• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie dievčenské mená

17. júla 2017 
autor
inak je aj vo tvare Adriena a ta Loriána na to čo hovoríš aj ked mi aj tak neprejde ale Lori je milé
18. jan 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Loriana je pekné, aj skratka je pekné... nemajú ju ako skomoliť, myslím, že máš ešte čas spracovať muža, začni ju tak volať a on si zvykne :grinning: tak to fungovalo aj u mňa :wink:
18. jan 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka1104 Ale Timeike ste krásne meno vybrali, úplne jej pristane :slight_smile:
18. jan 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem mam aj krásne novéfoto len nestíham pridať možno cez víkend
18. jan 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme Evku, voláme ju aj Evinka alebo Bobuľka :slight_smile:
18. jan 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@matidami No čo myslíš ty k tým dvom čo už mam doma pasuje viac Nikola, Loriana, Adriana, Rebeka, Olívia , Zaira alebo Nela....v nemocke ked som rodila Timeiku dala jedna že Samea ...Timea - Samea :grinning:
ja čas mam no on ked raz povie nie tak nie chlapčenské mame dve to je jednoduché
18. jan 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už som si zistila že sa ti píše bud Sameah, alebo Sameea lebo som ani nevedela či to vôbec existuje také meno
18. jan 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame Bianku :slight_smile: ale pacilo sa mi Bella,Mia, Adelka,Tamarka :slight_smile:
18. jan 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sameea celkom pekné, nezvyčajné :slight_smile:
18. jan 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sice by tieto mena u mnazela nikdy nepresli a nebudem mat ani tolko dcer,ale celkom sa mi pacia aj Molly, Ruthy, Erin-(airin) alebo aj Siobhan-je to irske meno a vyslovuje sa to šivon. Dalej Roishin-vyslovuje sa to rošin. A este Shirley. Nakolko zijeme v Irsku,tak sa na mna lepia tie irske mena :slight_smile: ale
nakolko nie sme irska rodina,tak tieto mena nebudeme mat urcite.
18. jan 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poradili by ste mi nejake pekne dievcenske meno (moze byt aj netradicne),aby sa hodilo k menu Sarah? :slight_smile: Dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jan 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mne sa paci meno Vivien:D teda take dam aj dcerke:D
22. jan 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yane ahoj, neviem preco ale hned mi napadlo Mariet/Marieta, netusim ako sa to pise...alebo Emily...ale to je podobne ako Amely :dizzy_face:
22. jan 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollski Emily nie,Skor ta Amely vsak :slight_smile: MAME JU medzi tipmi a co hovoris na meno Saskia? :grinning:
22. jan 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yane mne osobne, ale to je len moj nazor :wink: skor ta Amely ku Sarah...Saskia mi pride take z uplne ineho sudka, drzim palce pri vybere :slight_smile: Sarah sa vyslovujete aj s tym H?? ci iba Sara...
22. jan 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yane mne sa ku sarah hodi hanah,alebo lara
22. jan 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
naj meno je Jasmina:slight_smile:
22. jan 2011 o 15:48  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najkrajšie dievčenské meno je určite NADINE a nie len preto, že ju máme my doma :dizzy_face: a dalšie pekné sú: Ashlee, Mandy, Jackline, Maria Kate, Chanel ...
22. jan 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Margita :wink: ked niekedy v dáááálekej buducnosti pribudne ku Gregorovi sestrička, tak bude Gitka :slight_smile:
22. jan 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame dom Jessicu a keby bolo druhe dievcatko, tak bysa volalo Liliana alebo Nelly
22. jan 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollski normálne Sarah prezyvky ma: Sárinka,Sára :grinning:
22. jan 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páči: Valentína, Emma, Ella Michaela :slight_smile: :slight_smile:
tieto mená sme mali vybrané pre dievčatko ale včera v 26.týždni sme sa dozvedeli radostnú ale šokujúcu novinu že čakáme nakoniec chlapčeka :grinning: :grinning: takže teraz riešime meno pre chlapca :grinning:
9. feb 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre mňa najkrajšie je Beátka a ked bude druhé dievčatko tak Grétka :slight_smile:
9. feb 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme Rebeku ,Beky , Bebe, Rebečka ,Rebekita
9. feb 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som na začiatku tehu fičala na mene Jasmina,ale potom som sa nad tým zamyslela...Jasmina Kožušková,moc to nejde dokopy s číro slovenským priezviskom...Zostanem pri slovenskom mene,aj tak mi to už pomaly lezie na nervy,tie všakovaké zahraničné mená.... :unamused: Aj tie vyjdú z módy,si myslím a vrátime sa späť k tim našim :wink: A tiež myslím na to,aby to bolo meno,z ktorého nebude mať moje dieťa v dospelosti komplexy... Takže si budeme vyberať z mien Natálka,Ninka a Jakub,Adrian... :slight_smile: :slight_smile:
11. feb 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa už od 19-tich páči meno Elizabeth a ak budem mať dievčatko tak bude mať toto meno.A páčia sa mi aj Emily,Jasmin,Sofia,Gabriela,Tina,Nela,atď. :slight_smile:
12. feb 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najnovšie sa mi začalo páčiť jessica
12. feb 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páčia mená Nela, Alexia, Elissa a Selena - z tých, čo sa dajú nájsť v našom kalendári (rozšírenom). ešte neviem, čo to bude, ale predbežne som rozhodnutá pre Selenu, chcem meno, ktoré zapasuje aj ako-tak k priezvisku a nemá ho teraz každé druhé dievčatko... lebo Nela napr. je naozaj krásne meno, ale teraz ho dáva strašne veľa maminiek :unamused:
12. feb 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám doma Emmku..a dalšie dievčatko by bola Nelka :dizzy_face:
24. feb 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@duracelko a čo tak Richard, Nikolas, Adrián,Sebastián, Damián, Jonas,
27. feb 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok