• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie dievčenské mená

27. júla 2017 
sofia je pekne,ale uz to ma kazdy druhy pes co sa mi nepaci. :rolling_eyes: Povodne slovenske meno je Zofa a to si isto nikto nechcel dat..tu su mena kocky ktore Vam pomozu a su uz uzakonene-z blbych serialov a filmov sice ale co uz.-aspon pomozu.. http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny_na_Slovensku
Neviem kedy pride ta doba ked sa budu davat pekne rydze slovenske mena. Poznam jedno dievca- Scarlett Oskvarkovu :grinning: tymto ju zdravim,chuda moje.. :slight_smile:
12. aug 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
najkrajšie sú také, ktoré nemusíš zdrobnovať a hneď sú pekné a končia sa na nika :slight_smile:
12. aug 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@radlinka v tvojom prispevku som nasla meno Ellie...nemas skusenost s tym,ci nebude problem na slovenskej matrike?Alebo,je tu nejaka maminka,ktorej dcerka sa tak vola? :wink:
12. aug 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka1104 ja mam sestru ELLU...a paci sa mi nella, klara, mackenzie, lujza, stella
12. aug 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luna22 jako ja dominika a toto sa mi paci
12. aug 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lylyna ahoj, u nás jedna pani má vnučku menom Emily, síce bývajú v Nemecku, ale meniny oslavujú aspoň zatiaľ na Emíliu 24. novembra :slight_smile:
12. aug 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicka83 aj som si myslela že na emiliu ale niekde som čitala že v januari na emu tak neviem, ale tak skor asi na tu emiliu.
12. aug 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicka83 ale aj tak som neni ešte rozhodnutá, chcela som velmi Eriku, ale vela ludí ma odhovara, čo ma štve a páči sa mi ešte Emily alebo Elissa, no uvidíme, ale už nikomu nepoviem, bude prekvapenie :slight_smile:
12. aug 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ono zas treba aj ratat s tym ,ci to meno pre dieta bude lahko prononciovatelne a ci hlavne neobsahuje vela R, respektivne aj na nevhodnom mieste.Kamoskine zlaticko ma presne-problem s R a doteraz si hovori JEBEKA! :grinning:
A hold kolko poznate dospelych ludi ktorym bohuzial pan boh tuto schopnost nenadelil :confounded: Aspon ze ma o to vacsiu motivaciu sa jej venovat :slight_smile:
12. aug 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Alexandra, Natasa, Aneta, Barbara, Sarlota, Selena, Emily, Vivien, Viktoria, Lori, Leticia.
12. aug 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazde druhe- elllla, nelllla, stelllla, emmmma, lea, sara, sofia, preto tolko L, lebo take v poslednej dobe davaju cim viac jedneho pismenka tym viac interesting
12. aug 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lizatko1009 mne osobne z tychto jedine Emily sa mi paci.
12. aug 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmulinko len keby povedali Milka, tak asi nerozdycham, ja keby som mala dievca jednoznacne Natasa, lebo taku ani nepoznam :grinning: a malo kto ma take meno.
12. aug 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luna22 Veronika je velmi pekne a aj podla knihy stastne meno...akurat uz v rodine mame, tak nebudem opakovat.
12. aug 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nathalie111 nie, nebude problem, vselijake mena uz na matrikach maju, neboj :wink:
12. aug 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lylyna z týchto Elissa
12. aug 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lizatko1009 mne sa zda byt Natasa take hrube meno a k Matuskovi sa vobec nehodi..Matusko je tak '' lahodne '' meno...velmi sa mi paci,ale Natasa mi znie ako ruska tajna agentka...ale suhlasim,ze malokedy sa stretavame s tymto menom.
12. aug 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauricka ale máš aj iné na nika
12. aug 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmulinko mne sa take paci, lebo to je take meno, ze sa s nim nestrati, take silne zenske meno, ale urcite by som rozmyslala aj nad inymi, hlavne sa musi pacit rodicom a aby sedelo aj ku priezvisku, nam Matus sedi, lebo aj druhe je na M.
12. aug 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lizatko1009 ja som asi jedina,ktora nevybera mena podla priezviska-vyberame podla inych kriterii...pri dcerke sa nam absolutne nehodi k priezvisku-co mi teda zily netrha :grinning: , mame moc slovenske priezvisko...ale k chlapcom sa hodi velmi.
12. aug 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna jednoznacne vyhrava Ester. Nie slovenska verzia Estera...lebo ten co tam dodal to A bol fakt nejaky umelec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. aug 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cmulinko Sme 2.Veď hlavne baba sa s priezviskom dlho "neohreje".A ak sa zaľúbi do chalana s nepravým priezviskom?Čo si ho nevezme,lebo jej nepasuje k menu?
Veď aj tak sa nazývame len krstnými menami a priezviská ozaj len v dokumentoch a podobne.Preto som mená vyberala,aby mali pre bábo i pre nás určitú symboliku,či inak boli pre nás srdcovky. :wink:
12. aug 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoj aj my budeme mat babo ešte nevieme čo to bude ale mena mame taketo margarétka hanka stella a eliška na 1 mieste a chlapci šimon timotej marko jakub teodor a tadeáš
12. aug 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka32 ja som Margareta dost dlhe meno
12. aug 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lizatko1009 moja neterka ma 6 mesiacov a dali jej meno Greta co je skratene z tvojho mena :slight_smile: inak ja mam tiez dlhe meno Magdalena :slight_smile: ale cely zivot ma vsade volali len Magda...neznasala som to.Jedine moja svokra ma vola Magdalenka :dizzy_face:
12. aug 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednoznačne Mária
12. aug 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lylyna absolútne sa nenechaj odhovárať druhými, vyber podľa svojmho vedomia a svedomia, čo druhých do toho! mne mama hovorila,že Kristínu nie,lebo Kristíny sú šalené....... ????????? to už čo má byť? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
podľa mňa je dôležité,aby človeka ľudia vedeli pekne volať..... Sebastian je síce pekné,ale Sebo je otras a všetci ich volajú Sebo... a podobne.....
12. aug 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lizatko1009 mas prekrasne meno!!!!! nadherne.margareta znie super a ked je dievcatko malicke,tak ju mozno volat gretka a to je krasne.vasi skvelo vybrali :slight_smile: fantasticke meno :slight_smile: jedno z mojich favoritov pre dcerku(ak raz bude)
12. aug 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abbey1 u nas to velmi hrozi,ze sa dcera vyda za zahraniciara :grinning: ,takze jej slovenske priezvisko posluzi naozaj len na kratku dobu.Ak sa vyda tu v Irsku tak kludne moze mat aj meno Salome O' Sulivan a to sa mi konc paci :grinning:
12. aug 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
podla mna najkrajšie meno je sarah,aj ked bude už babka bude to zniet pekne :slight_smile:
12. aug 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok