Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

warholette
8. nov 2016

@lenussska85 zijem v USA a tu sa druhe/stredne meno dava rodinne, napriklad meno po dedkovi, meno po strykovi, meno matky za slobodna.. aby aspon tak pokracovala rodinna tradicia. Napriklad niektore zastarale mena prezivaju ako stredne mena, lebo sa dedia z generacie na generaciu. Manzelov stryko sa vola Thelbert 😝 Stredne meno sa potom pouziva len na uradnych dokumentoch, v beznom styku takmer vobec. Na Slovensku neviem preco sa davaju dve mena, zjavne nie kvoli rodinnej tradicii.

siska53
8. nov 2016

@warholette lebo v zahranici davaju,tak sa musime opicit,ziadna rodinna tradicia.
Co viem, pri krste mozes dat dietatu dalsie meno a to je ako jeho krstne meno. Aj nas sa pytali,ake chceme dat krstne mena detom,ale.my sme dali tie iste ako maju zapisane v rodnom.liste. Aj tak by sme tie mena z krstu nepouzivali pri oslovovani,takze mne to pride zbytocne.

wikisara
9. nov 2016

@sandie96 Jej tak to som sa takto trafila a nie je začo, máš teda veľmi pekné meno. Však uvidíš pre ktoré sa nakoniec rozhodnete, ale aj Vanda je pekne, hlavne aby sa vám páčilo, to je najdôležitejšie 😉

deli06
9. nov 2016

@lenussska85 my sme dali druhe meno "dedicne" po otcovi dedovi pradedoch atd...lebo iba to same som nechcela a mm na nom ttval..tak sme dali druhe,ale oslovujeme iba prvym

talikudelkova
18. jan 2017

Mne sa páči Petra, Tajana, Dianka, Danielka,..

lucika6
19. jan 2017

Ahojte baby co hovorite na meno olivia? Ako nazyvate dievcatka s takym menom? Mne sa paci.
Takisto sa mi paci sofia ale vraj druhe najcastejsie meno minuleho roka, poznate vela dievcat s takym menom? My nikoho nepozname v nasom okoli.
Dakujem

meusicka
19. jan 2017

@lucika6 moje krstna je Olivia a volame ju Olivinka alebo aj Olinka, Oli je to krasne meno. a urcite menej obvykle ako Sofia.

daji
26. jan 2017

Pre dievca Saskia alebo Stela. Cakame druhe miminko ale este nevieme co to bude🙂. Pre chlapca asi Boris alebo Radovan

pnm
10. feb 2017

Mne sa veľmi páči - Xénia. Je to nádherné meno.
Jeho význam: http://mena.wz.sk/vyznam-krstnych-mien-x-z.htm
Aj keď neviem či také dievča potom tak trochu všetci nebudú dávať do nejakého súvisu s princeznou Xéniu z Arabely 🙂

michaelats
12. feb 2017

"NAVRH " Nejake chlap.a dievc.mena???? 😊😊😊

alenocka88
2. apr 2017

Ktoré meno z týchto sa vám najviac páči: Alexandra, Karolína, Amanda alebo Lujza? moc by ste mi pri rozhodovaní pomohli lebo čas sa kráti 🙂

martinka285
2. apr 2017

@alenocka88 Lujza

novana
2. apr 2017

@alenocka88, Karolína.

wejmycatko
7. apr 2017

Ahojte zienky, prosim poradte mi 🙂 Zara alebo Nela?

martinka285
7. apr 2017

@wejmycatko za mňa Zara

meusicka
7. apr 2017

@alenocka88 zalezi od toho ci chce dievcatku hovorit aj inac, napr. Alexandra , moze byt aj Sandra, Alex.... Amanda je stale len Amanda, tak isto aj Lujza. Karolina sa tiez da poevdat aj insie. inac su vsetky pekne.

@wejmycatko Zara je asi menej pouzivane. pre mna skor to... dnes je tych Neliniek dost vela.

synzee
8. apr 2017

Ahojte! Viem že to sem nepatrí, ale prosím vás o pomoc s vyplnením dotazníka k diplomovej práci. Je to anonymné, nezaberie to veľa času a je to zaujímavá a aktuálna téma 🙂 Keď už link otvoríte, nezatvárajte ho pred vyplnením, aby sa správne načítali odpovede. Srdečne ďakujem!! 🙂 (link je absolútne bezpečný, nemusíte sa obývať žiadneho vírusu) https://fsesuniba.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_...

skybielicka
9. jún 2017

@zuzana1971
jedno horsie ako druhe 😋

petranaulicna
16. jún 2017

Jedinečné meno je Petrana (31.máj) nie je také zvyčajné... 🙂

michaelats
11. júl 2017

Dobry vecer 🙂 mozu sa tehotne kupat v termalnych bazenoch ? Dakujem ☺☺

petranaulicna
11. júl 2017

@michaelats mozu ved vela zien sa kupe aj v mori je to v poriadku😉

matrioska86
11. júl 2017

mne sa páčia: Karolínka, Kristínka alebo Klárka 🙂

bodka2213
16. júl 2017

Máte niektorá Hyacintu ?

skybielicka
16. júl 2017

@petranaulicna
Ano, len.more je ine caffee.. v mori sa neda chytit ziaden.bacil, ziadna mikoza, morska voda je ako kazdy vie, lieciva, na rozdiel od bazenov, najma termalnych, ktore su podla odbornikov, .. semeniskom tychto "pliag"... cim je voda teplejsia, tym.viac bakterii sa tam namnozi

petranaulicna
17. júl 2017

@skybielicka sú aj termálne kúpaliská s liečivou vodou... a pokiaľ sa tam nekúpu starý ľudia alebo rómovia tak je to v poriadku....😉

nikuskainak
27. júl 2017

Jednoznacne zeny moje.. nevjiem si vybrat Janka, Viktoria, alebo tatiana??!!

martinka285
28. júl 2017

@nikuskainak tatiana

novana
3. aug 2017
liliuska
10. aug 2017

Ahojte, ake dievcenske meno bez diakritiky by sa hodilo, bolo by najkrajsie k priezvisku "Tomek"?

dalavra
10. aug 2017

@liliuska priezvisko je kratke co je dobre, mne by sa tam hodilo napr.
Michaela. Je to meno s rôznymi moznostami: michala, michalka, miša, miška, michaela, michalka, najhnusnejsia verzia mena je mišisko psisko 🙂