• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie dievčenské mená

17. júla 2017 
Mne sa pacia Hanka, Vikinka a Tamarka. No pre nase dievcatko sme vybrali Ninka :grinning:
12. jún 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marija Tiez sa nam paci Melania. Obavam sa vsak zdrobneliny tohto mena. Ako ju ludia, babky, ucitelky volaju?
18. jún 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 my máme susedu Melániu už je to stará pani a volajú ju Melána je to hrozné ale samotné meno je pekné, len sa to nedá inak nejak povedať
18. jún 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Loren, to je meno mojej dcerky :slight_smile:
18. jún 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás je momentálne naj Jasmína, ale veľmi veľa mien sa mi páči: Miriam, Veronika, Romana, Lesana ...
18. jún 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 no ja ju volam Melinka alebo Meli, babky ju volaju Meluska, Melusik alebo Melanka a sestricka u nasej Dr. jej hovori Melanecko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale najcastejsie Melinka a Meli :slight_smile:
19. jún 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame Elissu a volame ju normalne celym menom a sem tam Elisska ale vacsinou Elissa. Stary rodicia jej hovoria Eli. Ja velmi nie som za zdrobneniny a ine skratky mena.
@katie1 Melania je pekne meno :wink:
19. jún 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mape tiez sa mi nepacia na niektorych menach zdrobneniny, ale realne sa tomu clovek bohuzial nevyhne. Vidim to na neterke, ktora sa vola Viktoria. Nepaci sa nam zdrobnenina Vikinka a i tak to casto pocuvame, pretoze ludia - ci pribuzni alebo ucitelky, lekarky atd. ju tak automaticky volaju...
19. jún 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 no to mas pravdu, ze sa tomu neda vyhnut, hlavne u nas na Slovensku. Tu v anglicku sa zdrobneniny nepouzivaju aj ked skratky mena ano. Tak nasu maximalne budu volat Eli alebo El co je celkom fajn.
19. jún 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte - prosím Vás - poraďte mi nejaké pekné meno pre bambulku, nevieme sa s manželom zhodnúť a začínam panikáriť.....lebo už len 2 mesiace - a my nemáme ani šajnu o mene :grinning:
19. jún 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miavin daj tipy a zahlasujeme :wink:
19. jún 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta moja - keď my bááárz nemáme - čo sa páči mužíkovi - nepáči sa mne.... no ale dám:
Victoria, Sarah, Noemi, Emma-Alexandra, Nathalie..... :slight_smile:
19. jún 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miavin Sarah je nadherne,aj ja som chcela Sarah,ale nakoniec sme sa dohodli na takych beznych menach.. :slight_smile:
19. jún 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka0007 dík, fakt sme si mysleli, že to budeme mať jednoduhšie,..... no ak sa nezhodneme - bude po maminke :frowning2: - manžel chce Miroslavu - Mirku
19. jún 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miavin moj manzel chcel od zaciatku Janku,ale o tom som nechcela ani pocut.. :grinning: nakoniec sme sa ako tak dohodli na Michaele a to uz som tiez bola v 8.mesiaci,no a pri druhej sa mi uz nezdalo az take hrozne ked by sa volala po mne :slight_smile: je to uz mozno pre niekoho staromodne ale nakoniec sme sa teda dohodli ze to bude Janka a bolo vybavene.. :wink:
19. jún 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
My máme doma Aimie /Ejmi/,, v ang. Amy. :wink: Voláme ju normálne Ejmi, v školke Miminka... :grinning:
19. jún 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
My sme si prešli menami Ema, Natálka a Simonka - ale najmä preto, že teraz je veľa dievčatiek, ktoré sa tak volajú, chceli sme zvoliť niečo iné... mala sa najskôr volať Miroslava po mne - tak to chcel mm, kedže sme sa nevedeli dohodnúť. Nakoniec mi schválil Jasmínku. Asi preto, že majú meniny v jeden deň. :slight_smile:
19. jún 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my sme zvolili Kvetoslavu-kvetku.V nasom meste je jedina s takym menom.Teda co sa tyka detí.Jedina v skolke a jedina asi bude aj onedlho v škole :slight_smile: :slight_smile: ale jasminka je tiez nadherne meno :slight_smile:
19. jún 2011 o 20:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
takže dievky:
Miroslava, Catherin, Lea, Nathalie, Noemi, Victoria, Sarah, Saskia, Emma-Alexandra....

štartujem hlasovanie -.........................teraz
:grinning:
19. jún 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michaela, ale tiez sme uvazovali nad Rebekou, Radkou, Elou
19. jún 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julianka, Zoja :slight_smile:
19. jún 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@miavin Noemi
19. jún 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucinka1104 mne sa inak tiež veľmi pači Elissa nomne manžle zatrhol všetky mená len tu jeho Nikolku a Klaudiu nie ale kedže my voláme deti skratkami lebo sme dali také mená, kde sa to hodí tak aj tretie tak vyberáme , Luky, Timi, Niky......
19. jún 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame Gretku a Adelku :slight_smile:
19. jún 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miavin z Tvojho vyberu sa mi paci Sarah a potom Saskia :slight_smile: ...a mozno pre inspiraciu, doma mame Laru :wink:
19. jún 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zuzana357 pekné men áa aj Lara je krásne
19. jún 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miavin Noemi (Poznám 3. ročnu Naomi-nie noemi a je to zlatučké. Ked hnevá,mamička ju volá Nao !)
Druhé miesto Victoria a tretie Miroslava. :slight_smile:
19. jún 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucka127 a z tých mojich sa ti ktoré pači?su hned nad tvojim príspevkom
19. jún 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miavin Lea je velmi pekné a neni časté, mysli na to že to dieťa to bude mať na celý život, tie zahraničné tu u nás no neviem niektoré deti tu trpia lebo sa to meno nedá ani skrátiť ani zdrobniť tu je zvykom zdrobniť a detičkám to svedčí, ale aj Mirka sa ešte dá. čo tak Margarétka skrátené Grétka. Poznám jedných čo majú aj Hortenziu, mne sa páči Leona.
19. jún 2011 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miavin Z tych co si dala sa mi jednoznačne páči Noemi.... inak Miroslave sa dá hovoriť všelijako, mne hovoria Mirka, Mia, Mimi alebo Mima, ale v detstve som nemohla prezit, ak mi v skole povedala ucitelka celym menom :grinning:
20. jún 2011 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok