Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

avanka
17. aug 2009

My budeme mat, ak bude dievcatko Dianku, aj priezvisko nam zacina na D 😉 tak to bude spolu ladit

meinkonka
17. aug 2009

a est som zabudla na nas druhy vyber dievcenskeho mena a to Aurelia /domacky Lia/ a chalan bude Markus /uz je to viac menej iste/ cize uplna suhra nie? 😀 mm chcel nejake historicke mena

lucinka1104
autor
17. aug 2009

A ktoré je podľa vas teda lepšie Leona Balková alebo Timea Balková?

meinkonka
17. aug 2009

lucinka myslim ze Timea je lepsie, aj Leona je good ale 😉 mozno skor Lea Balkova

lucinka1104
autor
17. aug 2009

díky

alexandrah
17. aug 2009

lucinka - obe sa fakt hodia!!! neviem sa rozhodnut ... ale timea sa mi paci viac ... ale leona sa asi viac hodi ...no asi som nepomohla ...

lucinka1104
autor
17. aug 2009

do pôrodu sa snád rozhodnem 😀

efcso
17. aug 2009

lucinka, ale dufajme (v 6. tt sice moooc skoro rozhodovat o mene, hlavne ked nevieme, co to ozaj bude baba, no nie?), ze sa aj vyda a nebude mat to priezvisko... no ak to bude chalan, chudak, cely zivot ze lea balko 😀 😀 😀

lucinka1104
autor
17. aug 2009

no jasné ja viem že skoro, ale chlapec je jasný Tomáško a vraj to bude baba to mi dala mama vyveštiť, aj ked ja tomu veľmi neverím 😀

uankab
17. aug 2009

ahojte, zaujimava tema... my sme sa s manzelom jednoznacne zhodli na Magdalenke 😵

zuzana1971
17. aug 2009

luci mne sa k tvojmu priezvisku lea ani leona nehodi, skor timea, ale ak chces tip na meno L tak aj Linda je pekne a podla mna dobre to zneje Linda Balkova...mne sa Linda paci, ale najlepsia kamoska ma Lindu, by mi to neodpustila keby som sa po nej opicila 😀 , no a ja pre zmenu zacinam rozmyslat o mene Natalka 🙂 len neviem ci nie je vela Natalok

lucinka1104
autor
17. aug 2009

môj muž nechce o Linde ani počuť ja nechcem na L skôr somchcela na R lebo LUky je po mne Lucia Lukáško na L tak druhé som chcela po mužovi na R no ejmu sa páči len Timea a Nela žiadne iné 😝

chelsee
17. aug 2009

my mame Erin a podla nas je to najkrajsie meno inak by sme ho malej nedali 😀 a platit sa za zahranicne mena urcite nemusi ani nemusis nosit ziadny doklad ze sa to meno niekde pouziva 😉 rodila som na sk tak preto viem

zuzana1971
17. aug 2009

luci a ako sa vola muz?

zuzana1971
17. aug 2009

Luci urob mu zoznam mien, podla mna tvoj muz nema sajnu ake vselijake pekne mena existuju 😀

lucinka1104
autor
17. aug 2009

Richard 😉 ja sa tým preto tak trápim, lebgo chcem vybrať naozaj pekné meno Lukáš je podľa mna krásne a rovnako krásne meno musí mať aj moje dievčatko

zuzana1971
17. aug 2009

no neviem ci pri tvojom tvrdohlavom muzovi nebude lepsi predsa len ten Tomasko 😀
Na R>Roberta, Rebeka, Ramona, Rafaela, Rachel, Rea, Renata, Renée (mam po ruke knizku tam je ako zenske s dvoma e a muzske s jednym e), Ria, Ricarda, Rike, Rita (to je pekne), Robina, Romana, Romy, Rosa, Rosalia, Rosalie, Rosanna, Rose, Rosella, Rosemarie, Rosi, Rosita, Rossana, Rowena, Roxana, Ruth...knihu som kupovala vo Viedni, tak hadam aspon takto trochu napadov popri slovenskom kalendari

