Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

siska53
11. aug 2017

@liliuska co ja viem.. Rozne.. Napr.: silvia, tatiana,tamara... Andrea..dana.. Barbora.. Mne sa tam hodia tieto napr.

clea999
30. aug 2017

Kocky Loriana/Lori alebo Lucia...🙄

marcopollo
4. sep 2017

čo poviete na meno cynthia mate niektora cynthiu

domculik
7. feb 2018
domculik
7. feb 2018

@marcopollo akurat ma jedna kolegyna z USA minule omylom oslovila cynthia [syntia] a som sa pousmiala ze sa mi to celkom pacilo ale uz si viem predstavit ako by sa to na slovensku komolilo.... a musi to ist aj k priezvisku... 🙂

gkristy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katusikkk
18. feb 2018

@domculik
Moja kamoska sa vola Sintia 😀

domculik
19. feb 2018

@katusikkk a je to slovenka ? 🙂

katusikkk
19. feb 2018

@domculik
Ano.😀

candies
19. feb 2018

Mala som spolužiačku Cynthiu :D naša princezná sa vola Valentína 🙂 pre nás najkrajšie meno aj keď nie všetkým sa paci

alenocka88
14. mar 2018

Ja som dala nakoniec Lujzicku a to som sa rozhodla na porodnom boxe len 😁

michaelats
14. mar 2018

@gkristy hahahah jedno horšie ako druhé 😂😂😂😁😁

bielanevesta
14. mar 2018

Pre mňa sú najkrajšie tie, čo majú moje babizne, Natálie a Anabella❤

leivo
26. mar 2018

No predsa Daniela je najkrajsie

dominika7990
26. mar 2018

Drahý chcel Cynthiu no nakoniec je z nej Amélia ❤️

dominika298
15. máj 2018

@mia258 prosím vás zoey je (zouy)neviete či my ho zápisu na matrike

noemi007
18. aug 2018

@vitezova 🖤

jana_eyre
18. aug 2018

pre mna je najkrajsie meno Elma, preto ho ma moja dcera.. je velmi vela peknych mien, ale toto mam najradsej..

didaa
18. aug 2018

❤ DIANA ❤

drimonna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
drimonna
22. feb 2019

@candies 😍 mne sa to meno veľmi páči!

noemi007
22. feb 2019

Baby už sa mi narodilo babo a je to dievčatko a vola sa 🖤🖤🖤🖤Elizabeth 🖤🖤🖤🖤

drimonna
25. mar 2019

@lucinka1104 Čo bolo nakoniec?

drimonna
25. mar 2019

@ada00152 Čo si dala nakoniec? Ja by som dala meno Ren-René alebo Ron...

drimonna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
noemi007
25. mar 2019

Elizabeth som dala a voláme ju Eliz, Lizi, Lizbeth

elementissa
8. apr 2019

@marcopollo môjmu manželovi sa páči Cynthia, ale mne moc nie. Je to len taky backup, mame vybrané už iné (ktoré sa pacia obom), ale Cynthia nie je okukana a určite ich v škole nebudú 2 ci 3 v jednej triede 😊😊

elementissa
8. apr 2019

@siska53 ja mam dve mená úradné (nie ze jedno od krstu), obidve pekne na rodnom liste a som vďačná 🤗🤗 keď som bola malá (presťahovali sme sa na dedinu) a tam sama Zuza, Simona, Nikola, Jana, Lena, Kata a také a nikto nebol Daniela Emanuela 😎😎😎 len ja. A doteraz za celý svoj život som nestretla človeka s takou kombináciou. Nikdy by som svoje meno nezmenila. Mala som sa pôvodne volať Sasanka (to však na Kramároch neprešlo) a hoci sa mi niektoré dedinské deti "posmievali", lebo oni mali meno ako každý tretí spolužiak, vždy som si užívala výnimočnosť a to, že som bola "iná" ako ostatné deti. Všetci ma poznali. Každý sme iný, ale keď dá rodič svojmu dieťaťu netradičnú kombináciu mien, je jeho povinnosťou aj vychovať ho k tomu, aby bol hrdý na to, že nie je Jožko Mrkvicka, ale že má krásne meno, ktoré je naozaj jeho vizitkou. Ja som nikdy nepomyslela na to, že moje deti by mali jedno meno. A pri dvoch si každý môže vybrať ako ťa budú volať 😎😎😎😎

mravvcek
22. jún 2019

Deana
Ella
Zoe,Zoana
Tamara
Tiana
Lea
Sandra,Sanny
Sarah
Leonie

savoya
23. jún 2019

Mne sa paci talianske meno Sandra a finske meno Minken.