Nájde sa niekto, kto aranžuje kvety?

petka_s
20. okt 2008

najdu sa zeny ktore radi aranzuju kvetiny?
rada by som nasla zo par typov ako skraslit byt
a sprijemnit si den 🙂

kasian
20. okt 2008

rada poradim aku mas predstavu

slnieckova
20. okt 2008

rada sa necham inspirovat 🙂 tak len prispievajte 😀

petka_s
autor
20. okt 2008

aranzovanie sa mi paci,ked som chodila na zakladku
velmi sa mi to pacilo a chodila som na kurzy..
teraz si tak doma chcem urobit nejake bonsaje a tak..
len som si ziadne kvetiny nenasusila..
kde by som tak zohnala nieco pekne na aranzovanie?
napr.aj na tie bonsaje?
a ty co rada aranzujes,hm?🙂

titkovamiriam
20. okt 2008

pridam sa aj ja,rada si davam kvety do vaz,ale aj susim a farbim rozne travy a potom z nich robim dekoracie na vianoce velku noc a podobne,mam od susedov prectat tak ten mam vzdy za zaklad a potom co pride pod ruku,inak co som kedy spravila a bolo super bol asi 40cm ,,stromcek,,so sisiiek-lepilasom viazala jedno poschodie za druhym ozdobila som to cervenymi maslami a farebnym lakom na vlasy-trvalo mi to cele asi hodinku a na trhoch by to mozno stalo aj styry stovky,rada sa inspirujem casopismi a robim si veci sama-cely rok nieco zbieram,susim a potom vyrabam.tym ze pracujem s farbami mavam aj inspiraciu v praci 😀

petka_s
autor
20. okt 2008

no len moja chyba bola ta ze som si nic nenazbierala a teraz nieco
zohnat v tych kvetinarstvach..nieje to bohvie co..
titkovamiriam-mas aj nejake foto co si robila?mozes mi poslat mailom?

titkovamiriam
20. okt 2008

nemam ja si to nikdy neodfotim ☹ ,vzdy fotim len deti 😀 -keby som nahodou nieco nasla tak ti poslem

petka_s
autor
20. okt 2008

oki,ja ti dam potom mailovku..

maryah
20. okt 2008

ahojte, milujem aranzovanie... rada aranzujem ikebany, kytice, na vianoce rozne svietniky, venceky na stol... na velku noc rozne dekoracie tykajuce sa toho sviatku... sezonne aranzma... proste to milujem a rozbim to s radostou aj pre moju rodinu 🙂

petka_s
autor
20. okt 2008

ja tiez na vianoce take kose-nastrihaju sa konariky z ihlic.stromu,
pekne sa do kosov poukladaju a potom tam davam
nejake slamienky co mame odlozene z min.rokov,
potom dam vianocnu retaz okolo atd..
je to krasne ale najkrajsie to robi aj tak moja mamina 🙂

maryah
20. okt 2008

teraz su rozne veci, z ktorych sa da krasne aranzovat...najradsej mam ked z nicoho vycarujem krasnu vec 🙂 velmi ma to potesi.
ja tiez rada aranzujem do florexu...

petka_s
autor
20. okt 2008

to mam rada aj ja 🙂
a nemas ani ty nejake foto s kt.by si sa podelila ?🙂

maryah
20. okt 2008

praveze nemam, ale teraz ked budem robit vecicky na vianoce tak to odfotim a poslem ti to ...

petka_s
autor
20. okt 2008

okey,mozem aj ja potom 🙂

maryah
20. okt 2008

jasne, budem sa tesit 🙂 . posielame si nejake inspiracie. ako dlho uz aranzujes?

petka_s
autor
20. okt 2008

vravim,ze som zacalana zakladnej skole,a do teraz je to asi tak 11 rokov,
ale niektore roky som na to nemala moc casu..
ale veelmi sa mi to paci 🙂

maryah
20. okt 2008

je to relax... ja som isla na strednu za predavacku v kvetinarstve a aranzerku a od vtedy sa od toho neviem odtrhnut... skoda, ze mam na to malo casu

mima1
20. okt 2008

ahojte aj jaaaaaaaaaaaaa sa pripajam. je to moje hobby. teraz sa chystam urobit si nieco jesenne. len este potrebujem dake veci nazbierat z vonku z les. sisky korene a tak.

petka_s
autor
20. okt 2008

na tie sisky sa tesim aj ja 🙂

maryah
20. okt 2008

najlepsia inspiracia je priroda... aj ja kade chodim tak stale len nieco zbierm a pozeram a hovorim si tak z tohoto by bolo nieco 🙂

maryah
20. okt 2008

mate aj aranzersku pistol? bez nej si to uz asi ani neviem predstavit 🙂

mima1
20. okt 2008

da sa toho vela pozbierat len minuly rok som nazbierala dake travy a ususila som to. nafarbila a normalne po case neviem ci tam nieco bolo nakladene zacali z toho vylietavat dake muchy 😠 som rozmyslala dlho odkial mame v byte tolko much ci co to bolo.

maryah
20. okt 2008

ja aj ked dostanem na nejaky sviatok kyticu tak si ju dam usust a potom z toho nieco vytvaram, tiez je to zaujimave

mima1
20. okt 2008

mne uz vsetci hovoria ze co tolko zvlakam a ze naco mi to bude. a potom ked nieco vyrobim a postavim to niekam tak kazdy obdivuje 🙂 .pistol mam som si kupila v baumaxe za 120,- a kedze som dlho nemohla najst k nemu lepidlo tak som nasla taky obchod kde ho maju tak chodim pravidelne. uz ma aj poznaju a ked sa zjavim uz nabera do sacka lepidlo 😀 😀 😀

maryah
20. okt 2008

presne to sa aj mne stava... a naco ti to je, co z toho budes robit, co je to za blbost a podobne veci 😠 , ale ked uz to je hotove tak vsetci, jeeeeeeej ake je to pekne, aj mne take sprav 😀

mima1
20. okt 2008

ja som teraz nasla stranky dake tak som sa potesila a budem tvorit.

petka_s
autor
20. okt 2008

mima1-tak napis link na tie stranky 🙂

mima1
20. okt 2008

a moze sa to? 😅 ja neviem

maryah
20. okt 2008

moze sa to, je tu vela odkazov na stranky, tu sa nesmie reklamovat konkretny produkt, nemoze sa hovorit nazov firmy, ale linky sa mozu posielat 😉
tak nam posli nejake inspiracie prosiiim 😉

petka_s
autor
20. okt 2008

ja sa tiez tesim 😉

mima1
20. okt 2008

wewewe .alinka.sk alebo artmama.sk mozno aj poznate. ja som to videla prvy krat