Nájde sa niekto, kto aranžuje kvety?

petka_s
20. okt 2008

najdu sa zeny ktore radi aranzuju kvetiny?
rada by som nasla zo par typov ako skraslit byt
a sprijemnit si den 🙂

mima1
20. okt 2008

inak vyrabas len take ze susene a aranzovane veci alebo aj dake male veci ako su ozdoby na stromcek alebo kraslice? ja by som chcela skusit tu spendlikovu techniku. co na karton napichas spendliky a potom bavlnkou motas a potom sa to cele zafixuje skrobom a ked to uschne spendliky sa vytiahnu a cele sa to da dole z kartona. robili sme to na zakladke este

petka_s
autor
20. okt 2008

no ja som cackala dom u rodicov,
teraz budu vianoce vo "vlasnom"..
a priatel je dost moderny,
nechce ani decky,
tak uvidime co mi povie na taketo skraslenie 🙂

mima1
20. okt 2008

musis mu to vysvetlit ze to je umenie 😀 😀

petka_s
autor
20. okt 2008

ale namiesto tej pevnej a hrubej tyce by som zvolila nejaky iny prutik 🙂

maryah
20. okt 2008

najradsej robim zo susenych kvietkov, zo zivych, kytice, ikebany, vlastne vselico, ale tie ozdobky, kraslice a take malinke vecicky moc nemusim... je to prilis jemne a nesmies to pokazit... pri aranzovani ked to pokazis tak to mozes napravit... ale to s tymi spendlickami to vyzera dobre 😉

maryah
20. okt 2008

nooo, ta hruba tyc je drsna. tiez by som tam dala nieco jemnejsie 🙂

petka_s
autor
20. okt 2008

http://artmama.sk/?q=aranzovanie/ruze-z-javorov...
to iba tak skrutia tie ruzicky,alebo ako?
je to mile 🙂

mima1
20. okt 2008

ono si napichas spendliky podla toho co chces mat. napr. zvoncek. o jeden spendlik uviazes koniec a potom to tam prepletas tak z kriza alebo lubovolne ako chces. ked je to z kriza tak potom to vyzera ako hackovane. neviem to vysvetlit ale ked budem mat foto tak ukazem

maryah
20. okt 2008

je to pekne, to musia byt velke tie listy aby sa tak dali stocit...

petka_s
autor
20. okt 2008

mima1-som zvedava viem si to priblizne predstavit,
ale na foto tobude lepsie 🙂
tak len aranzujme a potom posielajme foto 🙂
ja sa zajtra chystam do lesa nazbierat nieco 🙂
idem uz hajat,tak sa majte aranzerky 🙂

mima1
20. okt 2008
petka_s
autor
20. okt 2008

jooj,dakujem moc pekne za ten postup 🙂

maryah
20. okt 2008

viem si to asi predstavit. tesim sa na obrazok 😉
teba bavia vyrabat take vecicky?

mima1
20. okt 2008

bavi ma vsetko. aj ked sa to nepodari aspon to skusim. toto si pamätam este zo skoly ako sme to robili a chcem skusit. bolo by to pekne na stromceku

maryah
20. okt 2008

dobru noc aj tebe a nech nazbieras nieco velmi pekne 😉 a nech naaranzujes nieco nadherne 🙂

maryah
20. okt 2008

na stromceku to urcite bude pekne 🙂 . potom ak to urobis tak posli foto a mozno sa na to dam aj ja a vyzdobim si stromcek s tym aj ja 😉

mima1
20. okt 2008

skusim zajtra podla casu. inak sa tesim ked budeme mat svoj dom a budem moct robit vselico. teraz som videla krasne kvety v okne na jednom dome. bol to kvetinac tak valovcek a v nom naaranzovane slnecnice. aj ked neviem ci boli zive ale bolo to kraaasne

maryah
20. okt 2008

ani ja este nemam svoj dom a teraz som momentalne v zahranici a tu sa to tiez neda moc 😢 ale coskoro uz budeme mat prerobeny dom tak ja budem tiez vela aranzovat a stale to budem menit. joooj, uz sa tesim.
ja slnecnice milujem... chcem mat modro-zltu kuchynu a naaranzovane slnecnice 🙂
myslis, ze tie slnecnice v okne boli zive? ja neviem, asi nie, podla mna to boli len tak naaranzovane, ale muselo to vyzerat super

mima1
20. okt 2008

podla mna asi umele. teraz neviem ci su slnecnice. mna teraz napada vselico. napr. paci sa mi vchod domu na jsen a ked tam maju take tie tekvicky. alebo su po travniku porozmiestnovane. alebo rozne vence na dverach. juuuuu 🙂

maryah
20. okt 2008

vence na dverach su pekne...
mne sa paci nieco taketo:

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

maryah
20. okt 2008

strasne pekne su tie veci a rada to robim z umeleho alebo zo suseneho materialu aby to malu dlhsiu zivotnost 🙂

mima1
20. okt 2008

pekne to su pivonky tusim teraz uz sa neda vyrobit ale paci sa mi to

mima1
20. okt 2008

ja umele moc nie. dako mi je to proti. ale obcas nieco pouzijem tiez. ale velmi malicko.

maryah
20. okt 2008

toto je tiez zaujimave... obycajny konarik a do toho sa naaranzuju nejake listky, kvietky... tiez velmi pekne.
ja zo zivych kvetov robievam len kytice, ale pri takychto veciach musim mat po ruke tie umele a susene

maryah
20. okt 2008

jeeej, zabudla som to poslat, tak tu to je:

http://www.shambhala.org/eventimages/ikebana_TR...

mima1
20. okt 2008

inak tie konariky sa mi tazko hladaju. som narocna vzdy sa mi nieco nepaci. 😀

maryah
20. okt 2008

bola si uz na vystavisku flora v brne? ja este teda nie, ale ked sa vraim domov tak tam urcite pojdem 🙂
tam to musi byt nadherne a musi sa to tam hemzit nadhernymi kvetmi.

maryah
20. okt 2008

niekde v lesiku snad budu tie konariky 😉
a teraz tie farebne listky, no nieco nadherne... normalne mam chut ist nieco pekne vytvorit 😀

mima1
20. okt 2008

nie na vystave som nebola. nakupujem rozne veci v baumaxe alebo ikeii alebo tak rozne ked nieco najdem. odkial si? lebo ja to mam do brna kusok dalej 😀