• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie dievčenské mená

4. septembra 2017 
@alaado ja som diana a hovorili mi ked som bola mala dianka,diduska,didus a teraz som dia,dida.najradsej mam dida :slight_smile: s menom som max spokojna.som rada,ze mi ho nasi dali.moj muz chce zas aj dcerku dianku,no mne sa moc nepaci,ked sa davaju mena po rodicoch,tak preto som to zavrhla.ale keby som sa ja inak volala,tak by diana bola horuci kandidat :slight_smile: a dominika je tiez na zozname nasich oblubenych :slight_smile: dobre si vybrala :wink:
inak sofia a viktoria su krasne mena,obe su krasne,no je velikou pravdou,ze je ich uz ako maku.tak ako v mojej generacii je kazda druha katka a janka a zuzka,tak teraz ficia sofie,viktorie.ale na to,,ze su to mena krasne,sa nic nemeni :wink:
21. sep 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj ja sa asi viac priklanam k Dianke,diky za odpoved baby :wink: . Aj nas maly ma meno po mužovi Adam,a ja som Alena a muž chcel dat meno malej po mne,ale to by uz asi bolo moc :grinning:
Dnes som v novinach pozerala novorodeniatka v TTnemocnici a asi z 20babetiek sa 5 volalo Ema,normalne som nechapala :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my budeme mat Tamaru ale velmi sa mi paci aj Nela
22. sep 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angelina :slight_smile: Angelika a vsetky ostatne su tiez kraaasne :slight_smile:
22. sep 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a nejake pekne na M?
22. sep 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mgurnak Margaretka-Gretka,, :dizzy_face: ,Magdelenka, :dizzy_face: Marta-Martulka, :dizzy_face: ,Martina, :dizzy_face: Miriam :dizzy_face: Marcelka :dizzy_face: Marika
22. sep 2011 o 14:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme včera vymysleli meno Laura, a neviem či to nie je až príliš populárne...
27. sep 2011 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mgurnak Melánia, Mia... :slight_smile:
27. sep 2011 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mgurnak - Monika, Miriam, Magdalenka, Miska, Marika,
27. sep 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky, bola by som rada, keby ste mi trošku poradili :slight_smile: ...rozhodujem sa medzi dvoma menami...Možno sa vám vôbec nebudú páčiť, ale čo vám znie lepšie k priezvisku? Manžel by chcel veľmi Ester a mne sa o kúsok viac páči Sára...Len neviem, čo sa viac hodí k priezvisku...Ester Szabová, alebo Sára Szabová? Termín sa blíži a ja fakt neviem.... :frowning2:
27. sep 2011 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ester Szabová znie lepšie podľa mna, ale obe mená sú veľmi pekné. :slight_smile:
27. sep 2011 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mgurnak a co tak klasicke meno Maria. Je to take krasne meno. Mne sa napriklad paci v podobe "Maja" - je to take poeticke :slight_smile:
samozrejme, nevieme tvoje priezvisko - je dolezite aby to aj tam sedelo.
28. sep 2011 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barcabejby ester...
28. sep 2011 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tej Ema a Ella manii nerozumiem ani ja. Mena ako take su to velmi pekne a hodia sa takmer ku kazdemu priezvisku, ale ja by som ich detom nedala, lebo kazde druhe dievcatko sa tak vola. Ked si predstavim, ze by som sa mala volat tak ako moje dalsie 3 spoluziacky, tak by mi to vadilo. Mamicky dosiahnu presny opak - namiesto originalneho mena maju ich dcerky meno uplne tuctove.
28. sep 2011 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam baby.....marcelka som ja:slight_smile: a martin je moj manzelik, takze asi ostane martinka po nom, kedze uz mame syna a ten je zasa po mne...marcel:slight_smile:
28. sep 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Avojte ,ja mam stale dilemu ake mam dat mojej dcerke meno, kedze ona mi na mena nejako v brusku nechce reagovat tak a ja sa neviem rozhodnut.Ked som cakala chlapcekov mena dievcatok som mala vybrate a teraz ked cakam dievcatko zial neviem mam dilemu.Podla coho si vy vyberate? :confused:
28. sep 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@dianka3 Diana, Mária, Emilia, Loriana, Stella, Nicolle, Olivia, Timea, Tamara, Sára, je strašne veľa krásnych mien
28. sep 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@dianka3 ja by som dala Natalku, Nati, Natali, Natalia, Natalka
28. sep 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka1104 :slight_smile: no prave to ze su vela peknych mien len pre ktore sa rozhodnut? :unamused: Aj mne sa pacilo meno Natali, ale mam v zalohe elison,neomi alebo naomi,tifany , co myslis? A inac Diana som ja :slight_smile: cize podla seba by som jej urcite nedala :sweat_smile:
29. sep 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mne sa pači Noemie a Elisn no neviem ešťe Kristínka by bolo fajn
29. sep 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mgurnak Michaela
29. sep 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia375 @pici @lussyp Baby ďakujem za názor.....Ester vedie 3:0 :slight_smile: Asi sa nechám ovplyvňovať :slight_smile:
29. sep 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky,prepáčte že sa sem montujem,ale máte tu čierneho pasažiera.
Však @dianka3 ?? :angry:

http://www.modrykonik.sk/forum/tema/chceme-dievcatko/?page=47&lastref=il&post=last
29. sep 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nelicefo niesom cierny pasazier, boze ako ta mam presvedcit? este raz vravim za chyby v minulosti sa ospravedlnujem , ale to co teraz je je pravda
29. sep 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianka3 Mňa nemusíš presviedčať,ani iné baby. Mala si viacero príležitostí nás presvedčiť :angry: :wink:
29. sep 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianka3 - ze by nam posles fotku tehu bruska a napises si na neho dianka3 a dnesny datum? Hm? Mna by to presvedcilo :wink:
29. sep 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anjelicek26 oki moja, :slight_smile: a uz sa nehnevaj
29. sep 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anjelicek26 super nápad :slight_smile: Ale toho sa asi nedočkáme,lebo Dianka nemá čas,ale na vypisovanie to veru má čas :wink: :sweat_smile: :grinning:
29. sep 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianka3 čakáme teda na foto :wink:
29. sep 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok