• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie dievčenské mená

8. apríla 2017 
pre mňa osobne bolo dôležité,aby bolo v mene R, verím tomu,že to dodáva človeku nejakú silu charakteru alebo tak....
12. aug 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Isabella,Sophia,Vanessa :slight_smile:
12. aug 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak no ja som to počula, asi v ako v ktorom kraji..ved práve a pekne znie, neda sa jej škaredo povedať a nie je také časté..
12. aug 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukujka no nestras:slight_smile:
16. aug 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paulita PAULA je krásne meno!:slight_smile:
20. aug 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my mame pripravene jmeno Natalie,naty ..kdyz bude zlobit, bude to Naťour :grinning:
20. aug 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karin a Bianka :slight_smile:
20. aug 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusinkaj toto su podla mna dve najkrajsie dievcenske mena!!! :wink: :wink:
20. aug 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lylyna podla ma je Erika skvele meno:slight_smile: my mame teraz nasho chlapceka Erika..a aj v dievcenskej podobe je skvele..lebo presne, zle jej nepovies..je to proste pekne meno bez komolenia a aj v zahranici a kdekolkvek sa predstavi bude zniet normalne...podla mna Erza urcite nebude..to som nikdy veru nepocula:slight_smile:
20. aug 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa páčia trošku netypické mená...také aké majú sesternicine dcéry Berenice a Damiana ale úplne naj a tak sa bude volať dcérka(ak budem mať :grinning: ) je Deborrah... :slight_smile:
20. aug 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@m.i.r.i Erža je na Alžbetu, aj ked nechápem ako :slight_smile: lebo používa sa na Eriku
20. aug 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sa mi páči Paulínka, ale viacej chcem meno s r-kom, žiadna Laura, či Lara, Kristína sa mi spája s kamoškou,ktorej sme vraveli Krisa :slight_smile: tak možno bude Klára, Karolína, až nadíde čas
20. aug 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alzbetka,Sara,Emma
20. aug 2011 o 15:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak moje naj su Lucia, Lea, Lilly ale aj klasika ako Katarina...proste Katky u mna ficali vzdy :slight_smile:
20. aug 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daniela :wink:
20. aug 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sonička :slight_smile:
20. aug 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soni1 súhlasím :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alecka aj my máme Žofiu(11 rokov), ešte Esterku(6.).A chlapcov Šimona(10) a Jonáša(1) :slight_smile:
21. aug 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alena76 pekne mena ste vybrali pre deturence :wink: .aj ja som teraz uvazovala nad Jonasom, ak by bol chlapcek, ale mame Dorotku :grinning:
21. aug 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rolak nuz u nas v praci aj v skole sme vsetky eriky volali erza.. :unamused:
21. aug 2011 o 14:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som Marianna a dcera bude Marina, manzel je Marek a syn bude Marko.. :slight_smile: nechceme dat rovnake mena, ako mame my, ale zase chceme ostat v podobnej linii :wink: a najma MM inicialky zachovavame :slight_smile:
21. aug 2011 o 14:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusinkaj he he, ja mam Karin a krstniatko Biancu. dobre si napisala :grinning: teraz cakame opat, este nevieme co a pravdepodobne ked bude dievca tak asi bude Barbora. Hoci sa mi pacia mena ako Zoja, Ester, Zara, Karolina, Viktoria.....no bude problem vybrat. tak baby piste a inspirujte ma, chlapcenske uz vybrate mame :slight_smile:
21. aug 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este by som chcela napisat, ze je fakt vela krasnych mien a aj uplne jednoduchych ale ludska hlupost a skodoradost je tak strasna, ze zena si 100x rozmysli ci bude s okolim bojovat a obhajovat zakazdym meno ktore bude jej dietatko nosit. mne sa celkom paci Hana, na vychode by ju volali Haňka :angry: , Dorota -Dora, Emilia, Emily- Milka, Mia - Zmia...... :confounded: niektorí ludia vedia byt fakt ubohy....
a spomenuta tu bola Erika, tak aj ja poznam nejake Eriky a veru casto ich volaju Erža alebo Eržika :frowning2:
21. aug 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tiez sme velmi dlho hladali meno pre nasu slecnu, kedze uz pri prvom sme sa poucili (vola sa Tomas), ze kde sme sa pohli, kazdy druhy chlapcek sa volal Tomasko :slight_smile: Dlho sme vyberali - Mia bolo meno, co sa nam najviac pacilo (Inak je to vlastne skratka od Marie), tiez sme sa bali, ze je budu hovorit zmija.....Tak sme vybrali Simonku. Ked sa nasa mala narodila, nahlasili sme meno Simona a moj muz sa na poslednu chvilu rozhodol, ze dame druhe meno - Mia. A dobre urobil, ked sme zacali chodit von, zistili sme, ze Simoniek je tiez vela, takze castejsie pouzivame druhe meno. Zatial si z nej nikto nerobil srandu, aj ked..... A mimochodom pozname dalsie dve Mijusky..... Niekto sa tu pytal - nebol problem so zapisom, nikto nic po nas nechcel. Ja som spokojna a paci sa mi, ze mame Simonku Miu - SiMiu :slight_smile:
21. aug 2011 o 23:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alecka vidim, ze mame uplne rovnaky vkus-odpadnem :grinning: dorotku som mala tiez vo vybere :slight_smile:
22. aug 2011 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alena76 rovnaky a dobry :grinning: :grinning: :grinning: . mne sa este pacila klara, ale moj muz nechcel :unamused:
22. aug 2011 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my sme s vyberom mena mali tiez velky problem zacali sme pri Nikole a nakoniec sme sa rozhodovai medzi Emou a Nelou a Nela to vyhrala.Každemu sa to meno paci....:slight_smile:
22. aug 2011 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellie vybrali ste super. my uz mame v rodine Simonky a fakt je dobre v takom pripade pridat kratsie meno. aj ta skratka je super Simia :slight_smile: jmy mame dlhe priezvisko tak preto by sme chceli kratke meno. vyberame tak aby fakt na tom ihrisku a potom v skole nebolo v triede po 5 Neliek, Emmiek, Viktoriek...... a vcera v noci ma jedno napadlo, ked to bude dievca bude sa volat Ria :slight_smile: a hotovo. povieme to az tesne pred narodenim aby nemohol nikto namietat, he he
22. aug 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lylyna tak som zvedavá čo si vyberieš. mne sa Erika páči. A ak ona sama nebude reagovať na oslovenie "erža", tak si všetci zvyknú oslovovať ju Erika. A kombinácia Erika a Patrik je perfektná.
22. aug 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok