Nájde sa tu žienka z okolia Osla?

katenkaaa
3. júl 2007

Hladam zienku z okolia Oslo, mam 27 rokov, 4-rocnu dceru a manzela 🙂
katka@epost.no

humba
10. okt 2011

juj baby vy uz tako snezite? tu len prsi takze sa to zatial da. Ja planujem kupit kocik Maxi Cosi Mura 4, tak dufam ze bude na snehu ok, tiez byvame na kopceku 😒

sisa00
10. okt 2011

@martinano sme si nechali poradiť cez internet 😠 super kočarik žiadany do snehu na zimu chvala obrovska tak sme ho kupili Espiro enzo evo . Nieje zly ale čakala som lepšie . už sa mi ani nepači taky mohutny mi pride ale inak je fajn . Chceli sme X Lander aj bol obiednany ale mali niake problemy s vyrobou tak sme skončili pri tomto . Ale nestažujem si da sa to . Mam krsnu v poprade a už sa mi chvalila že snežilo 😅 No ja som bola rano v posilnovni a poobede sa mi už moc tlačiť kočarik nechelo 😀 Kedy vam začina snežiť v osle ? nevieme či si mame nechať auto na kritom parkovisku alebo na otvorem . Na letisku

sisa00
10. okt 2011

@humba hned som si ho pozrela pekný je a kremovy juj brala by som 😀 ja som chcela bledej farby a mame modrý ☹

martinano
10. okt 2011

@sisa00 na kolko si nechavate auto na letisku?tazko povedat,kedy zacne snezit,ale chalani moji hovorili.,ze zatial je to v pohodicke, ja som na slovensku.ale minuly rok nasnezilo koncom oktobra 🙄
ja som mala trojkolku do snehu, super tank to bol ,presli sme vsade

martinano
10. okt 2011

@ostrovanka Adi tebe uz svieti 38tt to uz sa fakt malinky moze narodit 😉

ostrovanka
10. okt 2011

@martinano No, ano 21 dni, uz pocitam ...

martinano
10. okt 2011

@ostrovanka tak to verim aj ja, uz mam toho dost 😝

babo79
10. okt 2011

@ostrovanka chcela som v poistovni ma poslali do prdele a ze si mam vybavit ten formular (krava sprosta jasne ze som zabudla aky)ze dieta je automaticky poistene v krajine kde je matka alebo otec((( Eu karticka u nas si mozme vytret prdele s nou..zoberu na nu len akutne probl,Inak dnes som na teba myslela ze budes asi pri porode sama ci mate niekoho kto vam postrazi maleho?ako Alex zvlada skolku a rec??ja sa toho obavam ze bude na nas mlet po Norsky..tiez by sme bud.rok zacali pracovat na 2 babe..

humba
10. okt 2011

@sisa00 no my mame prave dilemu, kedze neviem co cakame tak aku farbu vybrat, mne sa paci ten hnedy ale aj cerveny. Je to taka syta farba. No a moj muzik tiez je za cervenu. tak len teraz neviem potom co ked to bude chlapec. ci to uz je dnes jedno? 🙂 ty mas dievcatko a vravis ze modry...tu som si vsimla ze leti cierny kocik.

babo79
10. okt 2011

@sisa00 to az tolko snehu?? 😖 kde byvate? u nas uz 2 tyzde v kuse leje a strasne fucii..ja mam Jane 3jkolku kociar a nemala som v zime ziadny problem

babo79
10. okt 2011

@lija15 vy ste riadne hore..bozinku len toto cestovanie po tom Norsku..ako budete cestovat na Svk??my sme teraz kupovali letenky na vianoce domov.katastrofa.z Trondheimu uz nic nelieta na priamo ani do Prahy ani Krakow nic..ked sme aj nasli letenku tak nam zase nevyhovoval let odtialto alebo dlhe prestupy na letiskach no katastrofa..nakoniec sme nasli letenky za 1200e spiatocnu hruza aka cena..no priprav sa na zimu teraz uz budu velmi kratucke dni par hod.denneho svetla hruza..vy tam mate pobliz nejakych Slovakov alebo cechov?

babo79
10. okt 2011

inak babizne budte radi ze byvate v blizkosti vacsich miest..my tu na tomto nasom ostroviku ziadne obchody maly rastie strasne rychlo tak sme sa museli vybrat na nakupy..isli sme az 140km do Moirany aby sme viac nakupili.a H&M uplne luxusne ceny super..uz viem ked ste pisali ako sa tu da super nakupit ked su zlavy..uz viem preco..my takto pobliz mame len Cubus a hotovo... 😖 😖

martinano
10. okt 2011

@humba cerveny aj pre chlapca, aj my sme mali pri malom cerveny, kombinovany s ciernou.
@babo79 noooo,ale my sme zistili,ze Norwegian prestava lietat do Wien od buduceho roku, to zas sa mne vobec nepaci,lebo sme to mali super rychle 😒

babo79
10. okt 2011

@martinano a co im tuka??ty vole vsak my musime menit 3 lety pokial sa dohrabeme do Viedne..treaz letime tusim do Amsterdamu a odtial do Wien..ty kkoso vsak uz by mohlo nieco lietat na Svk...keby sme neboli tak hore by sme asi aj na aute isli..ale maly +zima cez tieto hory =samovrazda a kde mas profilovu fotecku??

martinano
10. okt 2011

@babo79 my chodime aj autom,ale prave teraz som sa spoliehala dost na lietadlo, lebo letisko priamo v Oslo, plus z viedne to mame asi len hodinku a pol, no nevadi nebudeme tolko chodit na sk.inak ta linka co chodila nam vyhovovala maximalne
profilovku nemam uz dlho, boli tu nejake nezhody a nepekne IP, od divnych ludi, tak som ju vymazala

martinano
10. okt 2011

@babo79 asi sa nejako dohodli s austrianom,ale teda ten bude mat zas ceny 😠

babo79
10. okt 2011

@ostrovanka od kedy schvalili otcovske na 12tyzdnov prosim ta?(priebezne vas citam spetne
tak som na to narazila)

ostrovanka
10. okt 2011

@martinano Martinka, to si ako zistila, ze uz nebude norwegian lietat do Wiedne??

ostrovanka
10. okt 2011

My uz sme leteli aj takou kombinaciou, ze od nas do Rigy a z Rigy do Wiedne. Air Baltic

ostrovanka
10. okt 2011

@babo79 od 1.7. je otcovska 12 tyzdnov, celkovo 47t

martinano
10. okt 2011

@ostrovanka chalani od nas si chceli letenky objednavat a ze sa ned,aze budu lietat do Salzburgu ☹

ostrovanka
10. okt 2011

@babo79 nakupuj cez internet... lindex.no, hm.no, flust.no atd....

ostrovanka
10. okt 2011

@martinano Nemyslis vazne... do Salzburgu?? no parada, zas problem

babo79
10. okt 2011

@martinano nezhody priamo tu v teme alebo na koni??divne 😖 😖 😖 teda ludia su divny..no neviem co spekuluju..to preto stale Norwegian nema na stranke lety na januar 😠 😠 no co uz my tiez teraz budeme domov chodit len raz za rok takze uz to lietanie pretrpime..vy z Osla to nemate az tak strasne daleko autom.my to mame odtialto 3400km ☹ ..tak vas tu citam a zase aj ked ste v tom Oslo a je tam kopec Slovakov urcite je aj vela probl.zavisti a intrig vsak??ja by som privitala kamosku pobliz mna ale taku moju krvnu skupinu 😀 😀 😀 😀

babo79
10. okt 2011

@ostrovanka chceli sme cez net ale ani za boha som nevedela aku velkost mam kupit malemu vies...je velky.. potrebovala som odskusat.a chcela som hlavne zimne veci.vies co pravdu povediac aj mne dobre padlo trochu vypadnut...teraz sa zase dostanem z ostrova za mesiac to pojdeme na velky nakup jedla tak chodime nakupim a prasnem do mrazaku.tu na ostrove mame len maly coop a icu... 😝 😝

babo79
10. okt 2011

@ostrovanka dakovan za linky pozrem aj tam.aha takze otcovske predlzili od 1.7.pojdem sa na to zajtra popitat do Nav ci sa to uz vztahuje aj na nas..

martinano
10. okt 2011

@ostrovanka ano ano, no to my mozme rovno do Prahy to mame blizsie
@babo79 tu na konovi nie v tejto teme.ked som naposledy pozerala,mali par letov, na januar,ale koncia, ufff tak vy to mate ozaj daleko,ale tak zas na etapy,ze by ste prespali niekde to by sa dalo.po pravde je malo slovenskov s ktorymi sa stretavame to ti potvrdi aj zuzka

babo79
10. okt 2011

@martinano no na konovi im to riadne drbe sem tam..ja sem uz viac menej chodim len ku vam..co sme mali skupinu s babamy co porodili v january zdrave jadro sa presunulo na fb mame tam skupinu a tam si popiseme...a jasne vsak ked mas rodinu a tak tak mas aj ine zaujmy..ale tak som myslela mat tu pobliz kamosku sem tam dat kavicku pokecat,postazovat sa a tak..veru ani ja nemam cas a energiu na nejake caste navstevy.. ked som isla domov v aprili tak sme prespali v hotely a to mas zase 1000nok navyse co je dost.a odkial ste na Svk?

ostrovanka
10. okt 2011

@babo79 nevztahuje sa to na Vas, mozes si usetrit cestu do NAV, vztahuje sa to na deti narodene po 1.7.

babo79
10. okt 2011

@martinano inak oni zrusili aj lety co boli priame z Trondheimu do Prahy aj Krakowa..vsetko prestup v Osle... ☹
co si pamatam Ryanair lietal zo Svedska priamo na Svk ale bolo to nejake male letisko a nenasla som ziadny let na to letisko..teraz som to uz ani nepozerala ci este lietaju...