Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

lucinka1104
autor
27. feb 2011

no my sme naše posledné babo potratili Mala to byť Nikolka ak by bolo dievčetko teraz to chcemne skusiť o rok až dva a bude bud Nela, Nikola alebo Olívia 😵

lucinka1104
autor
27. feb 2011

@lussy23 je to faj ale mne sa viac pači Jenyfer Dženy....Dženifer

lucinka1104
autor
27. feb 2011

@edita84 Grétka je krásne

lucinka1104
autor
27. feb 2011

Mne sa pači Mia ako skratka z Michaely lebo Michalea je nadherné meno ale Miša, Miška to nemusím skôr Mia michalela - mia

edita84
27. feb 2011

@lucinka1104 dakujem 🙂

domigb
27. feb 2011

Ja mám Stellu.... 🙂 🙂 🙂 a je to poriadna hviezda.... 🙂 🙂 🙂

mimara
27. feb 2011

Pre mna je najkrajsie meno nasej malickej lasky..Nelka..cize Nela

tatiana77
27. feb 2011

ahojte...my mame doma Sonicku a som nadovsetko spokojna, pretoze sa mi paci, ked zakricim toto meno..otoci sa malo dievcat...vela mien sa stale opakuje......este sa mi paci Diana, Olivia, Emily, David, Matej....no chlapcenske su asi dost opakujuce...hihi....

ani3012
27. feb 2011

Slovensko má prvú malú Šeherezádu 😀

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/regiony/sloven...

natali2701
27. feb 2011

Len tak pre inšpiráciu 😉 Mená pre dievčatká jednoznačne Amélia, Olívia...no najviac u nás vedie Kornélia 🙂 znie to tak honosne, kráľovsky a aj skrátena forma "Nela" je pekná. No a pre chlapčeka- Šimon, Eliáš, Teodor, no bohuziaľ v tomto som bezmocná, keďže drahý trvá na Alexandrovi (z úcty k starému otcovi)....nejako to snáď prežijem, ak bude raz malý Šaňo 😀

habibi78
28. feb 2011

Rose...... 😵 😵

lucustek
28. feb 2011

@lulu939075 ahojky, moje krsniatko sa vola Charlotte 😉
a ja osobne mam najoblubenejsie dievcenske meno Amanda

katie1
28. feb 2011

@lucustek Ahoj aj mne sa paci Amanda... Aj poznas nejaku u nas?

janemari
28. feb 2011

Ahojte tak aj ja hladam meno pre moju krasavicu,ale nejako sa nemozem rozhodnut 😅 Vzdy som verila,ze budem mat chlapca a zrazu,ze to bude baba,no tak babo rad 😀 Ale snad sa inspirujem od vas. 😉

katie1
28. feb 2011

@janemari Vidim, ze mas v profile Lauru. Myslim, ze velmi dobry vyber 😉

fialocka357
28. feb 2011

Ahoj mne sa pacia dievcenske mena Lucia, Michaela a zo zahranicnych Lizzy, Shane a Ashley

anjelicek26
28. feb 2011

@ani3012 - hmmm Seherezádé Janová, ta bude rodicom hodne vdacna za to meno 😕

janemari
28. feb 2011

@katie1 Laura sa mi zda take neutralne,vystizne.Mala som povodne vybrate k priezvisku Veronika,alebo Eliška,Daniela ale paci sa mi aj Rebecca a Lilien 🙂

lucustek
28. feb 2011

@katie1 nie nepoznam ziadnu amandu na slovensku ale ked som bola este mensia tak sa tak volala jedna spevacka 😀

lucinka1104
autor
28. feb 2011

Amanda je pekné meno aj Aneta

samonka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
samonka
4. mar 2011

🙂 ja mam 5 deti. tibor ma 9 rokov 😉 potom je veronika ona ma 7 rokov 😎 potom sarah ona ma 6 rokov 😀 potom je barborka ona ma 4 roky 😕 a najmladsi je samko on ma 2 roky a som este tehotna a bude to dievcatko a bude sa volat kristinka. 😲

samonka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinka1104
autor
4. mar 2011

@samonka to ste tak planovali toľko detičiek z takým pravidelným odstupom?
Kristínka je krásne meno take anielské

evicka1
4. mar 2011

mne sa paci sarai a karolina

koggo
4. mar 2011

Nam s manzelkou sa paci vivien. len mame dilemu ako by sme ju volali doma. Viva? To je divne trochu.

katie1
5. mar 2011

@koggo Moja neterka sa vola Viktoria a cela rodina ju vola Viva. Okrem mna. Spociatku mi to tiez prislo divne, ale teraz mi to uz ani nedojde...

daniella_vivien
5. mar 2011

@koggo napriklad vivi, vivien , viva 🙂 mne sa to paci aj nasa dcera sa tak vola 🙂

koggo
5. mar 2011

My uz doma mame Viktorku tak to bude Viki a Vivi🙂

mpg
5. mar 2011

Niekedy je dobre dať si to meno aj do súladu s priezviskom, aby to neznelo nejako zvláštne.
Ja mám len syna, keby sme boli mali dcérku boli sme dohodnutý na mene Natália.