Nájde sa tu niekto z okolia Galanty na kočíkovanie?

tatusik
31. jan 2010

Ahoj, volám sa Jaro a som od 3-mesiačika života mojej nádhernej Soničky na materskej dovolenke(teraz už rodičovskej). Moc sa nesťažujem, Sonička je veľmi dobrá, spinkáva celú noc a ani moc neplače. Presťahovali sme sa pred pol rokom s manželkou zo Žiliny do Čierneho Brodu pri Galante. Mam problém, že mi už s toho pripeká, nemáme tu zatiaľ žiadnych kamarátov ani kamarátky. Som tu sociálne izolovaný!!! Preto hľadám niekoho fajn buď na písanie alebo aj kočíkovanie, kávičkovanie, kecanie. Ozve sa niekto?

zuzana76
31. jan 2010

Jaro, ahoj, skus v oddeleni regiony, najdi si temu Galanta a tam sa spytaj 😉

a inak super, ze existuju aj takyto ockovia 🙂

bambi09
31. jan 2010

Jaro-klobúk dole,môj by už bol v Pezinku 😉 😀 😀 držím palce,nech niekoho nájdeš-aspoň vieš,o čom hovoria mamičky na "materskej dovolenke" 😅 😅

perla200
31. jan 2010

bambi - podobne ----ako jaro obdiv..... ale kludne si s tebou budeme písat🙂

ollski
31. jan 2010

jeeeeeeej, tak skladam poklonu 😉 !!! obrovsku, malo ktory tatino by to dokazal! aspon ten nas isto nie, ten ma dost, ked sa ma venovat detom par hodin 😝

tatusik
autor
1. feb 2010

Dakujem, vsetkým ale podla mojho názoru záleží najviac na dietati, moja Sonicka spinka celu noc od 20 do tej 8. Cez den moc nespinka a vie sa pohrat aj sama a ja stihnem navarit, oprat a podobne prace ktoré su na mne 🙂 .
Zda sa mi to celkom v pohode a mozno to druhe dieta bude opak uvidime....

mirica
2. feb 2010

ahojte - len aby ste sa nečudovali , čo všetko by muži zvládli , keby to tak vyšlo, že zostanú s deťmi doma 😉
podľa mňa to je len o tom , že rodič čo je doma samozrejme pozná zvyky a správanie dieťatka dôvernejšie - vie kedy si vymýšla, koľko spapá a pod. ....ten druhý rodič čo chodí do práce je zákonite s dieťatkom menej a preto je aj neohrabanejší. no a keďže je väčšinou doma matka tak je to potom tak , že je ocko ten bezradnejší.
Ale ak je ocko s dieťatkom od malička , tak je potom šikovnejší s dieťatkom on..
😵 . Je to podla mňa len otázka zvyku , že je dané , že žena sa stará o domácnosť a muž zarába.......ale v súčasnej dobe je už veľa mužov , ktorý by chceli byť doma s detmi - a nehanbia sa za to.....aspoň my stretávame oteckov na ihrisku v sobotu a tí vveľakrát priznajú , že by boli radi doma s dieťatkom 🙂 😀

tatusik- myslím si , že to nie je o tom , koľko malá spinká ....určite by si zvládol aj keby v noci vstávala alebo vymýšlala lotrovinky ......je to o tom , ako svoje dieťatko miluješ 😉 . ke´d prídem domov poviem priateľovi, či sa tiež neprihlási na koníka 🙂 ...on je tiež doma s našimi deťmi , možno privíta možnosť písať si s mužom , čo je na tom ako on. zatiaľ na neho treštia oči , kamkoľvek s malími príde a povia že je s nimi doma on...

len tak mimochodom , on je doma s našimi 19 mesačnými dvojčatami a 6 mesačným drobcom 😀 😀

itsik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danu
10. feb 2010

slavica2 • 1d • Včera o 22:01
ahojte vsetci, moj muz je na rodicovskej/materskej a vytvoril si aj skupinu na FB
"tatovia na materskej" , kedze sa mu dlhodobo nedari najst dalsich
odvazlivcov /zatial su len dvaja realni + fanusikovia/ pre skupinu,
skuste pohladat a doporucit dalsich pls:_)

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#!/gro...