• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie dievčenské mená

4. septembra 2017 
ahojte.... :slight_smile: .....nám sa strašne páči Diana.....tak uvidíme či sa to splní, alebo či budeme musieť hladať nejaké to chlapčenské meno
12. apr 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia65 a sarah michelle ma aj priezvisko gellar ??? :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka9999 moja mala sa vola DIANA :grinning: :grinning:
12. apr 2011 o 21:19  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olivia Hannah :slight_smile:
12. apr 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elizabethn connie je krasne meno pre male dievcatko.ja ked to meno pocujem,tak si hned predsatvim malicku connie talbot http://www.youtube.com/watch?v=QWNoiVrJDsE bambulka spieva asi od 1:50min,no cele video je rozkosne :slight_smile: videla som to sto krat,no vzdy mam slzy v ociach.si predstav ze taku malu uzasnu connie mas ty doma :slight_smile: kedze mas nemecke meno,tak sa to podla mna bude hodit.zo zahranicnych mien su krasne,mia,luna,kyra,hannah,sarah,no ku connie by podla mna slo nadherne layla . layla a connie :slight_smile: to je celkom mile,nie? :slight_smile:
12. apr 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka9999 ja som diana,som rada,ze sa ti moje meno paci :wink: dobre sa mi s nim zije :slight_smile:
12. apr 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka aj mne pride na um to dievčatko , je skvelá, ale aj kravička connie z rozpravky ..a jej babka je clara... tak to moze mat do dvojice mena :slight_smile: connie a clara :grinning:
12. apr 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,my mame DOMINIKU a je to prekrasne meno,ktore vybral svojej princeznicke hrdy ocino.. :wink: :wink: :wink:
12. apr 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elizabethn presne ako Ti napísala @stella231 určite sa rozhodneš dobre. Ku nemeckému priezvisku typu Neumann, Neuwirth atď. by som určite nedávala meno anglického pôvodu. Ale to je iba moja rada.
12. apr 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka jaj Diana je kráásne meno , aj mne sa páči, absolútne univerzálne a svetové
12. apr 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 a to som si myslela, že takého mena u dievčať ani niet :slight_smile:
12. apr 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka to je dobrý predpoklad.... :grinning: ...ked sa tebe dobre s ním žije, tak sa bude určite aj mojej dcére :slight_smile:
12. apr 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maggie2 veru tak.....nedá sa mu ani škaredo povedať....len pekne :slight_smile:
12. apr 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka Layla s nemeckým priezviskom? Och nie...
12. apr 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella231 ze kravicka connie,to ani nespominaj :grinning: ziadna kravicka radsej a nech hrdu maminu len to male strbave dievcatko napada.ale clara je tiez krasne alebo carla.connie a carla.ale tam sa mi uz to "c" moc nepaci a za "k" by som to menila.a teda klara,karla. @maggie2 dakujem pekne :slight_smile: mne sa tiez diana paci,som rada,ze mi nasi take meno dali(vtedy bola princezna diana in :wink: ) a moj muz chce aby sa raz nase dievcatko tak volalo,no to uz ja nechcem,na svete je tolko krasnych mien,tak naco sa obmedzovat na to,ktore uz v rodine je.aj ked keby si to naaaahodou moj muz presadil,tak by som bola ok s tym menom,lebo sa mi paci :slight_smile: @jedina30 dominika je prekrasne meno,to je jedine ,na ktorom sme sa s muzom zhodli ako o moznom mene pre nase dievcatko -ak raz bude :slight_smile:
12. apr 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maggie2 pokial to nie je layla slivkova,tak v tom az taky veliky problem nevidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka9999 no mne hovoria kadejako,diana,dianka,didka,didus,dia,diduska(tak ma len moja starka vola :wink: )...ale vacsinou dida.mne sa to paci v kazom prevedeni.lebo som na to zvyknuta.ale da sa aj skaredo povedat-dianisko :grinning: :grinning: :grinning: ale take pozna len ta,ktora to meno nosi a vymysla po nociach ako sa jej ,meno da skomolit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka Ja v tom vidím, pretože ak mám nemecké priezvisko, nebudem predsa dávať orientálne, turecké, juhoslovanské a podobné mená, keď manžel nie je takéhho pôvodu. Nepotrebujem aby niekto vopred si moje dieťa zaklasifikoval do nejakej kategórie kam nepatrí. Veľa ľudí má predsudky. Čo myslíš? Aké mená sú u Číňanov a Vietnamcov čio sa udomácnili na SK najpopulárnejšie? Áno - Katarína, Anna, Jana. Chcú aby ich deti zapadli do spoločnosti.
12. apr 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám Natáliu. Páčilo sa mi aj Karin...
12. apr 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maggie2 joooj,tak ja zas nerozpytvavam mena ako ty.mne je jedno odkial layla pochadza.mne sa to paci.odkedy poznam piesen od erica claptona,tak som si to meno zamilovala.krasne je http://www.youtube.com/watch?v=9_jpWumPnxc ja si nemyslim,ze pri vybere mena by mali rodicia zvazovat,ci je vhodne dat americke meno k nemeckemu priezvisku(teraz tapam,neviem odkial je layla) pokial sa to vysosne nebije ako so slovanskym priezviskom,tak ja v tom problem nevidim.keby mali rodicia uplne preberat ktore mena su k akym priezviskam vhodne,tak by nemali pomaly z coho vyberat :grinning: .podstatne je aby sa im pacilo a pre nich nieco znamenalo ,nie riesit geografiu :grinning:
12. apr 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka9999 asi sme staromodne :grinning: ale to meno je krasne a hlavne nezne :slight_smile:
12. apr 2011 o 22:18  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som vybrala pre malého Timotej a som na to hrdá veľmi sa mi to stále páči...
12. apr 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 Diana je podla mna naj ženske meno, aj ked ja mám doma Alex, ale Didi bola moja veeeeelká dilema a často to teraz lutujem, aj ked moju divožienku si neviem predstavit s menom Diana, ona je proste Alex ako vyšitá :slight_smile: ked budem mat druhé dievčatko, nerozmyslam ani sekundu :slight_smile:
12. apr 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka layla nie je africke meno?
12. apr 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčenské sa mi páči NATAŠA
12. apr 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalifa28 co ti ja viem? :grinning: :grinning: :grinning: ja neriesim odkial je :grinning: mne sa paci :wink:
inak akurat pozeram dear john film a je tam kocka co sa vola savannah.krasne meno.v usa dost pouzivane.len som zacal pozerat a kocka sa predstavila tomu johnovi a ako povedala i`m savannah,tak som ostala taka,ze jeeej,pekne meno :slight_smile: jasne,ze to neberiem ako mozne meno pre nejake nase buduce dievcatka,len to tu tak spominam kedze sa tu dievcenske mena spominaju.keby sme boli v usa,tak by som to mozno zvazovala :slight_smile:
12. apr 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka ja len na margo tvojho prispevku (teraz tapam, neviem odkial pochadza meno layla) :slight_smile:
12. apr 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timotej akurát že toto je téma dievčenské mená :wink:
12. apr 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jasminet no ved to som aj mala na mysli :slight_smile:
12. apr 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok