Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

vivienkatka
5. mar 2011

ahojte ja mam doma malu slečnu vola sa Vivien a velmi sa jej to meno paci 🙂 doma ju volame vivi alebo ona sa vola sama mimi , 🙂

vivienkatka
5. mar 2011

@koggo ahoj my mame doma vivien a volame ju vivi , vivuska alebo mimi

solinkarka
5. mar 2011

@vivienkatka aj nam sa to meno velmi paci..nebolo problem s nim na matrike?

vivienkatka
5. mar 2011

vobec nie 🙂 normalne ma v rodnom liste napisene ze Vivien a nebol nikde problem este sme ju dali aj pokrstit a tiez nebol problem farar ju bez problemou pokrstil a to bola krstena v kosiciach v dome svatej alžbety, a to že nieje v kalendari ma netrapi meniny som jej dala podla francuzkeho kalendara.ma 10 marca meniny.a poviem ti uprimne ked ideme niekam hned si jej meno zapametaju aj sa im paci jej meno aj jej lekarka od prvej chvile si pamata jej meno.a keby som este raz mala vybrat meno pre nu tak zase vyberiem vivien . 🙂

ani3012
5. mar 2011

@anjelicek26 Po Šeherezáde máme prvého Onura 😀 Onur Lakatoš 😝
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zaujimavosti/p...

solinkarka
5. mar 2011

@vivienkatka je naozaj peknucke...ked budeme mat dcerku urcite sa tak bude volat 😵 tak to je super ze nebol problem hadam by ani u nas nebol 🙂

ingaaa
5. mar 2011

My sme premyslali nad Liliien, Kiara alebo teraz ma napadla par dni dozadu Anita.. tak neviem favorit bola Lili ale tak strasne vela Lilien je teraz ze ma to troska odradza a Anita je iez peke meno a malo puzivane

tatiana1985
5. mar 2011

@ingaaa no nad anitou porozmyslaj,,mne sa velmi paci 😵 😵
s tou Lili mas pravdu, nevravim ze je to skarede meno, ale je ich vela teraz... a ako volaju take 15-18-20rocne slecny,,,vzdy Lili? neviem , pytam sa 😕 😕

pipinopka
5. mar 2011

My mame doma malu Charlottku a meno jej naramne pristane.
🙂

ivka1603
5. mar 2011

@ingaaa
Namiesto Lilien skús porozmýšľať radšej Vivien, to sa mi teda viac páči 😉 Predstav si, že bude mať tvoja dcérka 30-40-50 rokov, ako ju potom budú volať? Lli? to je smiešne 😀 Ale Vivien sa hodí aj pre 2-ročné dievčatko aj pre 50-ročnú zrelú ženu...je to veľmi ženské a také sexi 🙂 Týmto som vážne nechcela nikoho uraziť, len som si napísala svoj názor 😉

ingaaa
5. mar 2011

lilien je tiez pekne pre dospelu podla mna vivi a lili je to iste a vivi ma uz bratranec takze uz je v rodine to nechceme.. este porozmyslame..

ollski
6. mar 2011

@ingaaa hlasujem za Anitku 😉 ...poznam len jedine dievcatko s tymto menom, ma asi 6r...Liliniek je teraz naozaj vela...

ingaaa
6. mar 2011

@ollski aj ja poznam len jednu anitu ale ta ma 28 . no porozmyslame.

kaara1980
6. mar 2011

teraz frčia naozaj samé Liliany (to som zvažovala pred 5 rokmi,ked som čakala mimino-ale bol chlapec)Nelky,Karolíny atď.Ja poznám Anitu len Soul 😀 .My sme sa rozhodli pre Luciu (Páči sa nám, ale je aj z numerologického hladiska dobré meno).Ale ako prvé ma napadali Simonka,Laura,Klára a Alžbetka.Ale priateľ chcel Patríciu,Veroniku...Tak sme dali kompromis a bude Lucia. 😀

lola11
6. mar 2011

@ingaaa jeej my mame teda dost podobny vkus na mena - strasne som chcela Lilien alebo Lianku, potom Kiaru - mame doma Kristianka, tak by sa to aj super hodilo. No aj Anita sa mi paci, ale kedysi som chcela Anetku 🙂 🙂 No a s tou Lilien ma odradza to co aj teba - strasne zacina byt "in" a ja nechcem aby mala moja dcerka(ak teda cakame bambulku) v triede este 2 spoluziacky Lilinky. To iste plati aj pre ostatne mena co sa mi pacia pre dievcatka - Laura, Ema, Nela, Ella - fakt ich je strasne moc. No a este som mala roky favoritku Alexandru - ale ako som uz kedysi pisala, tak Saša ma dost odstrašuje 😒 😒

