• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie dievčenské mená

12. februára 2017 
ema,zara,sofia,nina,
7. máj 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Tak mne sa lúbia mená Cynthia, Tímea, Laura a chlapčenské Radovan, Radoslav, Marian.
7. máj 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stella a Aurora :slight_smile:
7. máj 2011 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naša malá je Emma Sofia, druhá bude Nina Sofia a naj kamoška mojej Emmky Sofie je Zoja - tiež pekné snáď ak by bolo aj tretie bábo dievčatko :grinning:
7. máj 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@edusik aj ja som chcela mat emu sofiu,ale nakoniec mame len emu.lebo manzelovi sa nepacilo,aby mala nasa mala dva mena :slight_smile:
8. máj 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abbey1 no my čakáme ževraj zas chlapa, ale z týchto 3 mien som úplne nerozhodná :slight_smile:
8. máj 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@huxy my sme zas k tomu došli tak, že sme chceli Sofinku, ale zdalo sa nám to také tvrdé k priezvisku, chceli sme aj Evu - to zas bolo zlé kvôli Vianociam, blízko Evičky bola Emmka a tak vzniklo Emma Sofia :slight_smile:
8. máj 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..my sa chystame malej dat meno Lilien,...aj ked manzel ma stale prehovara na Alexandru alebo Saskiu,ma smolu.
11. máj 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...existuje vela krasnych mien, cije pekne, zalezi od nas, nasho videnia a citenia si myslim :slight_smile: urcite by som brala do uvahy meno celkovo, pre dietata alebo aj dospelu zenu ci muza, spojenie k priezvizku a tiez krajinu, kde bude zit....pretoze to meno bude nosit vase dieta a nie vy... :wink:
11. máj 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka.ott aj mne sa paci Aurora a Stella.... Ale ked spomeniem Aurora, kazdy si klope na celo.....
A este aj Saskia, ale to by mi tiez nepreslo.... Mozno to bude chlapec, a to uz potom fakt neviem....
11. máj 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simba13 aha,na toto meno som zabudla.to bolo prve meno,ktore som chcela.ale nakoniec som chcela nieco slovenkejsie :slight_smile:
11. máj 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, poraďte prosím. Manželovi sa veľmi páči meno pre dievčatko Sandra. Neviem ale ako by sme ju mohli volať zdrobneninou. Veď predsa keď sa s ňou budeme mojkať, oslovovanie Sandra mi príde také nemilé :D :D Nemáte v rodine nejaké Sandry a ako ich voláte?
17. máj 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzuli08 sandy? to znie celkom fajn :slight_smile:
17. máj 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietocek55 No to sa mi tiež páči, ale čo nejaká zdrobnenina Sandička ? Alebo Srandička ? :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzuli08 sandynka.. :slight_smile: tak ju nebudete volať zdrobnene.. :grinning: vymysliš si nejakú zvieratkovskú prezývku napríklad :slight_smile: môj manžel chce dať nášmu malému meno Hugo.. a ja tiež lamentujem že ako ho budete volať zdrobnene.. Hugy.. Huginko.. nic moc.. no píli mi s tým uši tak to už asi bude Hugo.. a budem ho volať chrobáčik xi xi
17. máj 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietocek55 Tí naši chlapi :D
17. máj 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzuli08 kolegyna ma Sandru a volaju ju Sanny, Sanuska :slight_smile:
17. máj 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietocek55 hugo je pekne meno ale ja si vždy pri hugovi predstavím fantoziho:slight_smile:
mne sa páči juliana alebo anabela
17. máj 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my mame doma Nelu,povodne sme mali vybranu Tamaru ale manzel to zmenil na poslednu chvilku.A veru som rada aj malemu sa toto meno viacej paci a malej hovori Nelinka :slight_smile:
17. máj 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Po dlhom debatovaní s mojím milým , sme nakoniec vybrali pár mien pre naše dievčatko...sú to : Laura, Linda, Melinda a Melisa ...... štyri mená , ktoré sa nám páčia a v pôrodnici si snáď z týchto vyberiem také , ktoré sa bude najviac hodiť k tváričke a povahe nášho drobca. ... môj drahý to necháva na mňa, že ja isto vyberiem správne :slight_smile:
18. máj 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa pacia ruske mena - Alexandra, Zoja, Natasa, Alexej, Nikolaj, ani neviem preco :grinning:
18. máj 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme Paulínku....a krajšie meno nepoznám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa najviac páčia mená:
CHLAPCI: Nikolas, Kristián, Sebastián, Marek, Patrik
DIEVČATÁ: ako 1. určite Viktória
2. Diana
3. Sabína
4. Lujza
19. máj 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jednoznačne Sebastian, Samuel, Nela moje deturence:slight_smile:
19. máj 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre mňa najkrašie je RADKA- lepšie som vybrať ani nemohla :slight_smile: synovi vyberal manžel-DAVID
19. máj 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adela, barbora, marketka, eliska, katarina, radko...klasika :grinning:
19. máj 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hanka, Hanička, :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaaty jaaj, hanicku som zabudlaa :dizzy_face:
19. máj 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám malú Viktóriu ale páči sa mi aj Lujza a Nina
19. máj 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám malú Viktóriu a som s menom spokojná, pekne jej poviem Viki alebo Vikinka
19. máj 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok