Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

tinoka
29. sep 2011

My budeme mať Tessu

shaga
29. sep 2011

Terezka 😎

piskootka
29. sep 2011

Timea 🙂 Tú mám ja.. ale rozmýšľala som aj nad Tamarou a Rebekou.

dianka3
29. sep 2011

@anjelicek26 zapni skype 🙂zavolame uz som ti poslala ziadost

dianka3
29. sep 2011

@nelicefo tak fotky pridam ked bude casu, a s anjelicek som uz volala na skype a vydela ma 😝

traktor
29. sep 2011

@dianka3 verim, ze tentokrat zacnes fakt od zaciatku..bez toho aby si si musela nieco prikraslovat, aby si si musela vymyslat..nepotrebujes to..a bud hrda na svoju rodinu..netreba sa hanbit..a ries uz fakt len skutocne veci..vyuzi sancu.. 😉

prettybaby
29. sep 2011

@barcabejby ester.-)

anjelicek26
29. sep 2011

@dianka3 - ano videla a asi sa musim verejne ospravedlnit. Deticky mas, si mladunka mamina.

Ale bolo tu vela nezrovnalosti, vymyslov, treba to dat do poriadku a netreba veci prikraslovat. Ako pise traktor. Netreba sa hanbit. Mat 4 deti nie je hanba. Proste nie je. A ani malinka nie je nic, za co by si sa mala hanbit. Je to kruty osud, co sa s vami tak pohral. Aj tak je vasa.

nelicefo
29. sep 2011

@dianka3 Som rada že sa to všetko vyjasnilo. Taktiež sa aj ja ospravedlňujem.
Prajem Ti všetko dobré a dievča,prosím už píš len pravdu. Ako napísala @traktor každý má právo na druhú šancu. Tak ju máš mať a hlavne si ju váž.
A taktiež ako píše aj @anjelicek26 4 deti nie sú hanba preboha,pozri ja mám len jedno,už veľkú 13-ročnú kočku.Už 17 mesiacov sa pokúšame o druhé. vieš čo ja by som dla za takú krásnu veľkú rodinku akú má @traktor alebo ty? A už vôbec nie je hanba mať dcérku takú akú máš ty. Takže hlavu hore a už len pravda.

nikolet_89
29. sep 2011

ahojte ja budem mat Natáliu ak to bude dievčatko...strasne sa mi paci 🙂

barbora7
29. sep 2011

Máme doma Dorotku 🙂 Sme spokojný voláme ju Doris 😵

dianka3
1. okt 2011

@anjelicek26 Dakujem ti moja,vobec sa nehnevam a aj ta chapem uz ze si mi nechcela verit ked si mi vtedy pisala o tej babe na skype 😒 A ked bude viacej casu zmazem tento nic a zalozim iny.
Inac ako maly uz je v poriadku? 😕

dianka3
1. okt 2011

@nelicefo ano, zacnem a chybam z minulosti sa vyhnem.Teraz uz nemam moc casu sediet za pc ale ako sa nahle bude dat vytvorim novy a bude ok 🙂

lenkadovolenka
1. okt 2011

@barbora7 volajte ju pekne po slovensky - Dorotka. To je krásne meno! 😉

katecameron
1. okt 2011

@dianka3 gratulujem ja som ti verila 😉

lenkadovolenka
1. okt 2011

každý mi nadáva, ale ja chcem aby sa moje dievčatko volalo Žanetka.....Mne sa to veľmi páči 🙂 😝

katecameron
1. okt 2011

@lenkadovolenka tak nemas co riesit oni si zvyknu

lenkadovolenka
1. okt 2011

@katecameron nič iné im nezostáva 😀 😀

dianka3
1. okt 2011

@katecameron 🙂 Dakujem ti moja, velmi si t cenim 😵 inac asi sa pomaly pobalim do tej nemocky a pojdem tam na 2 tyzdne si povegetit, a ked zacnem ten 36tt a budem este stale drzat pokope 2v 1 tak sa vratim domkov.
Len teraz musim poriesit deti, s mojou mamou som sa dohodla ze jej jedno dam na tie dva tt a ostatok je na mojom muzovi, len som zvedava ako to zvlane

katecameron
1. okt 2011

@dianka3 no neboj nejako to preziju budu musiet dolezite aby si ty a malicke boli ok som zvedava ako to dopadne budem ta sledovat a drzím palce aby si uz nemusela riesit take nepríjemnosti a obvinovania tu na MK ale fakt som stastna ze si vysl z tej bitky ako vitaz 😵 😵 😵 😵 😵

irriss
1. okt 2011

@barbora7

Mela jsem spoluzacku (Polku) s timto jmenem a opravdu si ve skole "uzila hodne osklivych situaci"..V Cechach(nevim jak na Slovensku), se vztahuje na jmeno Dorota hanlive prirazeni Dorota= "lehke devce"
Vytahla jsem Ti to z netu...
DOROTA - tradiční české jméno, někdy vyslovované hanlivě. Dorota ráda velí, je to osobnost. Vládne Slunce, Uran, Merkur. Toto jméno je do života velmi vybaveno a nedá se! V Rybách snívá, v Raku dobrá matka, ve Lvu tygřice. I ostatní znamení jsou vhodná. Ve Štíru možná i „ bordelmamá „. Dívka tohoto jména se opravdu neztratí.

katecameron
1. okt 2011

@irriss u nas meno DORA písem za seba sa skor pouziva ako pekna nadavka na male dieta ked chces povedat ze je pochabe blaznive tak jej mozes povedt ty si taka dora 😉 CHLAPCOVI ZAS ked NIECO NEVIE tak sa mu nepovie ze ty si hlupi ale ze ty si taky DURO 😀

irriss
1. okt 2011

@katecameron
Duro pochazi z italstiny

duro je v prekladu "tvrdy" a tudiz je mozne ho pouzit ve smyslu "natvrdly" 😉

Dora a Duro nemaji nic spolecneho....

dianka3
1. okt 2011

@katecameron Jeeeej 😵 ty si ma potestila ,si strasne super 😵 Este raz ti dakujem.
No hadam aj ja,uvydim aky padne verdikt ale dufamz ze moj krcok este drzi,aj ked bude skrateny na minimum ako mi minule povedal dr, ale hlavne bude ked bude zatvoreny.A potom uz nejako zvladnem tu nemocky hoci to budte tahsie ,lebo v nemocke dostanes iba 3x jedlo, pricom doma si kedykolvek zajes ked dostanes chut a najhorsie su vikendy kedy mas suchu veceru 😒

slniecnica
1. okt 2011

Vaneska,Sárka... 😉

lillah
1. okt 2011

Baby....ked uz vyberate zahranicne mena.... napiste ich aspon spravne....lebo potom to divne vyzera. Hlavne pre niekoho kto vie v akej forme to meno ma by.... napr. Tiffany, nie Tifani (ako som dakde videla), VaneSSa ...a Chantel alebo Chantal...nie SANTEL....

Ale teraz k teme.... zo slovenskych sa mi paci Alzbetka....zo zahranicnych Emmeline. My mame Lauru...a ked sme vyberali meno vobec som netusila, ze na SVK je kazda tretia Laura.... lebo tu kde zijeme je to momentalne velmi malo pouzivane meno....dokonca som dostala pochvalu za vyber krasneho, typicky stareho anglickeho mena.... 😀 hlavne, ze som ho nasla v SVK kalendari

mimuska2
1. okt 2011

ja by som chcela meno sofia.vraj sophie neni sofia ale žofia?

pixie1
1. okt 2011

baby, čo si myslíte o meno Zoja s y ? my chceme Zoju, ale manžel vymýšla, že jemu sa páči Zoya s y. mne sa to zo začiatku nepáčilo, ale už mi dal chrobáka do hlavy 😠 čo myslíte?

naty1987
1. okt 2011

a co hovorite na meno Mia ??? priatelovi sa strasne paci no mne zas Lívia,Klaudia, Nina no o nich nechce ani pocut ☹

alaado
1. okt 2011

ahojte mne sa uz tiez blizi termin, este nejake 3 tyzdne a meno pre dievcatko stale nevybrate 😔 .teraz vaham medzi Diankou a Sofiou. Baby ja viem ze Sofii je uz vela, ale toto meno sa mi uz dost dlho paci, a necakala som ze nastane taky BOOm s tymto menom. neviem co urobit, poradte, som nerozhodny blizenec 🙂 😵