙂) , pripadne ak hladate spolahlivu osobku na upratovanie, tak dajte vediet do IP, dakujem

meme
16. feb 2014

@janulienkaaa ahoj,chcem sa ta opytat ci si uz nasla pani na upratovanie.mamina mi byva v bernolakove a hlada pracu na par hodin denne.je na polovicnom invalidnom a potrebuje pracu.dakujem.moj mail:aghova.adela@gmail.com

janulienkaaa
20. feb 2014

Ďakujem ,našla sa jedna šikulka,mladá holka,ale poprípade si Váš mail odložím,keby náhodou,Pekný deň
@meme

ronicek
23. feb 2014

Ahojte,
ak by mal niekto zaujem o upratovanie v ramci bratislavy a blizke okolie rada to zoberiem.
Takuto pracu robim uz cca 2 roky mam 2 klientov a su velmi spokojni.
Som cistotna,svedomita urcite budete spokojne.
mam vlastne auto takze mozem prist kamkolvek.

tesim sa na ponuky.

monnamir
2. mar 2014

Ahojte🙂 ak by chcel niekto upratat v okoli Dunajskej Luznej tak rada upracem🙂
Skusenosti mam ...🙂
Dakujem 🙂 a zelam pekny den

nikol411
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisa4588
5. mar 2014

Mam zaujem

vladko883
24. mar 2014

Ahoj, hľadáme niekoho na upratovanie v Bernolákove. Pravideľne, dva až tri krát týždenne, prípadne dohoda. Máme troch drobcov a nie že by sme nestíhali, ale máme málo času na seba a chceme to zmeniť 🙂. Verím, že sa niekto nájde. Prípadne, skúste poradiť. 😉 ďakujeééém 😵