marika3678
6. mar 2011

No my máme Kristínku, Ažbetku a Grétku. Na trikrát sme mali v zálohe aj chlapčenské - Jakub, ale akosi nevyšlo 🙂 Pri Grétke sme sa nevedeli rozhodnúť vyberali sme z Hanky, Tamarky a Elišky. Ono v podstate žiadne meno nie je škaredé a našťastie ,každému sa páči niečo iné!!! Už len vybrať to správne pre našich anjelikov! 😉

ani3012
6. mar 2011

@marika3678 to si krásne napísala: " ....žiadne meno nie je škaredé a našťastie ,každému sa páči niečo iné!! " 🙂

gabuci
7. mar 2011

@marika3678 veľmi krásne si napísala,žiadne meno nie je škaredé.Máme doma tiež Kristínku,no a staršiu mám Gabiku.Strašne sa mi páčila ešte Rebeka./Ja nie som Gabika/

vati
7. mar 2011

My mame doma Vanessku a Timejku a teraz cakame tretie babatko bude to dalsia slecna a este sa nevieme rozhodnut ake meno dame k nasim dvom slecnam. 🙂

zuzana1710
7. mar 2011

my sme Zaira Tatiana.

ivka1603
7. mar 2011

mne sa od detstva páčili mená Tatiana, Katarína a Svetlana.....aj svojim dvom dcéram som dala meno Tánička a Kačenka....tretia už nebola dcéra, ale keby to vyšlo, bola by určite Svetlanka 🙂

anet2212
7. mar 2011

ahojte, tak mi mame mena: Nikolasko, Nancy (Nensy) a teraz cakame Amy (Ejmy) ale zacalo sa mi pacit aj Ashley (Ešli) ale aj Noemy 🙂 no vsetcia si uz zvykli na Amy tak to asi necham tak 🙂

lucikan
7. mar 2011

u mna dievcenske meno vedie Juliana, znie nadherne, ale zial manzel zatrhol, potom Olivia sa mi tiez velmi paci, hlavne ked sa skrati na Oliv. Ale ak sa nam dalsie zadari dievcatko, bude Laura, lebo taka je dohoda s manzelom - ze ja som mala konecne slovo pri chlapcenskom mene a on bude mat pri dievcenskom. Aj Laura je krasne, len skoda ze je take rozsirene teraz.

miroslava72
7. mar 2011

A my mame Melissu. a este sa mi paci Anabela. Aneta ci Anita krasne mena a Julianu mam neter-tiez nadherne.

katie1
7. mar 2011

@miroslava72 Melissa je nadherne meno 😵 Bez vahania by som ho dala dcerke. Ale priatelovi sa nepaci 😒 Jemu sa paci Melánia. Ako malu volate skratene - Mel alebo Meli?

miroslava72
7. mar 2011

@katie1 aj my sme ho dcerka vybrali bez najmensieho zavahania-hned ako sme si ho povedali bolo to jasne-a volame ju Meli,Meliska, Melinka-ale paci sa mi i Mel-to je uz take zenskejsie a tiez i Lisa.
Co sa tyka Melanie tiez nadherne meno a tiez to moze byt Mel,Meli,Lani 🙂

evinkal
8. mar 2011

mne sa páčia Alexandra,Lea,Angelika,Mandy,Nancy,Daisy,Veronika,Natália,Connie

pipinka82
13. mar 2011

@anet2212 🙂 Ashley je peknučké meno a aj Amy 🙂

ja som tiež na zahraničné mená 🙂 mne sa ešte páči Keira (Kejra) Trisha , Alisha, 🙂 Keri , Zara , Zoe, Kim, atd..

a ešte Rebeca, Nicol, Simona,Karin,Virginia. 🙂

maggie2
13. mar 2011

@pipinka82 Nicol je hlavne mužské meno, Rebeca sa väčšinou v angličtine píše Rebecca.

pipinka82
13. mar 2011

@maggie2 tak Nicola 🙂