ivkaivka
17. aug 2009

ahojte, my sme si to s manzelom rozdelili. On vyberal chlapcenske a ja dievcenske. Nikto druhemu do toho nekafral. On vybral Daniela a ja Oliviu. Budeme mat dievcatko, tak musi drzat pusu a krok 😀

etuska
17. aug 2009

Nasa dcerka ma 2 mena:Michaela Katarina-lebo sa nam pacili obe 😅
Krasne dievcenske mena su aj:Gretka,Zuzanka,Zoana,Nina,Mia,Niamh(citaj Níf),Kristina...

Mne osobne sa viac paci Nela ako Timea 😉

alexandrah
18. aug 2009

ivka - dobre ste si to rozdelili ... ja som isla este dalej, ccem mat hlavne slovo pri oboch 😀 ale v zasade sa zhodujeme ... uz mame aj taky vybrate 4 mena, takze do zasoby ... inak aj daniel je pekne ...
etuska - aj nasa dcerka by bola Michaela.
zuzana - ja by som dala podla mna najkrajsie meno, bez ohladu na kamosku ... co je to za naj kamoska, ked nepredycha 😀 a je fakt vela natalii, len u nas v robote za posledne cca 2 roky pri 5 tehotenstvach 2. a ja som mala jednu kamosku nataliu, a bola to najväcsia krava na sveteee. inak by sa mi to meno pacilo, ale mam ho tak spojene s nou, ze nikdy. a moja kamoska zase dala 2 dceram natalia a alexandra. sranda ...

loss
18. aug 2009

ahojte
ja tiez vyberam najkrajsie meno ale nejak sa neviem rozhodnut chlapcek je isty Alex ale dievcatko vobec neviem mozno Lara alebo May 🙂

lucinka1104
autor
18. aug 2009

zuzka dakujem 😵

zuzana1971
18. aug 2009

mojmu exovi sa pacili len take skarede mena, neviem si predstavit, ze by som mu dala volnu ruku pri vybere mien 😀 , teraz je uz fuc, tak si mozem dat meno ake chcem 😀, tomu sa tesim najviac 😀 On ale chlapcenske chcel tvrdohlavo len jedine egoisticky po nom Vladimir, no urcite nie, ked si spomeniem na Meciara, Lenina, atd...okrem toho sa mi nepaci, ked rodicia s volaju napr jana a jozef a msaju 2 deti a obidve sa volaju po nich, to mi pride take egoisticke a bez fantazie, u mna je jedine iste dieta sa nebude volat ani Zuzana ani Vladimir
😀

miroslava72
18. aug 2009

ahojte

Pre nas bolo to naj pre dievca.....jednoznacne Melissa...zhodli sme sa no tom obaja 🙂 🙂 🙂

ale mali sme vo vybere aj Marketu a Miriam-zneju pekne (chceli sme meno na M) a mne sa este paci i Anabela

alexandrah
18. aug 2009

zuzana - uplny suhlas, esteze uz je prec, inak, super foto!!!

deina2005
18. aug 2009

ja som svojej malej dala meno Aimee (ejmi)

civavava
18. aug 2009

Ahojte, ak budeme mat dievactko my, bude sa volat Zinaida 🙂

daniela1983
18. aug 2009

znami maju Koru

lenuska11
18. aug 2009

U mna vedie Ninka 😉

lenka1108
18. aug 2009

ahojte.tak my mame Scarlett.pre nas je to najkrajsie meno.

keby som mala niekdey druhe dievcatko tak budem rozmyslat medzi menami ANABELL,SHALEYSHA(salisa),ISABELL,
LORELAY,SASKIA...
som maniak na zahranicne mena 😅
zo slovenskych mien asi Natalia ale vo forme NATALIE. 😉